Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
Dzwoniłam w środę do vattaxu, pani mi powiedziała ze w tej sprawie tylko do syndyka. Dzwonie od środy do syndyka a tam pani sekretarka stale jedno proszę zadzwonić za 2 h bo p. Gaweł Jarosinski jest w sądzie. Za 2 h dzwonie a pani zaś proszę za godzinę i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym tygodniu dyrektor Vataxu powiedziała , że mają odgórny zakaz załatwiania czegokolwiek dla pracowników Dayli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syndyk negocjuje z vattax aby wystawiali będę dzwonić do nich może coś się uda a może któraś brała kuratora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się zawiesiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie będzie świadectw pracy pracodawca lub syndyk musi he wystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydzwaniam od tygodnia do syndyka i niestety pani w kancelarii stale to samo ze p. Gaweł Jarosinski jest teraz w sądzie i proszę o tel za 2h.po 2h zaś to samo.jaja sobie z nas robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmy nie ma więc jak pracodawca ma wan wystawić świadectwa pracy..ciężko to zrozumieć temat jest wałkowany ponad rok czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKgość
Kuratora nikt nie weźmie ,bo kurator kosztuje więcej niż wasze wypłaty razem wzięte . Zanim uznacie to za idiotyczny wpis , sprawdzcie ! Ja już to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie mayle do p jarocińskiego odpowiada że ba razie nie może pomóc negocjuje z vatax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan G J odpowiada ze póki co nie ma na nic szans z vattaxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nic się nie da załatwić...te które nie dostały świadectw nie dostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu się przycięło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slien3
Ja od siebie polecam fajny sposób na zarobienie kilku tysiaków, pierwsze 800 zł można zarobić w 1-2 h jak znasz się na kompie. Dodam, że nie trzeba nic polecać ani wpłacać, wszystko zarabiamy na czysto, wystarczy trochę poklikać myszką, każdy powinien sobie poradzić Tutaj dowiesz się jak to zrobić: http://fbkasa.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza nastała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm...przycina coś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złodzieje z dayli nas okradli, co tu dużo mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny te co są po macierzyńskim czy udało Wam się coś odzyskać jak dalej wygląda wasza sytuacja? Czy jest możliwość otrzymania zasiłku po macierzyńskim skoro ostatni rok płacił nam ZUS? Proszę jeśli macie jakieś informacje to dajcie znać bo mi się kończy macierzyński i nie wiem co teraz dalej?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 14:28 . Jestem po macierzyńskim dokładnie skończył mi się 12 grudnia 2017 po tym czasie byłam 2 tygodnie na opiekuńczym na córkę ZUS mi normalnie to wypłacił niestety potem już było aby pod górkę i zero kasy bo ZUS nie chciał zapłacić za następne 2 tyg opiekuńczego ani mojego L4 do 18 marca. Umowa wygasła 31 stycznia 2018r. Zaraz będzie pytanie czemu ciągłam L4 na siebie? A to dlatego żeby nie mieć luki do końca umowy ani potem jak walczyłam o swoje świadectwo pracy ,którego nie mam do dziś ani swojegk ekwiwalentu za zaległe urlopy niewykorzystane,więc niestety kochane koleżanki,którym konczy się macierzyński jesteśmy w czarnej dupie na lata. UP nie chce mnie zarejestrować jako bezrobotnej ,ponieważ wciąż wisze w ZUS jako pracownik zasranego Dayli bo nie ma kto zgłosić,że już nie jestem ich pracownikiem. Szanowny Pan syndyk również nie odpisuje na moje pisma z prośbami zeby vattax wystawił moje świadectwo pracy,osobiście dzwoniąc do vattaxu i oferując im zapłatę za wystawienie świadectwa również odmawiają pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jedyne co mogę wam podpowiedzieć idźcie do Zusu i napiszcie podanie o wyrejestrowanie Was jako osoby zatrudnionej w Dayli, zapewne nikt za Was tego nie zrobi a będzie się to za Wami ciągnęło do końca życia. Zus musi to rozpatrzyć pozytywnie gdyż sam wie jaki to problem,jeśli nie będą chciały napiszcie do Zusu do Krakowa, tam kobietki znają sprawe Dayli i Wam pomogą. Urząd Pracy Was wtedy zarejestruje tylko,że bez prawa do zasiłku,ale zawsze będziecie miały jeden problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza czy się przycięło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej cisza. Juz nikt nie zagląda. Kończy sie wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The end ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontaktował się ktoś ostatnio z syndyka bo ja próbowałam i ciągle nie mogę go zastać wiadomo jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Tu dalej o syndyku...to już koniec komu miał pomóc to pomógł....żyjesz nadzieję której nie ma ... obudź się z tego letargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ciekawa co z tymi osobami które nie dostały świadectwa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam w tej sprawie do syndyka i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego syndyka pisalyscie skoro dzwonię do Pana Gawla Jarosinskiego i jego sekretarka twierdzi że on jest tylko syndykiem Kerdosu a nie Dayli to kto jest Dayli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w końcu jest z tym syndykiem ?bo jak dzwoniłam do Pana Jarosinskiego to otrzymałam informację że on nie prowadzi upadłości Dayli tylko Kerdosu i przez to nie może nam pomóc to kto prowadzi sprawy upadłości Dayli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×