Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynazjasla

szczere pytanie do facetów

Polecane posty

Gość justynazjasla

Faceci odpowiedzcie szczerze...czy na prawde podobaja Wam sie chude kobiety???Czy moze szczupłe..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zgrabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwór nie potwór byle otwór
jak się ruchać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartuś86
Hmm... jest wiele rzeczy na które zwracam uwage. Kobieta powinna być pełna wdzięku, troche tajemnicza lecz otwarta ;) i ojeju duzio by tak wymieniać jest mnóstwo rzeczy na które sie zwraca uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartuś86
ciekawe na co wy drogie panie zwracacie uwage ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie nie podobaja mi się kobiety chude ,bo gołe wygladaja jak facet bez penisa.Szczupłe tak ale nie wszystkie są apetyczne Niektorym nie pasuje szczupłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek leszek
mi się podobają bardzo szczupłe dziewczyny :) ale zgrabnymi nie pogardzam ;) najgorsze są grubaski bo to lenie a jak się chce schudnąc to idzie szybko schudnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek leszek
motylkowa ...masz rację chuda może byc zgrabna :) aco to znaczy bardzo szczupła . ja kiedyś byłem bardzo szczupły i nazywali mnie anorektykiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem jaa
szczuple to jakie? 45kg 50kg 55kg 60kg tak na oko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że optymalna waga szczupłej kobiety to między 50 a 60 kilo;) 55 jest chyba w sam raz. Oczywiście wszystko zależne jest też od wzrostu... ale tak między 168 a 175 cm wzrostu taka waga jaką podałem jest chyba optymalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa... jest według mnie idealnie... nie masz co narzekać... najważniejsze aby masa proporcjonalnie rozkładała się po ciele - a u kobiety to chyba ważne.ale nie najważniejsze według mnie:) Najważniejsze aby kobieta czuła się sama kobieco i aby odczuwała każdy delikatny dotyk faceta (kiedy trzeba) jako coś co ją elektryzuje, przeszywa na wskroś. Kobiety też czasami mają problem małych piersi. A ja mogę odpowiedzieć że każde są wspaniałe, ważne aby ich pieszczenie podniecało i rozgrzewało atmosferę, doprowadzało do wrzenia. Mi w życiu trafiła się taka którą drażni pieszczenie piersi, ciała... co skutkuje tym że... że tak naprawdę między nami nie ma już uczucia. No bo jak można się kochać z kimś kto jest jak kłoda i drażni każdy nawet najczulszy dotyk... Także motylkowa, bądź wręcz dumna z tego że takie masz ciałko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile
Morfeusz zapytałam ile Ty ważysz ze Ci się podobają 50 kg kobiety, kto to co chwila kasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile
i proszę mi podać podstawę skasowania:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA JEST TAKA ZE...........
BARDZIEJ BEDZIE SIE FACETOWI PODOBAL SZKIELET NIZ TLUSTA BABA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile
i w drugą stronę też to działa ;) gdyby mnie ktoś fizycznie nie pociągał to dla mnie jego dotyk byłby obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa... to jest również zaleta tego że jesteś taka lekka. Postawny duży mężczyzna może Cię wziąźć na ramiona i kochać się trzymając Cię oplecioną o niego... to też fajna konstelacja do uprawnia miłości..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile
widać że nie masz doświadczenia, w takiej pozycji Morfeusz mężczyzna nie musi być postawny duży, tylko mieć silne mięśnie i stawy, odpowiesz na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×