Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
A ja Wam Drogie Koleżanki napiszę bardzo ważne słowa których się trzymajcie:"ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy,...."a reszta to ...!!!!!Głosujcie na mnie ;) !!!!! BEZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Im wyżej szybujemy, tym mniejsi wydajemy się tym,którzy nie potrafią latać"(Friedrich Nietzsche)BEZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 :44 super napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robie planogramu i nie mam zamiaru a wam radze to samo niech regionalna sama sobie układa , Wozniak jak przyjechała to chociaż pomogla a Pati bierze kartke i rozkazy wypisuje , nawet tego później nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mojego sklepu ten układ nawet nie pasuje więc też nie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy pracują jeszcze gdzieś po 4 na sklepie dziewczyny czy wszedzie są już po 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno tam gdzie są niedziele czynne tak sa 4 dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqa
u nas niedziela zamknieta a sa 4dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też 4 i niedziela zamknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas tylko 3 dziewczyny od 7 do 21 czynne i niedziela czynna rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy niedziele czynne i w tygodniu sklep czynny po 12godzin i jestesmy tylko 3,więc nie wiem kto i dzięki czemu ma więcej pracowników,ledwo wyrabiamy z tymi godzinami.planogram zrobiony i wiatr między towarami:-(towar jak zwykle nie doszedł i znając źycie nie dojdzie a towar na magazynie.Kiedys było miejsce na wyprzedaz a teraz gdzie mamy to dać tego jest pare skrzynek,pełno towaru po terminie i odesłać nie mogę bo bez zgody nie wolno juź mi się w tym wszystkim beka:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to ważne ile jest zatrudnionych dziewczyn?Ważne ile sklep ma godzin w tygodniu.Mogą być 3-y dziewczyny i każda pełny etat a mogą być 4-y i sumie będą miały mniej niż 3 pełne etaty. Tak więc nie rozumiem pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie rozumiesz pytania to nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz sklep jest czynny w sumie 71 godzin a my mamy razem 98 godzin a wy macie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:50 te chamskie odpowiedzi dostaw za drzwiami swojego domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez 98 godzin mamy na 71 godzin pracy sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wy ale ja czuje sie jak w tanim barze z tymi chasłami,ciekawe co sobie góra myśli jak to czyta :-(nie dziwie sie źe mają nas za nic jak to czytają?I wy chcecie związki zakładać!?Pare takich w pokoju zamknąć i ściany we krwi :-) wiecie dyskutować moźna w inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep czynny 84 h my mamy 98 pól godziny na zmiane a reszte to juź moźna policzyć? jak jeszcze ktoś idzie na L4 to po paru dniach oramy nosem po ziemi:-(ledwo godzin starcza dlatego sie zastanawiam jak moźna 4 kasjerke wyealczyć a cały etat ma tylko kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, miej nadzieję, że nie czytają "chaseł" .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytają "chaseł" bo nie "umią" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, co Wy się dziwicie, że w firmie nic nie działa dobrze, skoro prezes po resocjalizacji, a pani sekretarka po pedagogice... Zachciało się zarządzać firmą, a nawet nie mają podstawy (czyli wiedzy teoretycznej), aby to wszystko jakoś powoli się toczyło... Jak nie potrafię pływać, to się z dup*kiem nie pcham do basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem ile ta wspaniała procedura będzie zawieszona bo już 6 październik a tu ani widu ani słychu... kombinują co by tu jeszcze wymyślić. Miało być od pierwszego, myśleli że pewnie że jesteśmy takie głupie że się nie pokumamy że nie mamy kasetek i poradzimy bez tego. Bezmózgi. Tak samo mądry człowiek co pisał te procedury to pisał i planogramy, nie wiedzą co mamy na sklepie a czego nie a narzucają nam jak mamy układać towar i są same dziury nic więcej szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazetka nie zła , macie cały towar z gazetki?, bo umnie niestety braki , chociaż mata pilka i skakanka jest fajny pomysł już dwie sprzedałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta... te skakanki wyglądają jakby się zaraz miały rozlecieć. masakra ja nie wiem czy to drogeria czy co, zaraz na sklepie będziemy mieć samą spożywkę puzzle których nikt nie kupuje, lokówki i pełno piłek, mat itp.. w złą stronę to idzie a podstawowych produktów kosmetycznych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie juź o akcji jesien okopowa w dayli z następną dostawą mamy mieć ziemniaki,marchew i cebule w siatkach po 5kilo trzeci worek gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szatkowana kapusta do kiszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie problemy skoro na górze mają wszystko w d***e to tym bardziej my się nie przejmujmy róbmy co do nas należy i resztą się nie przejmujmy bo szkoda nerwów tracić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×