Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Na bankier.pl jest artykuł ogłoszenie upadłości jest jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisane ze zlozyli wniosek o ogloszenie upadlosci... Czy to prawda ze mozna sie ubiegac o zaplate wynagrodzen z funduszu 2 miesiace po zaprzestaniu dzialalnosci firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajcie uważnie to jest info z ubiegłego roku z dnia 18 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Tobie płacą za to, żebyś innych wprowadzała w błąd. To Ty naucz się czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozumieniem na pewno ty masz problem. Jest podana dokładna data złożenia wniosku, wystarczy już tych docinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek o wypłatę z funduszu trzeba zlozyc samemu czy zrobi to za nas syndyk ? Ktoś się orientuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest przekazywane z automatu, po upadłości firma przekazuje papiery do ZUS i wtedy zus juz ma zielone światełko do wypłaty z gwarantowanego funduszu pracowniczego. Tylko ze na to pewnie też poczekamy kolejne 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syndyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wejdzie syndyk to on to powinien zrobić.Narazie babka w funduszu nie ma informacji żeby ogłosili upadłość więc i tak nic nie da składanie wniosku.Trzeba czekać,znów czekac.Ciekawe jak długo jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie pytam skad te zlamasy mieli kase zeby zaplacic wlascicielowi lokalu z mojej miejscowosci, a na nasze zalegle wynagrodzenia nie maja. Wisieli mu za 7 miesiecy x 6,5tys. Wlasciciel mowil ze poki mu nie zaplaca to towaru nie wyda,a wczoraj likwidowali sklep i wszystko bylo pakowane na cale szczescie nie pakowaly go pracownice tego sklepu tylko jakies inne kobiety za darmo tez na pewno tego nie robily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak oni oglaszaja upadlosc. To czemu nas nie zwalniaja ja tego nie rozumiem. W ogule ci z towarem przeciez oni tego juz nie sprzedadza bo to sie juz przeterminowalo zamiast otworzyc i sprzedac to co dobre i z tego dac nam kase to oni wola zeby daty minely i to potem wyrzucic bezmozgowcy a co z nasza kasa zaraz 10 swieta za pasem a ja mam 0 na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek automatycznie przekazuje pracodawca do ZUS po ogłoszeniu upadłości, a my teraz musimy czekać na pieniądze z gwarantowanego funduszu pracowniczego z ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy jesteście naiwne Wszystkie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wim czy naiwne czy poprostu martwią się o swoje pieniądze, święta za tydzień a tu na koncie zero ,tak że lepiej nie osadzac nikogo chyba że jesteś taka bogata i nie zalezy ci na kasie miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do laski która uważa że jesteśmy naiwne, moja droga, ja akurat pracuję juz gdzie indziej ale to co mi i innym pracownikom się należy odzyskamy, nie wiem kiedy ale wiem ze dostaniemy .Ja im tych pieniędzy i odprawy nie daruję i reszta pracowników na pewno też nie. Także niestety cierpliwie musimy czekaczekać a czytałam ze 30 marca złożyli wniosek o upadłość także myślę że w końcu doczekamy się na swoje pieniądze z funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nie pracuje w tej firmie.Jako kierownik pamiętając czasy Schleckera i SZACUNEK do pracownika Dayli okazało się być niczym, dlatego odeszlam.Szkoda mi Was ale kazdy ma swoj rozum... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jedno i to samo o tym rozumie pisze. Bo na sra....A do swojego gniazda wielka kierowniczka i uciekła. A teraz wielce pisze o rozumie jakimś. Co za zenua. A my jeszcze tkwiace w tej firmie trzymajmy się razem. W kupie siła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie za schleckera to był zarąbisty szacunek zastanów się co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widać żebyście trzymały się razem. Widzę tylko wieczne wyzwiska. Chyba, że tak okazujecie sobie wsparcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schlecker jedno g****o,dayli drugie g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu za schleckera było tak dobrze? chyba nigdy nie pracowały w porządnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schlecker badziewie ,a umowy o prace jeszcze gorsze badziewo,a wymagania jak by człowiek w ekskluzywnym salonie pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może badziewie ele wypłaty były zawsze na czas a dayli to firma oszustów i z.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no super wielkie wypłaty,szczególnie jak się pracowało na 5/8 etatu,a na początku roku jeszcze godziny zabierali,totalne badziewie,koleżanka wyżej ma rację ,nie wiecie jak wygląda praca w porządnej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłaty w enovie są, ja mam podsumowane ile mi są winni bo juz zakończyłam prace w dayli na początku marca, kwota całkiem spora, zapewne nie do ozdyskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×