Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
pisze tylko o grodzisku bo nienawidzę tych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z WORKA już macie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z worka to i salomon nie naleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grodzisk dziennie wyrabia 1000zl ? U nas w regionie tylko nieliczne sklepy dosłownie kilka ma powyżej tysiąca, reszta to padaka codziennie grubo mniej. A u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dagi sklep zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o Grodzisk wielkopolski?? oni sobie dobrze radza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał już ktoś wypłatę w mbanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiencie wszystkie cztery sklepy do ostrzału. Ciekawa jestem czy "mój" też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mbanku NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mbank miał już wypłatę ok 15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz Kobieto do osób pracujacych w Grodzisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dawny multibank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie te pozostale 3. Chyba ze to znowu jakas sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że rodzi się na forum pewna forma ataku- na naszą skromną osobę...tak jestem Z Grodzisk Wlkp. i nie pozwolę, aby ktoś tutaj publicznie nas obrażał w dodatku robiąc to w tak mało elegancki sposób. Rozumiem, że wszędzie w sieci szerzy się hejt, każdy każdego obraża, ale to powoli robi się mało ciekawe, momentami ociera się o nudę, już o samym braku taktu i kultury nie mówiąc. Rozumiem, że bardzo ciekawym tematem są informacje na temat zamykanych sklepów, ale już samo pisanie i sianie potocznie mówiąc fermentu też robi się monotonne...choćby z uwagi na to, że ile można czytać wpisy o zamykanych 4 sklepach, podając tylko jeden, zarzucać mało inteligentną treścią, tymczasem mi jak czkawką odbijają się te wpisy w stylu "coś wiem, ale nie powiem". Robi się to uciążliwe. Nie rozumiem też powodu dla którego ktoś nazywa nas babami, dodając tym samym, że nas nie lubi, skoro prawdę mówiąc nas po prostu nie zna. Ja jestem daleka od wydawania opinii na temat innych osób, i myślę, że powinno to działać w obie strony, tym bardziej, że wszystkie jedziemy na tym samym wózku a tym czasem forum zalewane jest od pewnego czasu jadem, na ściance pojawiają się wpisy na temat Wołowa, Regionalnych, od czasu do czasu jedna drugą zjedzie od idiotki, wytknie błędy ortograficzne, wyśmieje za brak wiedzy, i tak w kółko jak na karuzeli. I po co to komu? nie przynosi to żadnego pożytku, a tylko i wyłącznie pozostawia niesmak i gorycz. Pozdrawiam, Aga z Grodziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga zgadzam się z toba w100% i gratuluję odwagi,bo takie wpisy powazam.Od dawna juz miałam dość chamstwa i tego jadu na forum tak trzymaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to zmieni? Nic. Co jakis czas sie pojawiaja takie wpisy ale i tak nic to nie zmieni. Niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis ten nie miał na celu niczego zmieniać- ponieważ wiem, że to nieosiągalne, mam tylko nadzieję, że ktoś się w końcu otrząśnie i zastanowi czy warto być takim zgorzkniałym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno z Grodziska glupia jesteś jak but i znam cie pani kierowniczko za dyche glupia się urodziłaś i taka umrzesz dobrze ze do marca pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które sklepy oprocz Grodziska chcą jeszcze zamknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grodziska klika to jedna wielka rodzina...Pracowałam tam kiedyś i wiem sporo. Pozdrawiam Marysie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mogę dużo powiedzieć kierowniczka oszustka i krętaczka nic nie robi tylko rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racibórz,Grodzisk,Kluczborg,Turek a kierowniczka z grodziska ma bardzo mało kultury wiem to po mailu którego nam wysłała jakiś czas temu ...koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ona nie pozweoli żeby ja na forum obrazac ciekawe jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją można obrażać elegancko bo ona taka elegancka ,że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w większości sklepów kierowniczki nie robią nic tylko zlecają wszystko personelowi...no bo niby po co się przemęczać jak regionalnego ani widu ani słychu. Wielka samowolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszcie się ze macie wypłatę, inni nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro już nam ubliżacie, to może się przedstawicie ? Czy na to odwagi już wam brak ? :) Pozdrawiam Marysia Grodzisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ku woli pewnego wyjaśnienia...nie jestem żadnym kierownikiem sklepu! Normalnym szarym pracownikiem- kasjerem sprzedawcą! więc chyba zaistniał jakiś problem- bo pewne osoby mylą mnie z kierownikiem sklepu! Nasza Kierwonik ma ogromne serce, robi wszystko to co my, razem z nami zasuwa na szmacie jak potrzeba, i niech mi tutaj nikt nie pisze, że nasz kierownik nie robi nic! Mam wrażenie, że każdy na tym forum uważa kierowników za krętaczy, oszustów i nierobów... do Pani: "gość dziś i ona nie pozweoli żeby ja na forum obrazac ciekawe jak?" wystarczy aby się Pani przedstawiła i podała skąd jest- ja miałabym odwagę się z Panią skontaktować i wyjaśnić pewne kwestie. Ale pewnym osobom brak cywilnej odwagi aby to zrobić, bo łatwiej jest ubliżać i obrażać zza kotarki. Tak jest wygodniej i bezpieczniej, też mam kilka uwag do sklepów z jakimi przyszło nam się w jakiś sposób zetknąć, ale nie uważam, aby forum było miejscem dla takiej agresji. No ale każdy ma prawo uważać inaczej i nie podzielać poglądów. Po nas jak po kaczce spływają takie wpisy, i nie wnoszą niczego- uczą tylko tyle, aby być sobą, i się nie przejmować. Robić swoje. Mamy ubaw po pachy Życzę wszystkim cudownego dnia! pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd macie takie informacje na temat zamykanych sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to sklepy zostaną zamknięte,ale nikt nie zna listy poza regionalnymi! A dziewczynom z grodziska gratuluję odwagi, bo łatwo jest komuś cisnąć ale z ukryciu, to samo Wołów- ja tam nic do nikogo nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×