Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Wie ktoś czy jest już upadłość czy syndyk to przejmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostała któraś pismo z zusu o przejęcie wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś ma jakieś sprawdzone info co z pracownikami bez l4? Kiedy będą wypłaty? Tylko jakieś konkrety a nie jakieś bzdury z palca wyssane bo tu takich osób jest trochę co tylko zamęt sieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu się zacielo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądźcie aż takie naiwne nie tak szybko to może jeszcze potrwać do roku czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś składał już sprawę do sądu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co , upadłości nie będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie będzie upadłości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiele osób składało , już idzie drugi miesiąc od złożenia pozwu i z sądu jak na razie zero odzewu .. ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już na prawdę brak mi do nich słów .... już się w tym wszystkim gubię tam pracują sami idioci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat mi to pasuje . oby tak dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ,te które są na l4,od teraz mamy zwolnienia wysyłać do ZUS-u w Krakowie ,ksero do vattaxu,czy coś o tym wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko na adres którego Zus-u w Krakowie ,bo tam są trzy oddziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja założyłam sprawę w sądzie w marcu jak narazie wiem tyle że sprawa została przekazana do sądu w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nawet nie warto składać sprawy do sądu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie , w tym sądzie to też jakieś jaja sobie robią ! Przecież to nawet nie powinna się odbyć żadna sprawa , tylko od razu powinni wydać wyrok ja nie wiem czy to dla sądu aż takie skomplikowane ? na co oni czekają ? przecież to jest banalnie proste ! to są nasze pieniądze które nam Ukradli ! to całe pożal się Boże Dayli nie powinno mieć w tej sprawie nic do powiedzenia ! nawet dziecko to wie a Sąd tyle czasu potrzebuje i do tego myślą że może ktoś będzie jeździł na rozprawy do Krakowa ? niby za co mam tam jechać jak same długi przez tych złodzieji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie warto ? a co , Chcesz im to podarować ? już Dawno Powinnaś to zrobić ... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolnienie L4 wysylac do ZUS oddzial w Krakowie ul. Pędzichów 27 31-080 Kraków Stamtad dostaje pisma w sprawie przejecia macierzynskiego bo tam przekierowal moj wniosek ZUS z mojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pisma dostawałam też z tamtąd i mój ZUS też tam przesłał mój wniosek o przejęcie świadczenia, ale w czwartek dzwoniła do mnie Pani z tamtego ZUS i kazała mi oświadczenie o tym że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia i zwolnienia L4 wysyłać na adres ZUS Inspektorat Krowodrza Wydział Zasiłków ul.Swietokrzyska 12 30-015 Kraków bo tam jest ponoć właściwy ZUS który będzie nam wypłacać zasiłki i ja tam już wysłałam swoje L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dziwne ze do kilku z Was dzwonil ZUS z Krakowa na temat przejecie swiadczenia a ja czekam od nich na jakies konkretne informacje od lutego nawet na pismo wyslane tydzien temu nie potrafia odpisac. Juz mi sie powoli konczy cierpliwosc na cale powolne dzialanie ZUS nie mowiac o tym ze firma Dayli ma nas gleboko w powazaniu i kombinuja nie wiadomo co z ta upadloscia wiedzac ze nie maja kasy na wyplaty dla pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez kzali wysylac na swietokrzyska 12 l4 oryginal a kser do vataxu beds slac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez kzali wysylac na swietokrzyska 12 l4 oryginal a kser do vataxu beds slac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś opisać jak wygląda składanie sprawy do sądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składasz całą dokumentację z firmy (umowa i ewentualne wypowiedzenie )na wniosku opisujesz całą sytuację.(kopie zostaw sobie dla siebie ) Papiery składasz w sądzie wg miejsca zamieszkania .Potem z sądu dostajesz wezwanie na rozprawę, po czym i tak dostałam ostatecznie pismo z sądu że zaległe wynagrodzenia otrzymam z zusu z gwarantowanego funduszu pracowniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobierasz druki z sądu jesli masz to swoim miescie lub najblizyszym.ewentualnie pobierasz z Internet.wypelniasz wszystko w dwoch egzeplarzach tak samo robisz kopie wszystkich dokumentów.i zanosisz do sadu nie ponosimy żadnych kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś dostała już kasę z ZUS. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym forum? Zacina się?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, dziękuję bardzo za informacje. Jesteście niezastąpione dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×