Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Sama się godziłaś pracowac na5/8 to nie narzekaj ,że miałaś małą wypłatę i nie zapominaj o tym ,że była zawsze na czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa wygląda tak,dzwoniłam do Warszawy,firma faktycznie złożyła wniosek o upadłość,dla nas to duży plus bo coś się w końcu ruszy,syndyk przejął sprawe,musi zebrać do kupy nasze papiery i przekazać je dalej do ZUS a potem wszystko w rękach zusu ile mają czasu na wypłaty nam zaległych pieniędzy,(odprawy komu się należą też zus wypłaca z funduszu.Także myśle że czerwiec lipiec dostaniemy pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pracowałyście u schleckera to narzekałyście na forum jaki to syf,teraz jesteście pracownikami dayli to nagle za badziewnego schleckera tak super było,ale jesteście zakłamane i fałszywe .Znajdzcie sobie w końcu normalną pracę i zobaczycie jak się pracuje w innych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jeszcze syndyka nie wymyślaj sad jeszcze nie potwierdził uprawomocnienia odnośnie zawieszenia sanacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur...... Te wypłaty co raz to mniejsze. Gadać pisac jak do slupa soli z prośbą o ponowne przeliczenie a te swoje. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie baby wy tylko siedzicie na tym zakłamanym forum? Przecież tu co jedna to mądrzejsza. A chyć się jedna z drugą jakiejś roboty. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe co nasze regionalne dlaczego nic się nie dowiadują????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z regionalnymi. dlaczego one się nic nie dowiadują???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas dalej posucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz ze zus ma nam wyplacic zalegle pensje ? Juz nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra co Jedna to madrzejsza! Na co Wy czekacie???aż Regionalna zadzwoni i potulnie wrocicie na sklepy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 17;12 masz rację,jeden telefon i z podwiniętym ogonkiem wrócą,i znowu pracować będą na 1/2,5/8 itp....i znowu na forum będą narzekać jak to żle ,jak to za schleckera było cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te co składały wniosek o przejęcie przez ZUS wypłat chorobowego lub macierzyńskiego czy ZUS przejął już wasze świadczenia bo ja na razie dostałam tylko info od mojego Zusu że przesyłają mój wniosek do Zusu do Krakowa a już prawie miesiąc upłynął i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie mi proszę jak to zrobić aby chorobowe przejął ZUS,czy te wnioski można znależć w necie,czy osobiście trzeba do nich podejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 14:24 Kraków jeszcze nic nie odpowiedział w sprawie przejęcia mojego świadczenia macierzyńskiego. Dostałam tylko od nich info z ponad miesiąc temu ,że trwa postępowanie w tej sprawie i do dnia dzisiejszego cisza. Jeżeli do jutra nie dostanę żadnej konkretnej informacji od nich będę pisać kolejne pisemko tym razem prosto na ZUS w Krakowie,a nie do ZUS w mojej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby chorobowe przejął ZUS ja byłam w swoim ZUS i odroczenie napisałam prośbę o przejęcie świadczenia z pomocą pracownicy Zusu ale oni odesłali to do Krakowa bo ponoć skoro firma jest z Krakowa to należymy pod ich ZUS i teraz czekam na odpowiedź od nich ale trwa to już miesiąc i na razie nic mi Krakowski ZUS nieodpowiedzialne ale ponoć mają 30 dni na odpowiedz więc może wkrótce coś się dowiem po za tym nasza firma musi też przesłać stosowne dokumenty do Zusu z informacją że są niewypłacalni i dopiero wtedy ZUS będzie wypłacać świadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda, że sklepy będą przejmowane przez LaRose ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlatego zus nam to wypłaci bo przez cały czas co miesiąc miałyśmy odprowadzaną składkę na gwarantowany fundusz pracowniczy,i z tego też tytułu obowiązek mają po upadłości firmy nam to wypłacić oczywiście pewnie trochę poczekamy ale w końcu się doczekamy bo to nasze pieniądze tam są. To mi w sądzie powiedzieli a zus poswiadczyl bo byłam równie w zusie. To info dla koleżanki co tu pytała dlaczego zus nam to ma wypłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś dzwoniłam do swojego zusu nue w Krakowie i powiedzieli, że czekają na papiery i oni mnie przejmą. Wiec nie koniecznie ZUS z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że to ZUS zgodnie z miejscem zamieszkania każdego przejmie jak będzie komplet dokumentacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisalam do zusu w krakowie od razu. "wnoszenie o przejęcie wypłacania świadczenia chorobowrego od firmy Dayli sp zoo.." dodalam informacje z internetu o sytuacji Dayli, swoje karta l4 i potwierdzenia dostarczenia. Na necie znalazłam formularz z3 o i dołączył go z nr konta. Czekam na informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L4 czy też macierzyński urlop będzie pewnie inaczej przez ZUS rozpatrzone, świadczenie pewnie będziecie miały szybciej wrócone a reszta musi poczekać aż wszystko zostanie do końca pozalatwiane w sądzie po upadłości syndyk itd.myślę ze w końcu się doczekamy na koniec tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy coś dostaniemy, to są jakieś kpiny żeby człowiek musiał walczyć o uczciwie zarobione pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×