Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A dostawy...to samo..szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja teź nie wiem o co kaman z Wałbrzychem:-Ppodzielcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wałbrzych dostał upomnienie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski dlaczego nas przejmuje dagmara az do odwołania???czyzby lilke zwolnili ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego przejmuje Was Daga ale skladam wyrazy wspolczucia zupelnie szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teź jestem z regionu Lilki z pewnego źródla wiem źe Lilka jest chora,a nas komu się da to wpychają:-( coś załatwić to tragedia:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co to upomnienie chyba nie za maile do wszyskich bo nie kumam:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jest Dagmara jaki region, aź tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co to upomnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uponienie jest od B. bo ktoś nakablował mu, że dziewczyny wysłały maila do wszystkich sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka25
Przez trzy mce miałam dagmare za kr i powiem szczerze, że nie była wcale taka zla .. za czasów schleckera jak byla asystentka była dużo gorsza, przynajmniej tak ja ją zapamiętałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wcale nikt nie nakablowal na dziewczyny panu B , może on ma dostęp do poczty firmowej i sam wszystko widzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak jest jakiś problem to tak go moźna było szybko rozwiązać,a teraz będziemy od sklepu do sklepu pisać paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety jak nikt z góry nam nie potrafi wyjasnic tej procedury to wtedy piszemy do wszystkich sklepow i razem wspólnymi silami może cos wymyślimy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego napisał Wałbrzych bo nie jestem w temacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tylko zapytały o cash back ale napisaly do wszystkich sklepow a pan B zabronił przecież wysylac maile do wszystkich wiec laski dostały upomnienie:( popieram wypowiedzi wyżej , ze czasem tylko w ten sposob chociaż moglysmy sobie pomoc ...chociaz niektore maile doprowadzaly do szalu bo co chwilę ktoś pytał czasem o to samo i skrzynka pelna no ale jest zakaz wiec trzeba sie tego trzymac bo poleca następne upomnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja też na l4 może już regionalne mają dosyć u nas już 4 miesiące nie była chyba ma wyj****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy idzmy na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym poszla na l4,ale na zleceniowce jest niestety bezplatne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochorowały się regionalne od tej p***********j procedury nie dziwie się... ale to prawda ja nie mam nic do pytania się o coś wszystkie sklepy ale ostatnio to zamiast w jednym temacie już pytać o jedną rzecz to tyle maili było na ten sam temat. a niektóre to wręcz chyba leniwe i zamiast poczytać maile że może jest odpowiedź tam już to walą nowym... nie chcę nikogo obrażać ale zanim zadamy pytanie to sprawdźmy czy może już jest na niego odpowiedź bo to jest zaśmiecanie skrzynki ale nie to jest najważniejsze, ciekawe ile będzie wstrzymana procedura bo moim zdaniem długo.... dostarczyć kasetki na wszystkie sklepy to dla nich napewno nie lada wyzwanie już nie mówiąc o tym że muszą je zakupić a z czego i za co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta procedura jest nie do przyjęcia system nie dopracowany jak robic kw ,kp jak dostęp mają tylko kierowniczki ,tak więc kolejna procedura nie przemyślana i nie dograna gratulacje Panie B ,zamiast kłaśc nacisk na towar ,który jest poszukiwany od dawna i wyrabiac zyski to się zajmujemy procedurą ,której nikt nie rozumie ,trzeba stąd uciekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka cisza w mailach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiechu warte to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz idziemy na l4 a teraz idziemy sobie spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza w mailach bo się boją dziewczyny że zostaną upomniane.. a tam na górze myślą skąd wziąć tyle kasetek dla nas.. myśleli że każda sobie kupi kopertę i będziemy siedzieć cicho, ale tu jednak chodzi o pieniądze.. ja nie zamierzam nic nikomu z własnej kieszeni oddawać. skoro sobie wymyślili procedurę to niech nam teraz załatwią kasetki żeby było bezpiecznie, ale prędzej odwołają tą procedurę niż kupią kasetki zobaczycie. ja niewiem co za debil to wymyśla i potem odwołuje to niech najpierw się zastanowią 10 razy nad daną procedurą a potem nam ją wyślą a nie że my się denerwujemy nie potrzebnie bo i tak zaraz będzie odwołana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musimy cos wymyslec żeby dupki zobaczyli , ze w jedności sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musimy wymyślać procedury bo w ten sposób udajemy,ze cos robimy w biurze. Jak jest niezbyt trafna to potem najwyzej ją odwołamy i już.... To taka gra pozorów bo i tak już the end tej firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co te kasetki za schleckera były duże obroty kasę do banku naprawdę nosiło się sporą i nawet kopert bezpiecznych nie miałyśmy a teraz każda ma mieć jakąś kasetkę bezsens w tej firmie naprawdę komuś się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×