Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czipsik

Prawko

Polecane posty

Zdaje ktoś na dniach egzamin na prawko albo moze zdawał ostatnio ?? Ja zdaje jutro juz drugi raz i strasznie sie denerwuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja zdawałam w październiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala83mala
hej ja zdawałam po raz drugi 31 pazdziernika :)nie bylo tak zle no i zdałam:)bedzie dobrze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się tego obawiam, ale najwyżej :D Wtedy będę sie z siebie śmiała, że oblałam w taki głupkowaty sposób :D :D Ja czasami np. nie wiem co robić jak mi się pomarańczowe światełko włączyło, jechac dalej czy się zatryzmać :D mam opóźnioną reakcję :D Gorzej jak np. nie zatrzymam się na strzałce warunkowej i wtedy będzie wstyd, wszyscy kierowcy wokół będą widzieli, że własnie oblałam i jak się zamieniam miejscami z egzaminatorem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się tak denerowałam jakies 2 miesiace temu, że jak o tym pomyślalam, to dosłownie prawie mi się wymiotować chciało, ale wiem, że tak nie może byc, dlatego sobie to przetłu,maczyłam do mojego ciemnego łba, że przecież nic się nie stanie jak obleję, i już sie nie denerwuje :) wiadomo, że każdy chciałby mieć to już jak naszybciej za sobą, nie stracić kasy, ale jak nie zdasz i już będziesz miała nowy termin to wyobraź sobie, że oto właśnie będziesz zdawała pierwszy raz :D Praktykantka, która pracowała u mojej Mamy w firmie, zdawała 9 razy :D Nic mnie tak nie pocieszyło < hahaha >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas sobie powtarzam ze to nic jak nie zdam ale ta presja otoczenia ze kazdy ma i ze auto juz na mnie czeka a ja ciegle nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzien temu
ja zdawalam tydzien temu..wynik negatywny:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własciwie prawie wszyscy tylkoja taka jakas ciezka do tego jestem bo tak naprawde to nie chcialam isc na prawko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pierwszym razem tak się bałam, że w ogole nie wyszłam z domu, jak intruktor na mnie czekał, i mój Chłopak, który jeździł przede mną, musiał, jeździć za mnie czyli 4 godziny z rzędu < hahaha > ale wstyd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×