Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
hej :) mam pytanko wlasnie konczy mi sie L4 w piątek i chciałabym od razu złożyć wypowiedzenie bez zachowania okresu wypowiedzenia .Czy moge tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udało się obciążenie nas w związku z procedurą obrotu gotówką, to teraz będziemy płacić za przeterminowane produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dosłali nam zalegające na magazynie centralnym produkty z krótką datą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze madrala co zakupil durna spozywke ja sam kupi. Dlaczego to my mamy sie produkowac przy pozbywaniu sie tego szajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej co z tym wypowiedzeniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nielepiej ciągnąć L-ke i dać w piątek wypowiedzenie? to zależy bo jeśli sie nie zgodzą na zaniechanie okresu wypowiedzenia to ... musisz chodzić albo wtedy iść na elke... niewiem jak z tym ich pójściem na ręke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro niemożliwe jest na magazyn to co z tymi starociami zrobić? Z jakiej racji my mamy być obciążone jak cos się nie sprzeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was od 18 do 20 są jacyś klienci bo u nas nie ma nikogo czy ktoś to w końcu ruszy i sprawdzi czy warto tak długo mieć otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość mam juz dlugo elke i 10go mi sie konczy czyli w piatek i wlasnie wtedy chce dac wypowiedzenie tylko nie wiem wlasnie co z tym okresem wypowiedzenia(2 tygodnie) podobno bez okresu wypowiedzenia to trzeba miec jakies papiery albo poprostu porzucic prace ...chyba sie przemecze te 2 tygodnie a potem bede miala spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas od 18 cisza, klienci maja na nas wyrabane, ile mozna sie dopraszac o towar, w koncu nie jestesmy jedyna drogeria w miescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wypowiedzenia.rano złożyć wypowiedzenie a po tym isc do lekarza i na L4 na czas wypowiedzenia.nie każdy pseudo regionalny pojdzie na to by odejść bez zachowania tego okresu.tym bardziej ze wszędzie są ogromne braki kadrowe w sklepach .Dagmara jest tak złośliwa ,ze nie pozwoli.nie zastanawiajcie sie,zawsze można dogadać się z kierowniczka sklepu by dala pare dni wolnego pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do przeterminow i krótkich dat i tego ze cały ten towar mamy odgórnie przysłany .nikt nie może nas obciążyć za to odpowiedzialnością.jesli minie okres przydatności do spożycia w skrzynki i na magazyn i niech sie ten towar tak zbiera przez 3,4,5,6,7 miesięcy!niech kazda z Wad logicznie pomyśli i nie boi sie przed wszystkich pseudo kierowników R,dyrektorów czy prezesów.nikt nas nie moze winić za to ze towar przeterminowany sie nie sprzedał,bo klient nie kupił.choć juz pojawił sie błyskotliwy pomyśl by pracownicy kupowali towar po terminie za symboliczny 1zl.tak wiec może firma liczy na pracowników.pamiętajcie nikt nie może na nas niczego wywrzeć,ani groźby,ani maile ani sms.jesteśmy wolnymi ludźmi nie niewolnikami i kazda z nas ma szacunek do siebie.a jeśli szczytem pomysłów Darka i calej świty są towary po terminie i jest to taki ważny problem,niech odwiedzają częściej sklepy,zobaczymy ile i co kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan B myśli że jak zastraszy nas tym towarem bliskim terminowi ważności to staniemy na głowie i sprzedamy albo same kupimy - żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sprzedają się u was te produkty fitness ? Skakanka butelki maty piłki ręczniki ? U nas lipa każdy liczy się z groszem i kupuje najpotrzebniejsze produkty a oto nikt nie pyta... dlaczego nikt nas nie słucha zamiast kupić np jakieś płyny do mycia podłogi czy do firan to oni takie g****a karzą wciskać chorzy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie u nas też nikt tego nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nawet ludzie się tym interesują, ale mało kto kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapuste dadzą nam w główkach i same bedziemy szatkować a jak nie sprzedamy to same bedziemy musiały kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ciekawa naszej wypłaty ( osob zatrudnionych w Work Service) 10 się zbliża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do zatrudnionych w worku(doslownie i to po kartoflach):@ czy wy tez macie problem z umowami albo nie dochodza albo wiecznie cos pochrzanione ja mam szalu z tym dostac,wysyłamy wszystko jak naleźy a im wiecznie cos nie pasuje i odsyłaja albo z bykami albo z innymi danymi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dziwić jaka firma takie umowy, nawet nie umieją bez błędów napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie spokój z pracą tutaj bo za chwile już dayli nie będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopoki istnieje Dayli to będę, a dobra recepta to robić to co należy do moich obowiazków a reszte mieć głęboko w d....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już w Dayli nie pracuje .Zwolniłam się i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak laski papiery do wysłania przyszykowane i podpisane ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dotarły do was kasetki że chciecie podpisaywać? chyba słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam jest wyplata w pko? Wiem wiem dopiero dzisiaj 9ty ale kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze mam 9 wypłatę koło wieczora. Mbank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy znowu z tą wypłata przygłupy zawsze 10 jest a panikujecie jak powalone przed 10 tu nie zaglądam bo monotematyczne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wypłata zenada zakaz pisania na ten temat chyba ,że 12 dalej ne bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×