Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczekoladowana

kalendarzyk cosmopolitana

Polecane posty

Gość zaczekoladowana

apeluje do wszystkich posiadaczek kalendarza cosmopolitan na 2008 rok. czy w tym roku zamiast miejsc na notatki znowu jest horoskop? kupuje ten kalendarz od paru lat, lecz ostatnia edycja tak mnie zawiodła z tym horoskopem, że jak znowu cos takiego bezsensownego wstawili, to nie mam zamiaru juz tego kupować. gdyby któras chętna mogłaby mnie poinformować co ja znajdę, w tej granatowej okładce? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacekoladowana
halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawliinka kalinka
okładka jest czarna:) jest miejsce na notaktki w każdym tygodniu pod koniec i na koncu sa wolne miejsca na telefony od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma horoskopu. Jest troche miejsca na notatki i na spis telefonow od a do z :) Ma lepsza okladke bo jest czarna. Ten z 2007 wyglada teraz okropnie, kazda ryse na nim widac i sie brudzi. Mogli zrobic te okladke gladka ehh, ale ogolnie jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXL
A ja wolę ten z glamur :) Jest duzo miejsca na notatki,plany calego miesiąca adresy i telefony,wazne informacjie, no i zwykłe kartki jako notes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam
kalendarzyk z Cosmo i jest ok. Maly, poreczny i sa miejsca na notatki przy kazdym dniu i pod koniec tygodnia tez. W sumie w calym kalendarzyku jest tylko kilka stron z poradami dotyczącymi makijażu. Na koniec miejsce na telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×