Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Szkoda zd ta wasza Monika tam taka mądra nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W głowach to my mamy więcej od ciebie i co najważniejsze mamy równo pod sufitem.To, że nie grzeszysz inteligencją to my wiemy z twoich wizyt u nas w sklepie... Jak byś była mądra to byś pojęła co miałam na myśli :-D Taka armata jak ty to my trzy razem wzięte hihi. Żal ci tyłek ściska, że od roku razem z Moniką pracujemy i nadal tworzymy zgrany zespół? życzę zdrowia bo na rozum za późno B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy będąc na urlopie mogę przyjąć wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes na urlopie nie moga ci dac wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wy jestescie puste !! wyzywac sie od grubasow - brawo za inteligencje na poziomie postawowki! z****** pracownice dayli zamiast robic porzadki w syfiastym sklepie i zamknac papy siedza i wypisuja takie p*****ly, ze az szczena opada. To zenada. Potem placza ze sklep zamykaja, bo jak kr mowi do roboty to do roboty. Takie jak wy wlasnie w zaden inny sposob nie reprezentuja firmy tylko zanizaja poziom w niej. Pffff zdanie juz sobie wyrobilyscie jako puste krowy. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika opamiętaj sie bo piszesz takie głupoty ze szkoda gadać z możesz sobie niezle zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie-dla byle jakiego informatyka to żaden problem sprawdzic z jakiego komputera sa wysylane komentarze. Ogarnijcie sie troche. Sklepy sa zamykane jesli sa nierentowne-to zrozumiale. W kazdym regionie sa sklepy do zamkniecia, jesli nie macie dostaw i regionalni wmawiaja szkolenia to znak ze sie beda zwijac i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czyli w polsce zostanie kilka sklepow bo widze, ze jeden po drugim zamykaja. Skoro zadnej reklamy, ani bilbordow w miescie, ani ogloszen, nie wynajma kogos do roznoszenia ulotek po calym miescie to co sie dziwia ? Taki biznes nie ma prawa trwac skoro ludzie nie znaja takiego sklepu. Chocby facebook ile ma polubien dayli a ile nasza konkurencja ? no to wszystko jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zrobiłyście, że macie pusty magazyn? Naprawdę wszystko weszło wam na sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia7777777777777
to ja tak z innej bajki, dziewczyny może któraś mi napisze czy jak liczycie sprzedaz zaksięgowaną do raportu południowego to liczycie każdy paragon po kolei czy jest jakaś opcja żeby program mi to pokazał od razu? bo szczerze mówiąc to wkurza mnie to liczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my liczymy każdy po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mi po bylejakim informatyku jak po pierwsze ja już nie pracuje po drugie w d***e was mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisze na pale ile zawsze miałam plus minus 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz w d***e to po co tu zaglądasz i komentujesz jestes chamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie raport dobowy o 12.30 i masz sprzedaż potem wieczorem tez zrób jak się rozliczas i zaczep razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nikt wam nie mówił, że raport dobowy ma być JEDEN na DOBĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto robi raport dobowy dwa razy na dobę haha tak ciężko zliczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cie krece przeciż to wszystko jest w kompie nawet po nazwisku która ile uhandlowała ile klientow. I nawet jakie produkty tym klintom sprzedała a wy siedzicie i. Liczycie na kalkulatorku paragony?no to nie dziwota ze wam czasu brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może napisz jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raport dobowy każda robi jak się rozlicza jest zapytanie czy wydrukować raport dobowy następne czy raport został już wydrukowany ten raport drukuje się z drukarki fiskalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zliczyć z pamięci to jest minuta roboty, nie potrzeba nawet kalkulatora, już nie przesadzajcie , robicie problem z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jaku was wietrzenie magazynów? pusto macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotna i szczesliwa
o mieszaja w kasach i dziwia sie ze pieniedzy brakuje potem... pustaczki... hahahah pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 22,28 przeciez wiem ze mozna sprawdzic zaksiegowana sprzedaz po nazwisku, ale chodzi o to babo ze jak pracowalam w 3 innych sklepach to zawsze w programie kasowym mozna bylo 1 klikiem sprawdzic sprzedaz z dnia. Poza tym na koniec zmiany zawsze wyswietlała mi sie kwota jaką powinnam miec w kasetce, a nie jak tutaj, ze najpierw wyskakuje mi raport i jak sie pomyle np. w liczeniu bilonu to juz kicha , bo nic nie zmienie. I to jest dla mnie dziwne. I przestancie z tym obrazaniem dziewczyny bo na Dayli swiat sie nie konczy, a niektóre juz swiruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się pomylisz w liczeniu kasy to wejdz sobie na raport kasjera i tam jest opcja popraw, my tak robimy bo wiadomo, że każdy może się pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie mozesz poprawić jak sie pomylisz? Widze ze kazdy system zna na wylot ale jak trzeba cos zrobic to czarna magia Ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szaaaaa, cichoo szaaaa... czas na ciszę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś wieści czy znowu coś zamykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które sklepy na 100 % będą zamknięte w czerwcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakich nie zamkneli? co drugi z list zamkneli przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×