Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
kochana z 10:19 ale jest dużo nowych dziewczyn co chwile przecież nie pytają się cały czas te same boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie półki zaczynają się robić pełne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przyglupem moja droga chyba sama jestes i nie obrazaj nas tutaj. Nie pasuje to nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z 11:48 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z towarem lepiej , to musimy przyznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) mam pytanie...do 10-go(piatek) mam L4 i w ten dzień składam wypowiedzenie,czy ktoś wie jaką date mam wpisać chodzi mi o dzień w którym zacznie obowiązywać wypowiedzenie w sobote czy poniedziałek bardzo proszę o odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzenie liczy sie od piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PKO już jest wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze liczy sie od piatku ale to jaka data mam wpisac na tym wypowiedzeniu ?piatkowa skoro L4 mam do piatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobito piatkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mamy miec wypowiedzenie od piatku przeciez ja moge sie zwolnic w środę i nie powinni do tego nic miec. To jest moj wybór kiedy sie zwalniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje kobito :) wolałam sie upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takie sa przepisy ze liczy sie od piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulek8
nieeee, nie mamy heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie bzdury .Jeżeli L4 jest do piątku to wypowiedzenie piszesz z datą poniedziałkową na 100% bo ja już mam to za sobą .Taka sama sytuacja u mnie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super właśnie dostałyśmy wiadomość ,dzień przed wypłatą ,od pani z work service że wypłaty nie będzie bo nie ma naszych umów!!! No przecież to jakieś jaja umowy wysłane były miesiąc temu a oni dzień przed wypłatą piszą że nie mają żadnej umowy!!!!!K.....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie p***y nie bedziecie miec wypłaty bo jestescie głupie jak buty z lewj nogi w konkursie na najwiekszego głupka zajełybyście 2 miejsce takie głupie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzqwoncie już od 8-go do regionalnych i pytajcie -bedą wyplaty 10-go -oj już 9-ty bedzie jutro wypłata -matko już 10-ty czy sest już moja marna wypłacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłacina -wypocina hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie rozumiem wypowiedzi z 20.04 jakbyś mogła rozwinąć swoją myśl, mam w domu umowę podpisaną z Work Service na której widnieją podpisy obu stron i pieczątka firmy, nie wiem z jakich względów firma nie chce mi wypłacić pieniędzy, nie wiem czemu jestem niby taka głupia,jak zgubili umowę to już nie moja sprawa ja mam wszystko czarno na białym, to po prostu oszustwo. Czy ktoś jeszcze dostał takiego maila jak my że nie dostanie wypłaty bo nie mają jego umowy?! czy tylko my takie szczęściary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeźeli masz umowę to masz tam datę do kiedy powinni Ci wypłacić i ja bym dzwoniła to jest ich z****** obowiazek a w worku to same alfy i omegi pracują nawet po polsku pisać nie potrafią wszystkiego szukaja moźe im wyślemy kartony to sobie posegregują;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wbk zawsze mam 9 dzis tez juz dawno jest kasa moze pora winic bank . Pracujre od lutego i zawsze 9 mam tylko raz byla 10 . Dopiero jutro ide do pracy moze ktos powiedziec co z tymi przeterminami bo niby jak mamy za nie odpowiadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W umowie z work service jest wyraxnie napisane ze moga wyplate naliczyc do lonca miesiaca nastepujacego po rozliczeniu,nie musi byc wyplacona 10tego....Chorych punktow bylo tam jeszcze troche. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale są umowy zlecenie i umowy o pracę z work w umowie o pracę jest do 10 tego a w zleceniu do ostatniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zleceniowki tez wyplacaja 10 Ale jest cos na rzeczy z tymi umowami, nie wiem czy nie dochodza czy oni nie odbierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie te zatrudnione przez worka jak dostaniecie wypłatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jak dostaniecie wypłatę te zatrudnione przez worka ale te na zlecenie bo ja też czekam i jeszcze nie mam chociaż dzis jest dopiero 10ty i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłatę za sierpień od work service dostałam dokładnie 10 września i w ten dzień szły przelewy... także nie panikujcie i czekajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×