Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość D  B    DeBeściak
Tak tak tak. Zawiodłem się na nich wszystkich. Jakoś im do gustu moje wspaniałe pomysły nie przypadły. A miało być tak pięknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D  B    DeBesciak
Tak tak tak. Zawiodłem się na nich wszystkich. Jakoś im do gustu moje wspaniałe pomysły nie przypadły. A miało być tak pięknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do planów to jakoś nie widze tego źeby były sprawiedliwe :-( ps sprawdzajcie dostawy!!! Czasem i połowy towaru nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Sklepy które jeszcze nie nabiły doładowania Orane 30zł, proszę aby zrobiły to jak najszybciej. Możecie napisac o co chodzi z tym orange?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam bo również nie wiem o co chodzi z tym @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sklepach nie wchodziły doładowania z orange za 30 zeta ,dlatego właśnie prosili żeby je nabic bo wisiały nie skasowane ja tak miałam ale jest już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma tonie,a niektorzy sie ciesza ze beda odp*****lac robote za regionalnych na stanowisku koordynatora...gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna, że nie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zadna z was nie pomyslala ze pomoc regionalnej to tez pomoc dla nas wszystkich jeszcze pracujacych .trzeba jakos podniesc obrot bo inaczej bedziemy na zasilkach a szkoda bo mozna to jeszcze udzwignac.troche wiecej checi mniej marudzenia pomoze nam utrzymac sie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich chęci??? Porąbało Cię>> Nikogo nie zmusisz do zakupów w dayli... Ja sama uważam, że niektóre ceny mamy z kosmosu. Poza tym jak można tak zarządzać siecią.... To co tu się dzieje to paranoja jakaś! Każdy chcę pracować... Rozdajemy te karty, proponujemy produkty z kasy... Robimy wszystko co możemy...ale jesli klient przychodzi po pumeks a zastaje tam pasztet zamiast tego bo pumeks, dezodoranty, chusteczki w zmie to towar niedostępny w DROGERII Z PLUSEM to wybacz...:) Ludzie!!!!! POBUDKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt masz troche racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promocja z papierem toaletowym jest do d**y 20 zł za dwa opakowania , żadna promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Patrycja robi takie błędy ortograficzne , że szkoda pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje papier 2 za 19.48 to przecież szału nie ma jak w promocji bywa 1 za 9.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nawet pies do nas przyjdzie na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestawy zestawy a plynu do mycia brak zmywacza brak chusteczek brak henny brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umnie zmywacz jest henna jest klientów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas dużo produktów gazetkowych nie ma, płynów do naczyn nie ma....a klientów to tyle co kot napłakał...mamy koniec miesiąca ludzie są spłukani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami sobie są winni dłuższy czas nie było towaru ,klienci pytali o sześć produktów ,a wychodzili z jednym ,albo bez niczego ,dlatego przestali przychodzić ,a nie dlatego że byłyśmy np-nieuprzejme , teraz naprawdę potrzeba czasu na to żeby tych klientów na nowo pozyskać i to nie zajmie tygodnia ,tylko niestety miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi z tymi koordynatorami???maja za to kase czy ku chwale ojczyzny??Ilu ich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech towar na sklepy dają, normalne umowy dla kasjerek kierowników a nawet nikomu nikt za plecami nie będzie musiał stać bo same o wszystko na tip top zrobimy.Dyrcio dupke zabiera po narobieniu syfu w firmie :$ ciekawe gdzie go wezmą aź im współczuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś w końcu pozwoli na zakup pierwszej pomocy takiej jak papier ksero,bo od jutra faktury drukuję na naszych gazetkach.Od kilku tygodni nie mogę się doprosić podstawowych produktów do funkcjonowania sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamawiałaś? Ja dziś dostałam papier ksero i wszystko, co chciałam, nawet korektor i druki do wpłat, których nie miałam już wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest fakt czy plotka z tym naszym dyrkiem>? wiecie coś na ten temat>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest prawda do konca listopada jest .A jak nie macie papieru ksero to do sklepu i kupcie na faktóre ja tak zawsze robie mam zamówienie ,że zamawiam a nie przychodzi no to kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teź jestem ciekawa czy nasz dyrcio to kapitan jak z konkordi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koordynatorka?co to za dziwo. Do nas dzwonila cytuje ,,macie sie wziasc do roboty,,. I to pani ze sklepu w ktorym obrot na 4 dni wynosi 1500 zl...litosci...niech sama zasuwa do roboty i sie wykazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak najlepiej niech nas puczają osoby które miesiąc pracują albo takie jak poprzedniczka wymieniła,to bedzie tak jak było.Ja moge robić obroty prosze towar pumeksy zmywacze chusteczki towar taki jak powinien być w drogerii.Kasy które normalnie działaja a nie trzeba czekać 5 min źeby zaskoczyła z jednym towarem,albo trzeba dwa razy nabijać bo za pierwszym razem nie wchodzi.Moźe miejmy normalne podstawy do funkcjonowania sklepu to reszta pujdzie jak po maśle.Bo z gowna to sie bicza nie ukręci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, ta paniusia co dzwoni niech tylko sprobuje nam tak powiedziec...niech sie zajmie swoimi zenujacymi obrotami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to płaca tej osobie za pouczenia innych,czy to w ramach charytatywnych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×