Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
DOKŁADNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny , po latach pracy w tej firmie stwierdzam , że to coraz większe bagno. Przeżyłam juz upadki takich firm i zawsze jest podobnie, obciążyc tych z dołu. Mam zasadnicze pytanie, czy ktoś z kierownictwa, a szczególnie dyrektorzy podpisywali jakąkolwiek odpowiedzialnośc za dysponowane mienie, za płatności itd? Dlaczego ja jako zwykła kasjerka mam ponosic odpowiedzialnośc za źle działający system np. kiedy nie wchodzą ceny promo i muszę je ręcznie zmieniac, bo "klient ma zawsze rację"?, za nie działające kupony, bo "klient ma zawsze rację"? A jak mam ponosic odpowiedzialnosc za dostawy, które nigdy nie są sprawdzane, bo "trzeba je rozłożyc do końca dnia"? Jak mam ponosic odpowiedzialnośc za klientów , którzy łażą niby bez celu po sklepie, ja przy kasie albo rozkładam towar a oni nagle szybko wychodzą i co mam ich gonic zostawiając wszystko? I na koniec jak mam brac odpowiedzialnosc za kasę i towar przy takiej rotacji ludzi, kiedy nawet nie mogę rano przeliczyc kasy zanim nie zaakceptuję tego, co ktoś mi zostawia? Dziewczyny, przemyślcie to zanim podpiszecie papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli na tym zobowiązaniu nie ma wyszczególnionego stanowiska pracy, to dotyczy ono również osób zajmujących inne stanowiska niż sprzedawca, może więc niech dyrekcja to podpisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nikim marne robactwo. Ktoś musi pokryć koszty,gdy ja będę na Wyspach Owczych. Podpisywać i nie marudzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie podpisuję,już raz spłacałam długi po pracodawcy ! Wiem czym to śmierdzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam jeszcze raz! Proszę wszystko grzecznie i bez szemrania podpisywać bo jeszcze znajdzie się kilka papierków dodatkowych. Ja nie zjadę z drugiej półkuli,żeby to spłacic bo nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! Jeszcze składam najserdeczniejsze podziękowania tym dziewczynom,które podpisały i wiążą się z firmą na stałe i nie dajcie się zwieść namowom,żeby nie podpisywać bo przecież wspólnie jest dużo łatwiej spłacić. Pozdrawiam Was i życzę owocnej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samemu trudno jest mi zmieniać auto co roku dlatego wspólnie będzie mi łatwiej to zrobić a jeszcze kilka razy w roku zasłużony wyjazd na narty,nurkowanie i inne podróże,także nie dajcie się zwieść i nie słuchajcie tych hejterów internetowych bo to wrogowie naszej firmy. We wszystkich Was ogromna siła dlatego namawiam do ogólnego podpisywania wszystkich dokumentów i życzę wytrwałości i niezłomności w dążeniu do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dzieje z regionalnymi?? Lila...Daga...cisza jak makiem zasiał..o co chodzi?ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za g****o ktoś pisze że niby z góry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie podejrzane to... dwie regionalne i nagle obydwu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś tu jest nie tak z tymi regionalnymi albo sa na l4 albo milcza żeby nie odpowiadać na pytania dotyczące procedury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej nikt nie sra nam od rana mailami i telefonami, cieszcie sie poki to trwa. Ja tam za tym nie tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisujac umowe zlecenie jest jednoznaczne z podpisaniem i zgoda z regulaminem , weflug ktorego dostaniemy wyplate juz po stosownych potraceniach,jesli braknie nam wynagridzenia mamy 7 dni na splate od daty wezwania.Oddajemy za niezgodnosc w kasie,szkoda ze oni nie oddadza nam nadwyzki z kasy,ktora czasami klienci celowo zostawiaja...Bedzie duzo zwolnien po wyplacie 10tego wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyn które sie zwolniły a pracowały długo--- jak pisałyście wypowiedzenie że rozwizujecie umowę zawartą w dniu --- i tu data zawarcia 1 umowy np... 02.2004 z firmą.... i wpisałyście dayli polska?? czy schlecker czy jak to ugryźć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zlecenia w wielkopolsce juz jakieś poszły czy jak ? Może D. siedzi i wypisuje dlatego cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożenka też coś przycichła, a ostatnio nap,że pan dyrektor na pewno nie miał złych intencji i należy podpisać. Pan dyrektor nas oszukał!!! bo w poprzednich wyjaśnieniach nap.