Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Towar do nas fajny przychodzi,ja lubie te tańsze produkty niemieckie uźywam Visill i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy otrzymaliscie czynsze za luty !!? Bo ostatnio nie placa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty nie dostales -as czynszu za lokal? przeciez juz marzec! dzwonilas do Dayli do krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pracownikow Dayli w Mikołowie na forum pojawil sie o was wpis jak mieszkałem do nie dawna Mikołowie to w sklepie Dayli hulał wiatr, wszyscy i ciągnęli do Rossmana, taniej , ładniej większy wybór, większa ilość życzliwego i zawsze uśmiechniętego personelu, w Dayli to nawet czołg by tych panienek nie ruszył. czy naprawde jestescie takie leniwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz niektórzy klienci są irytujący , może Ty też do niech należysz :) Mnie też czasem złoszczą jak umyje podłoge i zaraz jest ich pełno , albo minute przed zamknięciem się pchają ... Ale cóż taka praca :) Nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co macie do powiedzenia na temat dodatkowego zamówienia ??? Nam złożenie takiego zamówienia zajmuję ok godzinę a z tego mało co przychodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zamówienia dodatkowego faktycznie większość rzeczy i tak brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamowilam sporo siedzialam dlugo dokladnie i fachowo chcialam zamowic towar ......niestety nic z tych rzeczy nie przychodzi wiec po co proponuja nam dodatkowe zamowienie skoro i tak daja co maja.szkoda naszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
organizują szkolenie i do 30 zł oddają za bilety a powyżej pracownice mają Sobie zapłacić... czy to jest mądre ? nie to jest kretyńskie ...idioci idioci tak mogą tylko wymyślec puste łby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny napiszcie czy wszędzie zabierają godziny czy tylko w regionie Pauliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.24 o jakim szkoleniu mówisz ze trzeba dopłacać za dojazd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie o szkoleniu cece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm juź wiem co to za ładny wpis o Mikołowie :-D jakis czas temu pewna osoba wyleciała za swoje złe zachowanie a teraz się mści źałosne ps z tego co czytam to znowu ta osoba pisze pod wpływem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dochodzą od was maile odnośnie blokady sms, czy wracają z komunikatem o błedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wracają i mam wrażanie że nawet jeżeli dochodzą to nie są smsy blokowane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ odnośnie blokady sms ? Nic nie wiem powiedzcie coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz doBOK i blokują ci smsy do klientów którzy sobie tego nie źyczą ale nam teź takie dziwne zwrotne przychodzą ;-)moźe to znowu strategia firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki za wyjaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E-maile wracają bo znowu mają awarie poczty. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest się w czymś dobrym to każdy pracownik będzie wartościowy niezależnie od wieku. Znam ciekawą stronę, gdzie rejestrują się kompetentni pracownicy na rekrutacyjnarewolucja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Mikołowa... Coś w tym jest... Co idę obok Dayli to ta w jasnych włosach stoi i dyskutuje, drąc się przy tym, że w całym Tesco ją słychać. Czyli widocznie nic innego nie ma do roboty... Ja omijam ten sklep z daleka, bo ostatnio musiałam czekać przy kasie 15 minut, czekając aż ta sama kasjerka opowie do końca klientce przede mną jaką to ma sraczkę. Nie o tym marzę wchodząc do drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy regionalna wie o tym co dzieje sie w Mikołowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może tutaj coś znajdziecie dla siebie, czegoś nowego !? z pasją dla siebie! po co użerać się z nienawidzonym pracodawcą, spróbuj swoich sił gdzie indziej, rekrutacyjna rewolucja.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co nazywacie mobingiem jest wszędzie i po co tak się sracie,jak w każdej sieci wymagają pewnych reguł i nie ważne gdzie pójdziecie to zawsze będziecie "poszkodowani" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura_na_rosół
Jak pracodawca oczekuje pracy, to pracownk polski zawsze nazywa to mobbingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety widzę, że problem z płatnością za czynsz jest nie tylko u nas i to już od ponad roku :/ czas chyba szukać nowych najemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem praca praca ale te ich pogrozki.czy to moja wina ze ludzie nie maja kasy i nie chca kupowac promowanych przez nas rzeczy ja sama nie kupilabym niektorych gdyz mnie poprostu na nie stac.pracowalam nie tylko w handlu i owszem zgodze sie ze sa wymagania ale do zrealizowania a w dayli czasami poprostu sa cele nie do wykonania..jak ktos kaze mi zrobic codzienny obrot w miasteczku pelnym emerytow i nierobow bo wszyscy bardziej ambitni wyjechali za lepszym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza kierowniczka sklepu tez stosuje już mobbing pomimo tego, że jeszcze do niedawna zachowywała się normalnie.... a teraz już jej tak odbija, że..... Czy kierownicy sklepu mają jakąś premie czy coś za gnębienie kasjerek ??? Dziewczyny powiedzcie jak to jest u Was ? jak Wasze kierowniczki ? Nasza na kase nie usiądzie nigdy, my robimy wszystko a ona tylko nas gnębi. Chodzimy do banku, przyjmujemy towar itd. W tej firmie jest coraz gorzej. Praca w ciągłym stresie na śmieciowej umowie, a kierowniczka umowa o pracę na czas nieokreślony i nie robi nic . Całe szczęście już za miesiąc zmieniam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasz kierownik sprzedaż Darek czemu odszedł z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×