Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Kłóciłam się z panią Wiolettą, główną księgową o to, że ten śmieszny plik, który kazała uzupełniać na koniec miesiąca jest nieczytelny dla większości sklepów. Napisałam, że nie ukończyłam żadnego kursu księgowości i mam prawo nie wiedzieć jak coś uzupełnić, że to ich robota i nie płacą mi za dodatkowe segregowanie śmieci, więc wypełnię to po swojemu i niech sobie same to poprawiają. W końcu coś muszą robić w tej pochrzanionej pracy. Odpisała, że żaden sklep nie zawiadomił ich o problemach, tylko JA! Tak z innej beczki. Czy na sklepie nie można palić elektronicznego papierosa, jeśli nie ma klientów na sklepie? Chyba lepsze to, niż wychodzenie co godzinę na 3 minuty poza sklep, nie? Szukałam informacji na ten temat w jakichś regulaminach, ale nic nie ma napisane, a między innymi z tego powodu zostałam zmuszona do napisania wypowiedzenia. Radzę wam wszystkim, znajdźcie sobie inną pracę. Miejcie w końcu spokój. Pozdrowienia dla Kierowników Regionalnych! Zacznijcie szanować ludzi, którzy dla Was robią co mogą, żebyście tylko opieprzu od Łukasza Fugata nie dostali. Rozumiem, że może i kierownicy nie informują Was o ciągłych zmianach grafików, które nie są zależne od kierowników, tylko od 'pożyczeń' pracowników jakby byli jakąś rzeczą. Rozumiem, że spóźnienie pięciominutowe ze względu na korki, w których się stoi przez komunikację miejską jest niedopuszczalne, bo w ten sposób 5 tysięcy klientów nie wejdzie do nas z samego rana. W końcu to my prowadzimy autobusy, tramwaje i taranujemy wszystkie samochody stojące nam na przeszkodzie, byleby tylko się nie spóźnić. Ale serio? Palenie e-papierosa, kiedy nie ma klientów na sklepie jest jednym z powodów wywalenia kogoś na zbity pysk? Człowiek stara się rzucić nałóg, nie wychodzi ze sklepu na przerwy, ba! W ogóle nie ma przerwy. Zapieprza jakby miał motorek w d***e, a tak to wszystko jest docenione.. Czuję jedynie zażenowanie. Nie wstyd, że 'zawiodłam', ale zażenowanie i jednocześnie ulgę. Zatem dziękuję Ci mój kierowniku regionalny, że uwolniłaś mnie z tego bagna. Miałam co prawda odejść w lipcu, ale mnie uprzedziłaś! A ja głupia próbowałam wkręcić Cię do pracy w Sephorze. Chciałam, żebyś i Ty odpoczęła. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! I dziękuję jeszcze za jedną rzecz. Urodziny w mojej rodzinie są świętowane co roku. Każde urodziny to powód do wspólnego spotkania, rozmowy, uśmiechów i radości. W dzień urodzin kazałaś mi przyjść do pracy, tylko po to, by dać mi niesamowity prezent. Kartkę papieru i długopis, bym napisała wypowiedzenie. NAJLEPSZE URODZINY EVER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie, przedziurkować kartkę, codziennie JEDNĄ: swoje rozliczenie kasjerskie, to masakra! I wpiąć w segregator, a na koniec miesiąca wyciągnąć z niego i przełożyć kawałek sznurka. Dostać papiery wrzucone luzem w kopertę i pomieszane, z ponad setki sklepów i je posegregować to naprawdę jest wyzwanie. A księgowe mają się zajmować nie SEGREGACJĄ naszych papierów, tylko sprawdzeniem ich poprawności. Czy Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że w żadnej firmie taki bałagan w prowadzeniu dokumentacji nie przeszedłby? Strasznie jesteście umęczone, zwłaszcza te sklepy z obrotem 1500 zeta dziennie, na nic czasu nie ma... I jeszcze opowieści o tym, że co godzinę na papierosa się wychodziłoby gdyby nie e-papieros... Czy w regulaminie nie ma przypadkiem zapisu na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O księgowa tez tu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie ogarniam tych zapisow ,za jakie pieniądze my to mamy robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba być księgową, żeby mieć trochę mózgu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy gdybyśmy nie odsyłały papierów do Centrali i miałabyś je mieć u siebie, to w razie kontroli też walnęłabyś komuś taki misz masz na biurko do sprawdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przepraszam, papiery zawsze miałam posegregowane i przypięte do kartek. Osobno deklaracje, osobno wydruki z terminala, faktury, mmki, karty lojalnościowe. Zawsze miałam wszytko w osobnych koszulkach. Wkurzył mnie fakt, że kazały nam wypełniać tabelkę w komputerze, kiedy to one same później zliczają wszystkie kwoty z deklaracji itd. O porządek też się wkurzyłam, bo mogły dać znać na początku miesiąca, a nie na sam koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same niech sobie ta tabelkę wypełniają, ja mózg mam ale na wszystkim tez się nie musze znać. Prawda jest taka ze mało który sklep wie jak to poprawnie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora tam taka mądra ciekawe z tym mózgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście róbmy pracę za księgowe , regionalnych i jeszcze miejmy utargi po 4 tys dziennie ! Po co wysyłać regionalnym trzy razy to samo , pocztą , skanem i w exelu ! I jeszcze my mamy być odpowiedzialni za przeterminowane ! W umowie nic takiego nie ma , wypłaty też nie bierzemy jak za trzy stanowiska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robią z Wami co chcą..... dlaczego ? Aż tak ciężko z niewolniczą pracą na śmieciówce za 1200 zł że wszystkie jak jedna wchodzicie w d..ę kierownikom, księgowej, Fugatowi i innym oszołomom. Żalicie się na forum, płacz, zgrzyt zębami i co ? Coś się zmienia ? Rano wstajecie i dalej do stajni jak te klacze z klapkami na oczach w kieracie robicie "lody" Gardzą personelem, mają Was za "ZERO". Dajecie się "gwałcić" za te psie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile czasu zajmuje spakowanie sklepu...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa i tylko jaaaa