że to jest tylko informacja,natomiast we wczorajszej odpowiedzi nap.wprost,że jest to ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!! Niech sam to podpisze!!! Kto ściągnął ten śmieciowy towar na sklep? na cholere były wystrzałowe środy i niedziele otwarte? Ja mam odpowiadać za jego poronione pomysły które od samego początku były niewypałem. I jeszcze takie pytanie, a pan Prezes zaginął czy jak??? czy się wakacjuje z Paniami Radwańskimi??? gdzie są teraz Ci wszyscy co doprowadzili do KALECTWA tej firmy??? D.Z zawsze taka wyszczekana była i co??? odechciało się wam pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam już ostatni raz! Proszę o podpisywanie i nie zamierzamy wysłuchiwać waszych protestów. Ktoś musi regulować braki w firmie bo my nie zamierzamy. Pozdrawiam. Biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już trochę środków uzbieraliśmy z potrąceń i zamierzamy na święta Bożego Narodzenia zorganizować zagraniczny wyjazd integracyjny w góry dla pracowników biurowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tą KR na kraków? jest na l4 czy sie zwalnia? wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadać sobie możecie a podpisać musicie. He He He!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 10.03 wpisz PKN Orlen.... ZAŁAMKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dalej nie wiadomo co z K. R. chyba że któraś już wie?? bo dwóch nie ma podobno regionalnych tak nagle to trochę dziwne żeby obie poszły na l4 w tym samym czasie. Pewnie przejrzały na oczy i chcą się pożegnać z tą pożal się boga firemką która upada i Ci z biura już sobie ani na narty ani do d**y nie pojadą jak upadnie to niewiem po co się tak cieszą jak głupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wybacz pytanie droga kolezanko od pkn orlen... ale nie chce sytuacji że oni będą mi tu okres wypowiedzenia przedłużać bo im 1 słowo w wypowiedzeniu nie pasuje dlatego wolę się upewnić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście dziwne .Któraś z dziewczyn dla zabawy robi sobie jaja podając się za pracownicę biura a Wy się denerwujecie i jeszcze odpisujecie ...Trochę luzu dziewczyny na Dayli świat się nie kończy.Musicie sobie w końcu uzmysłowić źe z NAMI na dole nikt się nie liczy i ten wpis wyżej pomimo tego że napisany dla zabawy przez którąś z nas ODDAJE W 100% SYTUACJĘ W JAKIEJ JESTEŚMY I NIKT TEGO NIE ZMIENI .Chyba że odejdziecie z firmy .A jak nie to trzeba się z tym pogodzić.Jesteśmy na końcu drabinki czyt.NIKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wiadomo że nikt z góry tego nie piszę tylko ktoś sobie jaja robi i jest debilem, bo niewiem po co takie pierdoły wypisywać i mieć z tego radość. Do koleżanki która się zwalnia: zapytaj swojej kierowniczki co masz napisać albo regionalnej one powinny doskonale wiedzieć jak takie wypowiedzenie ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regionowi to chciałam zrobić niespodziankę... dlatego myślałam że może wy macie jakąś wiedzę w tym temacie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi przyjedzie regionalny z wypowiedzeniem to i tak tego nie podpisze i sama złoże wypowiedzenie. Nie pozwolę sobie żeby taka imitacja firmy mnie zwolniła. A po wszystkim narobię im jeszcze takie rabanu że mnie popamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, w wypowiedzeniu wystarczy napisać, że "niniejszym wypowiadam umowę o pracę zawartą w dn...... z zachowaniem ustawowego okresu wypowiedzenia"- ten jest wspomniany w umowie. Wypowiedzenie dajemy w piątek a od poniedziałku na 2 tyg zwolnienia chorobowego i bujaj się firmo droga. Ps. zaległy urlop wypłacą z ostatnią wypłatą. Pozdrawiam- ja tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo piszecie a mało robicie. Ze statystyk i tak wynika , że wiekszość z was podpisała i to pewnie te co tak najwięcej dyskutują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×