Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Ludzie dlaczego Wy się nie zwolnicie skoro tak bardzo Wam tam źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zatowarowanego sklepu,a co do Regionalnych jest w tym sporo racji,od nas sie wymaga a gdzie sa Oni zeby pomoc,nie mowiac juz o dobrym slowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u nas jest niby takie drogie, a u konkurencji tanie? Bo mnie się wydaje, że tak jak wszędzie - jedne rzeczy mamy droższe, ale inne tańsze. A dojazd na szkolenie? Popytajcie z ciekawości ile takie szkolenie kosztowałby, gdybyście robiły je we własnym zakresie, to się zdziwicie. Cokolwiek firma wam nie zaproponuje - wiecznie źle, przecież nikt tu na siłę nie trzyma. A dziwne komentarze na temat regionalnych może wypowiedzcie na głos, a nie tu: bezczelnie, bo anonimowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do nowego dyrektorka - Bromboszcz tez na poczatku zachwycal, ze ma pomysly, ze jest konkretny i takie tam.... a gow.... zrobil a burdel jaki byl taki jest. I teraz bedzie tak samo. A co do umow to ostatnio uslyszalysmy ze regionalni WALCZA dla nas o normalne umowy. Ludzie ogarnijcie sie! Nie po to firma zmieniala umowy na smieciowe zeby teraz robi wielki przewrot wiec nie wciskajcie kitu bo nie pracujecie z idiotami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa regionalni walczą? dla nas? nie, no dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki okres jest pierwsza umowa z worka? Czy jest to umowa zlecenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z którymś z przedmówców - jak wam źle, to się zwolnijcie. Fakt, idealnie nie jest, ale myślę, że gdzie indziej mogłoby być gorzej (choćby płacowo). Regionalni idealni nie są, nie każdy prezentuje wysoki poziom, ale nie wiem za kogo wy się uważacie. Nie jesteście w większości wcale lepsze. Wypisywanie inicjałów, imion osób, do których pijecie, a z własnej strony brak podpisu własnym nazwiskiem to dno. Boicie się, że stracicie tę (oczywiście 'beznadziejną') pracę? Jeśli uważacie, że zasługujecie na nie wiadomo jakie traktowanie, to po prostu zmieńcie firmę. To tylko i wyłącznie sieć drogerii, tutaj cudów nie będzie. Chciałyście mieć lepszą pracę i traktowanie, to trzeba było skończyć dobre studia i pracować gdzie indziej. Pozdrawiam mądre dziewczyny, potrafiące sklecić kulturalną wypowiedź tutaj na forum. Wierzę, że nie wszystkie pracownice to idiotki. Gdybym była 'u góry' i widziała takie wypowiedzi, to sama wcale nie traktowałabym was dobrze. Zastanówcie się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś kasjerem, to umowa jest z worka chyba na 2 lata. Jeśli masz być kierownikiem, to jest z worka pierwsza na 3 miesiące, później z Dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kierownikiem i mam umowe z dayli na 2 lata nie mam z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do cholery 2 tyg temu się zwolniłam i jeszcze nie mam świadectwa pracy nie mogę się tam dodzwonić,chyba juz powinni mi przysłać a potrzebuję żeby się zarejestrować w biurze pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Wy tak na siebie skaczecie? Przecież to nie jest nasza wina, że firma idzie na dno. Jeśli chodzi o to jak regionalni się do nas odnoszą to tylko świadczy o ich kulturze. Wiem, że macie do nich zastrzeżenia bo są nie kompetentni i te maile wręcz podchodzą mi czasami pod mobbing, ja tylko mam nadzieje, że ktoś w końcu się tym zainteresuje, media, ktokolwiek. Maile typu "jedna z Was idzie z gazetami. Kart macie 20 rozdać, jak nie to na dywanik do dyra..." itp. Mamy umowę zlecenie więc nie mają prawa dawać nam jakichkolwiek poleceń służbowych bo to nie należy do naszych obowiązków. Ja już dawno mam gdzieś tego typu maile, Wam też to proponuje. Czytam je tylko i się śmieje co znów "Ci wyżej" wymyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiedziałem dość i zakończyłam pracę w Dayli, bo miałam dość takiego traktowania po 5 latach pracy. I mam lepszą i bardziej płatną pracę - i nie mam wyższego wykształcenia. Po prostu trzeba mieć odwagę coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisaltmabea1970hlllb
