Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a gdzie indziej jakie obroty macie? w krakowie jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mało my mamy dwa razy tyle w wekendy 2z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej firmie nie ma pojęcia relokacja....jeżeli tak mówią, to szykujcie się na bezrobocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie obroty miec zeby nie martwić ze ze zamkną? czy wie ktoś jakie obroty były w Czaplinku i w Głuchowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Wołowa tez były tak oszukiwane a potem na bruk i bez słowa dziękuję bo w normalnej firmie przynajmniej dziękuje mówią,u nas to coraz gorzej z kulturą u tych na górze nie wiem za co kasę biorą.chyba za gnębienie i mobingowanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,czy któraś z was miała przedłużoną umowę gdy poprzednia kończyła się w trakcie urlopu macierzyńskiego?Odezwał się ktoś z firmy że kończy się umowa czy trzeba dzwonić do nich z pytaniem co dalej mają zamiar zrobić z pracownikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 14:33. A czemu pytasz jakie obroty w Czaplinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo z tego co wiem zamknęli tez Czaplinek więc pytam jakie tam były obroty ze zamknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, nie przedłużają umów jak jesteś na macierzyńskim...u mnie tak zrobili...nikt mnie o tym z firmy nie raczył poinformować, dowiedziałam się od swojej kierowniczki...ona też do samego końca nie wiedziała...przetrzymali nas do ostatniej możliwej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy był juz u was tajemniczy klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp.dziewczynie w sprawie umowy na macierzyńskim.Tak też myślałam że nie przedłużają no ale cóż można się spodziewać gdyż jak słyszę same zmiany i cały czas pod górkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaplinek funkcjonuje nadal z tego co wiem ☺więc slyszalas/es plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tam pracujesz więc dziwnie brzmi "z tego co wiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba tam pracować żeby wiedzieć czy sklep funkcjonuje czy nie ☺wiem ze funkcjonuje wiec dementuje plotki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchy mnie doszły,że będą otwierane nowe sklepy. Ciekawe gdzie zamkną żeby mieć towar na nowe otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze chciałam to zrobić jako pierwsza... Ma ktoś już wypłatę??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wy macie czas roznosic te durne ulotki? pierwszy dzien promocji, latamy zeby zdazyc z kartkami i wozkami, klienci chca pomocy w doborze kremow, bo przeciez jest akcja sms i naprawde nie wiemy gdzie rece włożyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy przewaznie po 1. na zmiane wiec nie mam problemu z noszeniem ulotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towaru przynajmniej po roku wyczekiwania jest w sporo, w końcu zniknęły prześwity, i jest więcej klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaplinek jednak cały czas działa. To skąd takie informacje pojawiały się na innym forum ze zamknęli. A jakie słuchy was dochodzą ze gdzie mają te sklepy otwierać? Towar w końcu jest. Czy klientów przybywa? Podobno mają otworzyć sklep internetowy z dostawa do sklepów i będzie trzeba wydawać przesyłki klientom które oni sobie zamówili. Znów dojdzie obowiązków... Ciekawa jak ja sama mam to wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie swiruj inwestorki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie towar jest hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a klientów przybywa? u mnie trochę więcej ludzi choć jakas kampania reklamowa by się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczki ze sklepów w których przeprowadzono badanie tajemniczego klienta zapraszam na spotkanie do Krakowa w poniedziałek na godzinę 13.00 Debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napisano czym mam tam dojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak człowiek widzi co tu się wyrabia kosztem pracownika to szok.Znów godzin zabrali.Ale obsada ma być pełna w piątki w dostawy na promocji,rozkładać towar ,obsługiwać ,zajmować się klientem robić odsprzedaż i w tej sytuacji to każda z nas musi dać się sklonować, bo normalny człowiek nie jest w stanie będąc sam na sklepie to wszystko ogarnąć.U nas od kilku dni dużo większy ******człowiek się stara i w zamian zabierają godziny.Porażka!!!Nigdy nie będzie profesjonalnej obsługi klienta,takie realia.....smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze podsumował to tajemniczy klient , że w momencie kiedy jest w 1 na zmianie to nie ma obsługi. Może w końcu góra zrozumie, że nie jesteśmy w stanie wszystkiego same zrobić i oddadzą zabrane godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta juz widze jak godziny oddaja. Tak jak slyszalam od jednego kr ze walcza o przywrocenie umow o prace zamiast zleceniowek. Naprawde mysla, ze pracuja z idiotami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa jaja z tymi godzinami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeden plus w tej firmie to taki że coraz bardziej człowiek uodparnia się na złe wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×