Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Właśnie dzwoniłam do Worka. Podobno nie mają naszych umów. Sytuacja ma się rozwiązac na koniec miesiąc. Idę 2 tym dziś do prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym miesiący-mimo że w regulaminie Worku miałam napisane, że wypłata może nastąpic do ostatniego dnia miesiąca...to dostałam ją punktualnie 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma już ktoś wypłatę ze zleceniówki od worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ościa z 9:36 a masz przez worka umowę zlecenie czy o prace bo to jest roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno maja prawo ci wstrzymać wyplate jak nie sprzedalas tego towaru co chcieli i ile chcieli czyli nie wykonalas zlecenia!!! patrzcie co podpisujecie a nie później niepotrzebne nerwy,teraz ciężko cos sprzedać bo stali klienci już do nas nie chodza a nieznajomym ciężko cos wcisnąć bo znaja się na cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam umowę zlecenie. dostał już ktoś dzisiaj wyplate ze zlecenia work?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt chyba ze zlecenia nie dostal wyplaty jak widze,my tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś dostanie to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulek8
ch*j a nie praca ;D ****aja nas jak mogą ... ten work to się nadaj*****nda buraków. dziś już kaski nie będzie bo mogą robic przelewy do godziny 17, jeśli kasy nie będzie do 17 na koncie to nie dostaniecie już na pewno dziś pieniędzy. Ale nie martwcie się!!!!! ONI NAS? MY ICH!!!!!!! :D uszy do góry, dziś skrobiemy tynki ze ścian i przez najbliższe dni tak samo .. hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy zatrudniony przez Work w tym momencie odkłada robotę na bok - oczywiście ludzi obsługujmy, ale reszta na bok .. w takich warunkach nie da się robic - a tak naprawdę odechciewa się czegokolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej czego cisza jest dziewczynki? Czyzby work wysłał wam pieniazki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Work nie wypłacił jeszcze, a wy już macie kase na koncie? Co się dzieje? czy Dayli nie zaplaciło work? Sprzedajecie ostatnio trochę wiecej czy taki sam marazm jak wiosną i latem macie na sklepach? Wzrosła wam liczba klientów. U nas tak srednio ale jest jakby troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam normalna umowę i pieniążki są na koncie współczuję tym które się nie doczekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dayli to kupa g****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka8
ja z********lam juz troche i work nie wyslal pieniazków, a juz o 00.01 jest 11.10.2014r - czyli sobota i nadal bedzie brak kasy. Czytam opinie na temat tej agencji.ani jednej pozytywnej. Czyli to musi cos znaczyc ... trzymajcie się dziewczyny i pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka8
nie Dayli jest gównem tylko Work.. Pracownicy Dayli nie narzekają bo mają wypłacaną kasę na czas, tylko Ci, którzy podpisali umowe z workiem mają wieczny problem!!!!!! i raty niezaplacone w bankach :D hahaahahahaha bo work zawalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu0101
Work milczy... i milczeć będą.. do czasu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Work kontroluje nasza prace? Czy siedzą obok i patrzą co robimy? przegladaja monitoring, mają podsłuchy? NIEEE. Siedza za biurkiem i udają, że pracują. Moja kierowniczka i współpracownica może jedynie wyrazić się na ten temat. One wiedzą czy robię jak robię i ile robię... Wiec nie work mnie cmoknie w d**e bo jeśli chce to mogą mieć bagno tam na swoich smieciach. Do poniedziałku czekam na hajs jak nie będzie do 9 kasy to załatwię to inaczej, nawet media mogą wiedzieć o tym co oni wyprawiają. a trochę tego jest. Poczytajcie sobie dziewczyny opinie o nich. Bydło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dayli to g***o najwieksze jakie znam to oni nie podpisują z nami normalnych umów tylko kombinują na kim tu zaoszczedzić jeżeli do poniedziałku nie bedzie wypłaty to ja nie robię wplaty do banku na czas a co a maili do regionalnej z utargiem tez nie wysyłajcie jezeli macie na sklepie osobe bez wypłaty niech szmata przyjedzie i przepisze sobie poza tym oni maja wgląd do komputerów to jiech sobie sprawdzi jaki był utarg i ile worków sprzedałysmy taraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy też nie możecie dodzwonić sie do Pati Srati Dupati bo ja juz od kilku dni próbuje i nic nawet hrabina nie oddzwoni Pati srati do zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musimy zrobic strajk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos czy wszystkie pilnie pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka8
jesteśmy :D jak tam sobota mija w pracy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha :D ja nawet nie miałam okazji poznac swojej regionalnej a pracuje już 1,5 miesiąca :D i tylko odczytuje meile co trzeba robic itd, a co ona robi to już nie napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ona nic nie robi u nas była ostatnio 4 miesiace temu teraz karze wysyłac zdjecia jak sklep wyglada haha dobra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co ja juz nawet zła nie jestem teraz jest mi poprostu przykro ,że tak jestesmy traktowane, że nasze koleżanki nie dostały wypłaty , że nikt nas nie słucha ,że nikt nas onic nie pyta tylko wymagania i rozkazy ,,,,to jest koszmaar dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet nie pozostawia suchej nitki na Work Service.Dziewczyny jeżeli tak ma być z kasą co miesiąc to żenada.......I z tego co czytam na ich temat to wysokość wypłaty to też jedna wielka niewiadoma nie tylko dzień wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma przecież swoje życie a nie tylko praca, każdy ma wydatki. Oni dostali wypłaty w terminie a my co? Niczym za czasów hit le ra, ludzie i podludzie.. Żal.. Żal .. nie pozostaje mi nic innego już do napisania... Żal mi samej siebie i innych babeczek, które są w tej samej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostaliście w piątek to dostaniecie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja mam z worka ale umowe o prace i dostałam 9 tego ale tego co mam na zlecenie teź nie dostałam, przynajmniej mam co do garka włoźyć szkoda mi dziewczyn które nie dostały kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×