Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Przecież kurator został odrzucony przez sąd, więc go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mamy prawo w naszym pięknym kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa,Pani z 22.20 ograniczona to być może jesteś Ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ble ble wymiotować się już chce ..zamiast o pit to martw się o świadectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mam się martwić o coś co dostałam.Czekałam 8 miesiecy ale w końcu mam.Przynajmniej jeden problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego naucz się trochę pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za grudzień 2016 to pity dostalysmy w zeszlym roku. Ja nie dostałam wypłaty za styczeń w lutym 2017 i pitu pewno już nie dostane. Dziwię się tu osobom co piszą ze mają kuratora ,ja z sądu miałam przypisanego komornika, a kurator sadowy zajmuje się sprawami związanymi z przestępczością małoletnich czy sprawy karne, poczytajcie sobie czym się zajmuje kurator, bo wydaje mi się że chodzi wam o komornika sądowego a nie kuratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje jednak ze chodzi o kuratora sądowego, taka osoba która będzie mogła reprezentować druga stronę, ale może sie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o kuratora mi też mówiła sędzia a ktoś brał tego kuratora bo ja kontaktowalam się z syndykiem i czekam teraz na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam komornika sądowego, bo kurator zajmuje się innymi sprawami. Kuratora ma osoba która coś narobila w świecie przestępczym. Kurator wtedy ma za zadanie dopilnować żeby sytuacja się nie powtórzyła czy też w wieku szkolnym jak nastolatek coś poważnego narozrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu z urzędu postępowania o rozwiązanie bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego Dayli Polska spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, nr KRS 435340, ostatni ujawniony w Rejestrze adres siedziby: Kraków, ul. Balicka 117. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu spółki bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i jej wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że Dayli Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności gospodarczej, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kraju można kraść miliony i pozostać bezkarnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kto wam wypisał świadectwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vatax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś dziewczyna kontaktowała się z syndykiem i załatwiała.Wlasnie w tamtym tygodniu dostałam świadectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie jak jeszcze można dostać świadectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Dayli nie ma syndyka , ma Kerdos ale to zupełnie inna firma. Ktoś wciska kit bo przecież syndyk innej firmy nie mógł załatwić nic u dayli bo dayli już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie jak jeszcze można dostać świadectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontaktowałam się z Syndykiem Kerdosu i to on załatwiał nam świadectwa pracy..nie chcesz nie musisz wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno tutaj nie wchodziłam ale widzę,że nic się nie zmieniło w podejściu innych do danego tematu..każdy twierdzi,że wie lepiej to pozostaje życzyć powodzenia w odzyskaniu świadectwa pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możesz podać namiar na syndyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak syndyk wydal zgodę na wystawienie świadect i pit dla vattax .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaświadczenia ile Dayli wisi nam wynagrodzenia tez vattaks ma wystawiać a to potrzebne do funduszu gwarantowanego dzwoncie i naciskajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dobre wiadomości,chociaż nie nastawiam się bardzo. Dzwonił już ktoś w tej sprawie,wystawia takie zaświadczenie? Dobre dusze dajcie namiar na ten watax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do vattax i wystawiają zaswiad czynia tylko trzeba ich naciskać bo najpierw świadectwa i pity .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moge prosic numer tel. Jest jakaś konkretna osoba która się tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podajcie namiar chodzi o świadectwo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś namiary na tego syndyka? Do vataxu swoją drogą będę pisać pismo o wydanie świadectwa pracy jak i zaświadczenia ile mi Dayli wisi za zaległy urlop żeby walczyć w funduszem pracy o wypłatę za ten okres. Macierzyński .miałam do grudnia na koniec stycznia skończyła mi się umowa i mam zamiar odzyskać swoje świadectwo żeby iść dalej do pracy bo bez tego ani rusz gdzieś dalej i ść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie info o syndyku w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×