Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak na oko oczywiscie

ILE POWINNAM ZGUBIć CM ABY WYGLADAC SZCZUPLO ??

Polecane posty

Gość tak na oko oczywiscie
dokladnie za 8,5 tygodnia przeprowadzam sie do innego miasta, swojego rodzinnego i chcialabym zrzucic jak najwiecej...bede wdzieczna za wszelkie rady !!o cwiczeniach,masazach,wspomagaczach,dietach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na oko oczywiscie
nie mam problemow z tarczyca....dziewczyny jakbyscie wiedzialy ile ja jem slodyczy !! to byscie sie nie dziwily skad ta waga !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aetj
chce ważyc 56-58 jak pisałam wcześniej jestes dość drobnej budowy dla mnie waga 66 to waga viężka, mam koleżankę takiego wzrostu jak ja czyli 176cm waży 65 i sucha jest jak patyk, tyle, ze ma szerokie i ciężkie kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
Ja mam 170, czyli prawie tyle co Ty i waze 55 kg. Wygladam normalnie, chce zrzucic kilka (3?) kg, ale bardziej zalezy mi na cm. Jesli bedziesz wazyc tyle co ja, czyli 55 to przy Twoim wzroscie juz bedzie fajnie, moze nie idealnie, ale raczej szczuplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wymiary
jedz 800 kcal dziennie, nie jedz po 18, cwicz godzine dziennie, zeby nie wyczerpac ogranizmu, najlepiej rano przed sniadaniem, gdy nie czujesz jeszcze takiego glodu po przebudzeniu, pij duzo wody, mozesz brac tabletki, ktore tworza galaretke w zaladku zeby zmiejszyc laknienie. nie stresuj sie, medytuj albo uprawiaj yoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wymiary
biust: 77 cm talia: 65 cm biodra: 89 cm wzrost: 163 cm waga: 51 kg wygladam szczuplo, ale wydaje mi sie, ze powinnam schudnac jakies 2 kilo, zeby wygladac troche lepiej, czy nie przesadzam? ktos mi odpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swr5yiqa4e56u
adipex ja schudłam nie chce się jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na oko oczywiscie
dzieki ze chcecie pomoc i nie obrzucacie blotem :) a co sadzicie np o tygodniu z dieta kapusciana...potem tygodniu z jakas amerykanska,potem jogurtowa? taki mix tygodniowy...co sadzicie o masazach? jakichs tabletkach wspomagajacych? saunie? itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła hehe
moje wymiary- wedlug mnie wymiary masz ok, waże czy nie masz boczków, po samych wymiarach nie da się tego ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła hehe
*ważne miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aetj
moje wymiary, ja mam podobne do Ciebie tylko w biuście więcej i w tali mniej a mam 176 cm i waże 66 kg, więc same widzicie, ze jestem drobna, moje wymiary waży 51 i ma podobne, heheh to co by było jak ja bym ważyła 51?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła hehe
aetj- widzisz, nie narzekaj!!! Niezła z Ciebie laska musi być he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aetj
może nie jest tragicznie, ale wiesz...ciężko się czuję i mam boczki, zeby nie powiedziec boki.hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła hehe
kurcze, chyba i ja na jakąś dietkę przejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aetj
szczupła he he a ile masz wzrostu i jaką wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
Dziewczyny, w ktorych miejscach mierzyc biodra? W najszerszym miejscu? No i talia to mierzona powinna byc powyzej pepka, w najszczuplejszym miejscu? I czy biust meirzycie bedac w staniku (oczywiscie nie push-up, tylko zwyklym)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wymiary
nie mam boczkow, tylko brzuszek leciutko wystaje i to mnie niepokoi. chyba jednak na ten brzuszek, zeby byl plaski przydaly by sie odpowiednie cwiczenia a nie odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aetj
moje wymiary cwicz 6 meidera wpisz w google osiągniesz cel i zadnego chudnięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wymiary
sprobuje, ale to mi wyglada na jakas katorge. :D ale czego sie nie robi dla dobrego samopoczucia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
O kurcze, ale masz malo w biodrach! Ja mam 95! A w talii tylko 3 cm wiecej niz Ty. Ile masz lat? Moze Ci jeszcze sie nie wyksztalcily calkiem? Albo nie wiem, taka nasza uroda, ale to troche dziwne jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
To taki link, bardzo duzo danych. Chyba fajny, policz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mam 168
i waze kolo 56 kg i wygladam szczuplo biust 93 talia 68 biodra 95 lydka 34 udo 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja w sumie waże dosyć dużo jak na mój wzrost mam 155 cm wzrostu( przynajmniej tak zawsze myslałam tak mam w dowodzie ostatnio probowałam się zmierzyć w domowych warunkach wyszlo mi około 156-157 cm wzrosty) a waże 53,5 kg moje wymiary to talia 66 cm biodra 81 cm biust 87 cm sama się zastanawiam czy powinnam już zakończyć dietkę no i dodam że jestem dosyć grubokoścista co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 biodra na pewno się już wykształciły no może w biodrach mam faktycznie mało ale za to moje nogi to totalna masakra krótkie i grube i niewiele z nimi potrafię zrobić i niestety przez masywne uda moje biodra też wyglądają na szersze niż są w rzeczywistości ja sama byłam w szoku jak się ostatnio zmierzyłam bo razem z moimi nogami moja dolna część ciała naprawdę wygląda na masywniejszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesia
powiedzcie ile powinno sie wazyc przy wzroscie 178 ale podajcie wage ktora do tego wzrostu bedzie jaknajmniejsza dopuszczalna ile powinnam wazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
To polecam Ci cwiczenia rozciagajace. Wysmuklaja i jakby wydluzaja miesnie. Rzeczywiscie spojrzalam tez na wzrost, jestes niziutka. Ja mam inny problem - jedrnosc. Waga niewielke, waze 55 kg, wzrost 170, ale cellulitisu mam troche i w ogole wlasnie odwrotnie, bo mam kosci drobne i zapewne lekkie, stad waze mniej niz sugerowac moze moj wyglad. Ale staram sie cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie ostatnio dużo cwicze z brzuszka jestem coraz bardziej zadowolna weider abs robi swoje:) ale te nogi:( cwicze 8 min legs codziennie z reguły dwie powtórki cwicze tez cardio( z tym ze to nie codziennie) tam tez jest troche cwiczen na nogi w sumie nie chce juz bardzo chudnac bo nie chce pozbyc sie biustu:( teraz pracuje nad rzezba ale praca nad nogami idzie wyjątkowo wolno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×