Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
W ogóle mnie to nie obchodzi czego są właścicielem ale jedno jest pewne jedynie oni teraz mają obowiązek nam wypłacić zaległości. A dopóki nie ogloszą upadłości to z funduszu nic nie dostaniemy i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno jakie ogłoszenie upadłości....z choinki się zerwalas. Masakra jakaś.jedyne co pozostaje to likwidacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy w ogóle jeszcze na coś liczycie? Okradli nas i oszukali i śmieją się teraz z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagląda może tu ktoś kto miał już sprawę sądową w Krakowie? Moja przede mną wiec może jakimiś informacjami się ktoś podzieli ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziel się koleżanko, info czy sama napisalas pozew do sądu? Czy korzystalas z pomocy prawnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam sama ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak obliczylas zaległe wynagrodzenia, odprawa i odszkodowanie ? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może któraś z was wie , co właściciele sklepów zrobili z towarem który był w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie są sklepy jeszcze z towarem napiszcie zobaczymy ile tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z informacji z przed 6 m-cy to tylko w kilku sklepach towar został zabrany a cała reszta jest zamknięta z towarem w środku. Słyszałam od regionalnej, która wtedy jeszcze pracowała, że tylko w Wolsztynie i Środzie Wlkp. sklepy były spakowane. Ciekawe jak jest w innej części polski. Piszcie to może uda się to policzyć czy jest coś jeszcze do uratowania z towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jeszcze towar na sklepie, wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do uratowania to już raczej nic, wszystko przeterminowane i zagotowane jak sloiki na zimę , w tych upalach wszystkie kremy sie zaparzyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie są sklepy jeszcze z towarem napiszcie zobaczymy ile tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czasu wyrejestrowania Dayli z rejestru KRS spółka będzie nadal działała ,choć fizycznie już nie istnieje . Wyrejestrować można lub nie i tak może być jesz cze kilka lat. W takim przypadku wciąż jesteśmy zatrudnione w spółce tylko teoretycznie i możemy być tak zatrudnione jeszcze bardzo długo. Sprawa się komplikuje prawnie bo możemy otrzymać wielkie zero a to niesprawiedliwe. tak tłumaczył mi prawnik a że prawo jest dla bogatych to już poznałyśmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z 22.25 ale dokładnie gdzie w wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pyskowicach sklep z towarem stoi nawet maja przy oknach swiateczne zeczy jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś1235
w Pyskowicach jest jeszcze sklep zatowarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towar jeszcze został w żarowie. gdzieś jeszcze???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 22.25 a tak dokładniej to gdzie w tej wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że tylko dwa sklepy są spakowane a reszta została z towarem na półkach i jest od sześciu miesięcy zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagląda tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie na ul. Senatorskiej jest towar natomiast na ul. Okulickiego właściciel usunął towar z lokalu jako porzucony przez Dayli . Czy ma ktoś kontakt z Dayli . Wszystkie pisma się zwracają do nadawcy , na Balickiej 117 właściciel lokalu zamknął im lokal i spakował resztę śmieci w pudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacja od właściciela sklepu .Można zrobić inwentaryzację przez RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp z o.o. . Inaczej to będzie w naszych lokalach przez następne kilka lat i nikt po to nie przyjdzie. W spółce już nie ma nikogo wszyscy pouciekali , zniknęli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał ktoś kasę z funduszu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć-proszę napiszcie czy dostał ktoś świadectwo pracy i na jakiej drodze to uzyskał ?jeśli składałyście pisma do sądu to jakie są decyzje sądu co do wypłaty zaległych wynagrodzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadectwo z pracy mam.jeszcze z.czasów gdy działał vatax mam.prawomocny.nakaz zapłaty zaległych wynagrodzeń.W tej chwili sprawę zglosilam do.komornika dokładnie w poniedziałek.tydzień.temu czekam.teraz na jakieś wieści ze.strony komornika . Jeśli nic nie będzie osiągnięcia wtedy składam.wniosek.funduszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic wam komornik nie odda chyba,że pisanki do włosów wartości kilkunastu tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadectwa nie mam,sprawa w sądzie.Zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie dostałam świadectwa pracy , moja szefowa pozbyła się towaru , sprzedała na poczet długów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×