popieram cie koleżanko.... Tutaj wszystkie pyskują a jak przyjdzie co do czego grzecznie robia co im każą!!!!! Ja się postawiłam regionalnemu,powiedziałam ,że jak chce to proszę bardzo może mnie zwolnic, pracuje do dziś!!!! Na te chore spotkanie z Fugatem też nie pojadę jeśli będzie dla naszego regionu!!!!!!!!!!!!!!!proszę niech mi podziękują........... Powinnyśmy się WSZYSTKIE zbuntować, zrobić strajk-na całą Polskę ,co by nam wtedy zrobili--nic, bo całej sieciówki by nie zamknęli!!! Nagłośnijmy sprawę, zbuntujmy się,wywalny Fugata na zbi.... ry.....!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jestem za tym bunt wszystkich a nie pojedynczych sklepow ja juz wprawdzie tam nie pracuje i nie brakuje mi tego kieratu a jeszcze czytam ze musicie cos wypelniac masakra i ktos zle pisze ze trzeba miec troche mozgu zeby umiec cos wypelnic otoz nieprawda nie zgadzam sie z tym bo jezeli nie mialam nigdy do czynienia z takimi papierkami to zaden wstyd powiedziec o tym a juz odpowiedzialnosc za przeterminy to normalnie nie wierze ale praca........pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram koleżankę wyżej . Możemy się wyzalic na forum a w rzeczywistości żadna się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że mój wpis przyczyni się do czynów :-) Każdy pracownik, który uważa, że łamane są jego prawa pracownicze, ma możliwość wniesienia skargi do inspektoratu pracy. Skargi pracownicze są coraz skuteczniejsze, w ich wyniku w 2010 roku Państwowy Inspektorat Pracy nałożył prawie 9 tysięcy mandatów na pracodawców łamiących prawa pracowników. Skargi dotyczące naruszania praw pracowniczych mogą być zgłaszane do Państwowej Inspekcji Pracy pisemnie, telegraficznie lub za pomocą dalekopisu, telefaksu, poczty elektronicznej, a także ustnie do protokołu. Zgodnie z art. 44 ust. 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2007 r. o Państwowej Inspekcji Pracy (Dz. U. z 2007r. Nr 89, poz. 589) inspektor pracy jest zobowiązany do nieujawniania informacji, że kontrola przeprowadzana jest w następstwie skargi, chyba że zgłaszający skargę wyrazi na to pisemną zgodę. W przypadku zastrzeżeń co do postępowania inspektora pracy, można złożyć skargę do okręgowego inspektora pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna moja propozycja : każdy głupi e-mail przysłany należy drukować i do tajnej teczuszki :-), podobnie należy czynić wysyłając odpowiedż na ów głupi lub głupszy e-mail i także do tajnej teczuszki :-). Wszystko się może kiedyś przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i uznają moje wpisy jako spam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik wykonuje określoną pracę na RZECZ PRACODAWCY POD JEGO KIERUNKIEM, W MIEJSCU i CZASIE PRZEZ NIEGO WYZNACZONYM, OTRZYMUJE ZA TO WYNAGRODZENIE, a jednak nie ma podpisanej umowy o pracę, tylko umowę cywilnoprawną. To są trzy cechy z których wynika że powinna być podpisana umowa o pracę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiemy nie od dziś jedno wielkie oszustwo z tymi zleceniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze ci z tą wiedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie innej pracy. Serio! Dostałam informację od jakiegoś kogoś, kto wynajmuje lokal, że nie płacą już kilka miesięcy za wynajem. KR nic z tym nie zrobił, więc pewnie niedługo zamkną wszystko w pisdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie nie placa ? podaj miasto, wojewodztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żagań -lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się kończy zabawa jak się ma frajerskiego regionalnego który zamiast pomagać, kibicować swoim podwładnym siedzi w chałupie z żonką i gromadką potomstwa udając zapracowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok może dwa i zamkną burdel zwany DAYLI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez nie placa czynsz.....gazet nie dostaliśmy....kiedy nas zamkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ale przecież było pisemko od pani prezes ze nie zamykaja sklepow. mozg rozjechany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w związku z tym skoro od czasu jak bylo pisemko juz chyba 3 sklepy zamknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×