ja w polsce jeszcze nie spotkałem tej drogerii,gdzie ona jest? podajcie chodz jeden adres. Jasne http://u.mandib.com/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena jesteś inspiracją dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożenka to największy obibok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekacie a jak która straci pracę to wtedy płacz. Wszyscy uciekali do biedrony a teraz i tam zwolnienia. Od nas dziewczyna poszła i już jest bez pracy. Szanujcie co macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wam regionalni nie odpowiadają i są tacy niekompetentni to czemu jedna z drugą nie zgłosiła się jak było ogłoszenie. Bo każda tylku umie klepać japą a najlepiej odbębnić swoje i do domu. Ja bym tam nie chciała jeździć po nocach i uganiać się z wami. Za żadne pieniądze. Nie raz od nas KR był do zamkniecia a do domu miała jeszcze kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesteście ostoją i wychodźcie do ludu z ulotkami oraz z kartami. Ta praca daje wiele satysfakcji dla nas . Pomimo glutów, które będą wisieć do pasa , to jednak pięknym chrypiącym głosem powitamy klienta. To jest najlepsza , wygodna ciepła posada, którą rozrywają bezrobotni ,ponieważ mają większe zasiłki . A jeśli ktoś mówi ,że mamy szukać nowej pracy ,bo nam nie pasuje. To może to dawać wiele do myślenia i również do głębokiego zastanowienia nad tym dlaczego w nas jest tak wielkie rozgoryczenie.Szanujmy się a nie sprawiajmy ,że podrzynamy sobie gardła tymi chamskimi pogadankami. Proszę nasze regionalne o szacunek , a dyrektora o zarobki ,które dadzą satysfakcję za dobrze wykonaną pracę. Wtedy nie będziecie narzekać ,że Was olewają w wykonywaniu poleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz dzdur na jd bo jak był u nas to klientka sama się zapytała jakiej wody używa bo ładnie pachnie. Później pytała na sklepie czy taką mamy. Jak ci śmierdzi w socjalu to najpierw sobie posprzątaj szafki. To pewnie twoje zdjęcie latało na mailach, brudasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam to zdjęcia :-) nawet wino tam było, ciekawe czy ktoś poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laletinot1988vgugv
tak,jest już ich ponad 60 w polsce... z tego co się prędzej dowiedziałamto opinie na ich temat sa bardzo podzielone... Jasne http://www.rll.cc/ek42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba był u ciebie z samego rana i jeszcze pachniał jako tako ,bo jak u nas też był to nie za bardzo było czuć perfumy raczej było czuć jakby cały dzień cięzkie skrzynki nosił i się potem nie wykąpał koleżanka ma racje że to idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie jak na forach nazywaja naszego Prezesa? Pinokio:)))) Podobno w mediach mowil przez caly miniony rok ze bedzie prawie 300 sklepow w calej Polsce:)))) a z tego co tutaj sie czyta to zamkneli wiecej niz otworzyli - interes sie zwija a Pinokio co innego gadal. a jak tam w warszawie i krakowie idzie? tam chyba otwarto kilka sklepow? macie jakies informcje ze stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłaty w dayli wcale nie są zł , porównajcie sobie wypłate którą płaci dayli a tą którą work , za te same godziny wychodzi ok 300 zł więcej przy wypłacie z dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka - " złe " . Mi przy umowie z work wychodzi troche ponad 7 zł na godzine ale osoby mające umowę z dayli nie powinny narzekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się za cały etat wychodzi trochę ponad tysiąc zł porażka i oni chcą żebyśmy robiły to co osoby na umowę z dayli? zreszta na umowie z workiem są wpisane tylko czynności kasowe a nie latanie z ulotkami uzupełnianie tabelek czy wchodzenie w d*** klientom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filthardfolre1985zndgs
hej mam do Was pytanie, jakie schlecker ma wymagania na stanowiska np kierownika, zastępcy itd? z góry dzięki za odp Jasne http://oan.co/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schlecker nie ma żadnych wymagań bo nie istnieje od 2-óch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że pracować tu jako student opłaca się bardzo. płaca jest dobra. nie mam co narzekać. kierowniczka wyśmienita kobieta, pracuje tak samo jak my, atmosfera na sklepie jest świetna. wiadomo, że regionalni i reszta mają swoje dziwne pomysły, ale nie ma co brać tego do siebie, pracować, wykonywać swoje obowiązki i tyle. w żadnej firmie nie jest w 100% cudownie i kolorowo, cokolwiek by się nie działo znajd się ludzie którzy będą bluzgać. bluzgać na kierownictwo i co gorsze na równe sobie koleżanki. dorosłe kobiety tutaj pracują, a wasze wypowiedzi są czasem godne pożałowania. dziewczyny róbcie swoje od początku do końca, głowa do góry i tyle. życze miłej pracy niedzielnej obsadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×