Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy dziś i wczoraj był u was dyrektor? Regionalna ciągle d**e nam truje ze dyrektor jeździ po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdzi i byl:-)cieszcie sie źe regionalna jest ok i daje cynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że to taka ściema żebyśmy tylko się nie opieprzaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bez straszenia dyrektorem nie można normalnie pracować? A potem dziwne, że na sklepach brud i syf... Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka płaca taka praca. Jak dbają o pracowników tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie gratuluj durna pindo tylko weź się lepiej sama do roboty B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O moją robotę się nie martw, kulturalna koleżanko, bo do mojego sklepu zastrzeżeń nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta nie było zastrzezen. Ciekawe, ciekawe.. Dayli to dno, totalne dno.. Az milo sie zrobilo kiedy zamiast kupowac syfiastych szamponow czy innych kosmetykow w Dayli poszlam do Rossmana. Czysto, ład skład... Pachnie, wszędzie biało. Ładnie poukładane, Panie w fartuszkach czysciutkich mila obsluga.. i te promocje. Tyle kasy miesiecznie wydawalam w Dayli no bo jak isc do konkurencji ? A teraz chodze sobie do rossmana i place sporo mniej za te same rzeczy co w dayli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pier. ..w rossmanie wcale nie jest taniej. A jak miałaś syf na sklepie to tylko o tobie świadczy my sprzątamy i mamy czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jedna drugiej dogryza warto?dziewczyny warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne i przeterminowane produkty przysylaja w dostawie hahahahhaha no nie wierze, w rossmanie nie jest taniej jak nie ? np mój fluid kosztuje 2 zlote taniej niz w dayli, sa super promocje. chocbym sprzatala 5razy dziennie w tym gownie to dalej byl syf :D nara sciery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma prawo robić zakupy gdzie chce ja teź czasem ide do konkurencji ,ale teź często kupuje u nas bo fajne promocje mamy i my mamy czysto;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozmowie kwalifikacyjnej ( stanowisko kierownik) regionalny na moje pytanie dlaczego zostały zamknięte 2 drogerie w sąsiednich miastach odpowiedział, że tylko zmieniają lokalizacje (bo trzeba się dostosowywać do rynku), po czym stwierdziłam, że sklepy już przeszło 3 miesiące od zamknięcia nie otworzyły się na nowo..... na co usłyszałam, że są w trakcie szukania lokali w atrakcyjnych lokalizacjach.... ;-) Także idą różne wersje wydarzen, w zależności kto po jakiej stronie stoi. Poza tym popieram wypowiedz wcześniejszą, że warunki beznadziejne, sprzedawcy na umowę zlecenie, kierownik ma odpowiedzialność materialną i finansową i ma dotego jeszcze poganiać osoby, które maja umowy śmieciowe, które z dnia na dzień odchodzą jak znajdą prace na etat i nawet najfajniejsze konkursy i profity nie pomogą, by ich zatrzymać, bo każdy chce pracować i mieć odprowadzane składki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią że tylko zmieniają lokalizację, żeby do samego końca wykorzystać pracowników! Dziewczyny zapakują sklep i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inną wersje podaje sie nowym a inną kierownikom którzy juź dłuźej pracują.Dostajecie maile źe zamykają sklepy ze względu na niskie obroty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zamknęli Zieloną Górę. Tzn wczoraj bo już jest po północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik wcale nie odpowiedzialnosci finansowej dlaczego piszecie takie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik wcale nie ma odpowiedzialnosci finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie kierownik nie ma odpowiedzialności finansowej bo by musiał chyba za darmo robić , nikt nie jest w stanie upilnować całego sklepu przed kradzieżami i sprawdzić całą dostawę czy wszystko się zgadza ! Tego się nie da zrobić i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka wersje podaja kierownikom ktorzy juz dluzej pracuja? ktos zdradzi nam? please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli nie mają odpowiedzialności finansowej, to i tak jest to parodia żeby nie było kamer i ochrony. Niestety za braki się tak czy inaczej (pośrednio lub bezpośrednio) odpowiada utratą stanowiska lub likwidacją sklepu. Przecież przyczyną zamykania drogerii jest jej nierentowność a na nią składa się również wynik inwentaryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ktos tu bzdury wypisuje inwentaryzacje robia zamknietym juz sklepom bo przekazujemy towar na inne sklepy wiec musimy zliczyc ile czego jest a tak naprawde w niektorych sklepach jest inwentaryzacja na minusie a w innych na plusie wiec jedno i drugie jest nieprawidlowe gdzie przyczyna?mysle ze magazyn tez mogl sie przyczynic do takich wynikow bo jak mam to rozumiec z jednego sklepu zlodziej wynosi i co zanosi do drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,u nas jest często czegoś "za dużo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam w firmie się dzieje ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukają atrakcyjnych lokalizacji:) liczba sklepów Dayli zmniejszyła się do 152 a nawet do poniżej 150 a mieli się rozwijac i powiększać sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli marzenia świętej głowy. A jak L.F dalej taki chamowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spółka szykuje dwie akwizycje sieci drogeryjnych na Pomorzu i Śląsku coś wiadomo o jakie sieci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie sklepy Teraz zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na facebooku Dayli zachęca do przystapienia do programu lojalnościowego a babka z Tarnowskich Gór daje komentarz: Agnieszka S. A ja mam i co z tego jak wszystkie sklepy w okolicy pozamykaliscie !!! Dayli co z Wami? Kiedy nowe sklepy otworzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie otworzymy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×