Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia2020

Fajne zestawinie na sylwestra?

Polecane posty

ja pierdole jak slysze, ze to jest niemodne czy tamto to mnie krew zalewa!!!!!!!!!!! i co z tego, ze czuby sa niemodne?! moze ona sie swietnie w nich czuje?! mnie sie podobaja te buty i wszystki buty mam z czubami, bo mnie wysmuklaja, bo mnie wydluzaja i sa totalnie seksowne, niz laczki z okrąglym czubkiem. i co, nie sa modne, banda modniś bedzie tutaj rozporzadzac tym co jest super a tym co nie, to wszycy sie maja tak ubierac?! jak jej pasują czuby to niech sobie je nosi a wam nic do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie urzekła ta 1 sukienka: http://www.allegro.pl/item276477300_spring_08_olsniewajaca_zlota_sukienka_l.html śliczna:) z tym co ty pokazałaś za złoto ale np. z czarnymi dodatkami :) co do ostatniego zestawiania. sukienka fajna ale czy niezbyt wieczorowa jeśli idziesz na bal odpowiednia ale na imprezę niezbyt. po drugie nie podoba mi sie zestawienie zbyt dużej ilości satyny. suknia błyszczy marynarka błyszczy buty błyszczą za duzo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia nie przejmuj sie opiniam
bo kazdy ma inny gust, rzeczywiscie nie kupuj wysokich butow, dobre sa na kolacje ale nie na calonocna impreze. czarna sukienka ta druga co wybralas i butki do czuba i bedziesz wygladac bosko, elegancko ale prosto, za duzo osob bedzie w bordzie, zlodzie z falbankami, kokardkami i pierdolami ;) butki te z czubem nieprawda ze sa nie modne, jakos duzo osob w nich chodzi ;) tak wiec do dziela, nie zastanawiaj sie tylko kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
dzięki za wszystkie opnie, czekam na więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ze
mi sie ani jedno Twoje zestawienie nie podoba i nawet bym na to nie spojrzala ale nalezy pamietac, ze to TY sie masz dobrze czuc i bawic wiec jesli taki jest Twoj styl to tak sie ubierz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutafian
Kurcze, ale masz przerąbany gust.. sorry, pamietaj, że lepiej mniej tych blyszczacych szmat niz więcj, w ubiorze lepszy jest niedobór niż nadmiar. I po cholere wyszukujesz jakieś żakiety do tych sukienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pzykro mi to pisać,ale nie moge się powstrzymać .. Totalne bezguście z Ciebie,wiocha,wiocha i jeszcze raz wiocha. Brak mi słow,Tobie juz nawet opinie tutaj nie pomoga,ktos napisal ze coś tam nie pasuje to wkleilas link z czyms co temu komus pasuje i dostalas gratulacje to juz PO DRUGIE- brak gustu. Ja Ci mowie,ubierz worek na ziemniaki,ubierzesz? Serio,nie masz jakiegokolwiek gustu,nie wiesz co jest pięć.. i niech tak juz zostanie bo chyba gorzej wyjdziesz jak wezmiesz skleisz 20 opinii i z kazdej wybierzesz cos, Ty masz sie dobrze czuc i TOBIE MA SIE PODOBAC,a ze nie masz zadnego gustu to inna,odrębna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej uśmiałam się z tej torebki :D co Ty chciałas tam zabrac? W nia zmiescic?A moze wyniesc jedzenie,na wynos,na Nowy Rok,nie-sory za sarkazm,ale ta torba... na zakupy sie nie nadaje. Na Sylwestra bierze się mała,zgrabną moze byc to kopertowka lub inna np blyszczaca torebeCZKA jak nie masz nic blyszczacego torba wygrala ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrtujesz sobie chybaw s
hahahaha oboze jakie bezgusie........idziesz na bal skor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrtujesz sobie chybaw s
jakby mi ktos zalacil to bym tych lachow nie ubrala na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×