Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Przykro się czyta takie wpisy,jestem kierowniczka kilka lat,myję muszlę podłogi pracuję na kasie bo mamy takie same obowiązki.To źe mamy napisane kierownik to nas nie upowaźnia do złego traktowania kasjerek,drogie koleźanki szanujmy się nawzajem,dobro wraca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jako kierownik robię wszystko to samo co dziewczyny plus obowiazki kierownika - nie wstydzę się umyć toaletę pozamiatać przed sklepem to norma to że więcej od was wymaga no cóż idzie nacisk na sprzedaż z góry, wczoraj np. u nas ta sprzedaż przykasowa była ok ale dzisiaj tragedia zresztą ja sama też niczym nie byłam zaintereswoana z tych produktów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a były dyrektor sprzedaży Dariusz.B. co z nim spoko był?????czy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak u was sprzedaz? u nas nie jest zle ale niektore artykuly w ogole sie nie sprzedaja duzo sprzedajecie z towarow przy samej kasie? dajcie znac ps. a co z tym mikolowem? naprawde takie lenistwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza kierowniczka jest dokladnie taka sama i tez nas gnebi od jakiegos czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do bylego dyrektora sprzedazy -info na jego profilu na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakie info ci chodzi? nic tam o Dayli nie napisał przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki moja wina.zle przeczytalam twoje pytanie.myslalam ze chodzi ci o to gdzie teraz pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten nowy dyrektor jest lepszy czy gorszy? bardziej cisnie i pisze bardziej zawiłe maile? jakies nowe pomysly wymysla? ciekawe ktory był lepszy? chyba ten nowy wiecej cisnie was co? bo wiecej narzekacie tak jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby pomysły ma lepsze kazał wyprzedac całą spożywcze. Za towarowal w miarę sklepy. ale wymagania z kosmosu kiedy niby mamy różności ulotki poza tym naszym miejscem pracy jest sklep i gdyby której się cos stało dopiero byłaby jazda. Hasło musicie sprzedać tyle i tyle bo jak nie to wyciagne konsekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wyciagne nie konsekwencje tylko pistolet i strzele se w leb jak mozna tak wymagac sprzedazy sugerowanej?co mam zrobic zeby klient kupil blagac go ?bo te wasze smieszne podpowiedzi {tanszy o 10 zl }jest przereklamowany dzis klient kupuje mieso towar spozywczy a nie dezydorant albo balsam tuz przed swietami...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D.gnEbi teraz ludzi w Firmie EWA Klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza kierowniczka też nic nie robi iiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poiuytrewqa*******l;'/.,mnbvcxz pl;pfkoifgmjhkgmnhmgfthkofogjhmorijhyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc321
Cały czas zwiększamy liczbę naszych sklepów, dlatego też w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy, ludzi odważnych, nie bojących się nowych wyzwań, pracy w szybkim tempie i pod presją czasu. Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie z realnymi perspektywami kształtowania ścieżki kariery zawodowej. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko; Sprzedawca/Kasjer 0,5 etatu (umowa zlecenie). żalosne ogloszenie...sami wy przejdzcie na takie umowy...wy skonczone prostaki z****** debile ... nie majacego pojecia o handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga - Dayli nie płaci czynszów!!!!!Zaległości ponad 2,5 miesiąca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ogłoszenie żałosne,praca też..umowa "smieciowa" ,płaca marnie a wymagania coraz wieksze ..mam nadzieje ,ze pan F... jest swiadomy tego ze maile i smsy ktore pisze sa czesto zastraszajace i ze mimo wszystko kasjerki to sa osoby inteligentne i maja swiadomosc swich obowiazkow jak i praw..umowa zlecenie ma dwa konce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerki inteligentne... Buhhhaha jakby byly inteligentne to by nie byly kasjerkami za 1500 buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedna kasjerke z dayli. Wiekszego lenia smierdzacego nie widziakem. Dawno powinni ja juz zwolnic.!!!;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem sytuacja zmusza aby być właśnie kasjerem co nie znaczy ,że jest sie mało wykształconym,mamy takie czasy jakie mamy więc nie wywyższaj się ..ktoś musi Ci przysłowiowy chleb sprzedać ..i tu właśnie jest kolejny przykład szacunku do sprzedawcy,wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjerkami za 1500? wierzcie, chciałabym tu tyle zarobić :D pamiętacie te maszynki do golenia co jakiś czas temu sugerowałyśmy? wczoraj ogoliłam sobie nimi nogi.. to jakaś porażka była.. wyskoczyły mi jakieś krosty, boli strasznie... i wylądowały w śmietniku.. nigdy więcej tego nie kupie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastrajkujmy wszystkie ciekawe co zrobią zwolnią wszystkich. Dadzą więcej na wpłatę i bony na święta to wrócimy do pracy. Teraz przed świętami to najlepszy czas. Dziewczyny dziś tak o swoje prawa się walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety żadna z nas nie zastrajkuje, bo każda się boi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to czyta ktoś z wielkiej trójki to tylko sie z nas śmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro robimy inwenturę kas tak jak to było na koniec roku,muszę sobie przypomniec:-)a wy pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba poszukać instrukcji z grudnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdziesz to wyslij na sklepy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdę wyślę w swoim regionie bo na wszystkie sklepy jest zakaz... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ta inwentura...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się Wam pieniążki rozjeżdżają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×