Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
No i co teraz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właściciel teraz powinien nas zgłosić do funduszu Jeszcze nie wiadomo czy Kalyciuk złoży odwołanie od postanowienia czy nie. Znowu wszystko będzie trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie trwac w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mi takich ubogich w rozumie ludzi jak ten caly niby prawnik co sie zna na wszystkim najlepiej jakby tak bylo to by cokolwiek poradzil lub chociaz napisal cokolwiek madrego juz bylam u takiego samego jak ty z ponad 20 letnim stazem i tylko mocny byl w gebie bo nic nie potrafil przy mnie w necie szukal co to za artykul 55 itd... I jeszcze chcial za to kase a tak naprawde co mi powiedzial to sama wiedzialam nawet wiecej pewnie nawet u tego bylam co tu wypisuje te wypociny inteligent za 3 grosze jak bys byl czlowieku taki dobry to nie mial bys czasu tu zagladac i czytac te wypociny tylko Bylbys na sprawach sadowych itd. Brak slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna kasa jaką można odzyskać to towar w sklepach, który już tak w większości jest po terminie lub z bardzo krótką datą. Towar sprzedać i wypłacić nam zaległe wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie tyle trwac bo tak wlasnie dzialaja nasze instytucjie zamiast pomagac to szkodza. Pomagaja nie tym co trzeba ratuja niby jakis syf niewiadomo po co chyba tylko po to aby zlodzieje co jawnie nas okradaja w bialy dzien na oczach wszystkich mogli jeszcze bardziej sie nachapac... Czy od poczatku tego wszystkiego ktokolwiek podal nam tak zwana pomocna dlon? Ktos sie zainteresowal ze nie mialysmy nie mamy za co zyc ? Ze nie chca nam oddac tego co ciezko Zarobilysmy.... Caly dzien w tym syfie? Jak ja bym ukradla to juz dawno by mnie posadzili. Tak dziala prawo , tak dziala panstwo polskie . Co to za sąd ktory potrzebuje paru miesiecy aby stwierdzic ze maja nam oddac to co nam sie nalezy nasze wyplaty? Nikogo nie obchodzimy nic dla panstwa polskiego nie znaczymy tyle czytalam artykulow i nigdzie nie bylo wzmianki o pracownikach ze nie dostaja ze nie maja ze ich okradli wazne zeby mieli wiecej ci co juz maja sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasy tak czy tak nie będzie. Niby z czego mają nam zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co taka cisza? Nikt nie ma pomysłu co teraz zrobić , żeby odzyskać pieniądze od tych złodziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcześniej nikt nas nie zglosil do funduszu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie dokumenty skladalyscie do ZUS do przejęcia przez ZUS wypłat macierzyńskiego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zusu: akt urodzenia dziecka, umowy o prace i wszystkie aneksy, wniosek o urlop macierzyński/rodzicielski i oświadczenie rodzica (ojca) ze nie bedzie korzystal z urlopu rodzicielskiego od-do (taka data jak twoj urlop)podpis rodzica moze hyc na zwyklej kartce ręcznie napisane. Oczywiscie wszystkie twoje dane(imie nazwisko pesel nr telefonu do kontaktu). Prosba o przejecie wyplaty świadczenia z powodu nie wyplacalnosci firmy(dane firmy). Jak masz oryginały to mozesz podjechac do swojej placówki zusu i tam ci zrobia ksero i podbija za zgodność z oryginałem inaczej zwykłej kopii nikt nie przyjmie. Ja napisalam jeszcze na dodatkowej kartce,że w razie pozytywnej decyzji proszę o przelew na konto i nr konta(wydaje mi się że jest szybciej). Składaj jak najszybciej bo ja po dwóch tygodniach dostałam cały zwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu jesteśmy zgłoszone do funduszu czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama musisz zadzwonic do funduszu.nie wiem na co większość osób czeka????? Jak będziesz już za późno na zgłoszenie się do funduszu to wtedy się obudzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki pracodawca nie zgłosi do funduszu niewypłacalności to to fundusz nawet palcem nie kiwnie....Na co Kalyciok czeka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno dlaczego chcesz być mądrzejsza jak mówię,że możesz sama zgłosić się do funduszu to tak jest.zadzwon tam to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten fundusz to w Krakowie czy w mieście gdzie pracowałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 13.31. A ty zgłosiłaś do funduszu skoro same to zrobić możemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zglasza w wojewódzkim urzędzie pracy odpowiednim do miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj jak możesz numer do funduszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie masz świadectwa pracy to fundusz i tak nic nie wypłaci.Ewentualnie wyrok sadu można przedłozyc do funduszu i na tej podstawie można sie ubiegać o wypłatę.Tak mi powiedziała babka w funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na strone FGŚP sa telefony na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis bylam w urzedzie pracy zeby sie zarejestrowac wiecie co sie okazało nie zarejestruja mnie bo te k***y nie zglosili do zus zeby mnie wyrejestrowac i ci mam robic. Bylam w zus i doqiedzialam sie zw musze im pismo napisac zeby mnie wyrejestrowali poprostu masakra. J***c k***y dziewczyny zjednoczmy sie tak jak pracownicy praktiker podajmy ich do prokuratury niech nimi sie zajmie bylam u radcy prawnego powiedzial mi zebym walczyla o swoje poemiadze a w szczegulnosci o swoadectwo pracy wiec tak zrobilam walcze zglaszam ich do sadu pracy bo swiadecto potrzebne nawet poto zeby sie zarejestrowac w urzedzie umowa z dayli skonczyla mi sie w czerwcu pozdrawiam i walczcie o swoje Ps. Jakbysmy sie zjednoczyly byloby razniej niz mi jednej walczyc ale do was decyzja nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję i dziękuję sama sobie ze sie w czas zwolnilam i dostałam świadectwo pracy bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi Was Dziewczyny.Byłam Kierowniczka,pamietam jeszcze czasy Schleckera,w końcu postanowiłam pod koniec zeszłego roku opuścić ten syf. Za dużo mnie to kosztowało. Trzymam kciuki zebyscie odzyskali to co Wam się nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za! Złóżmy jakąś zbiorową skargę, zniszczmy tych złodziei i odzyskajamy co nasze! W kupie siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×