Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość excellence

jaka farba Loreala do wlosow??

Polecane posty

Gość excellence

Witam! Chcialabym ufarbowac sobie wlosy i nie wiem kompletnie na jaka farbe sie zdecydowac.Ostatnio 2 razy z rzedu uzylam loreal excellence jasny braz i kolor podobal mi sie dopiero po jakims miesiacu...na poczatku byl zbyt ciemny:(No i teraz sie zastanawiam,bo niby bylam zadowolona ale chcialabym by podobalo mi sie odrazu a nie dopiero po kilkunastu myciach..slyszalam tez ze dobre sa te nowe szmpony loreal casting do 28 myc oczywiscie jasny braz by mnie interesowal...Moze ktos umie mi doradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze nie lubie czerwonych i zoltych przeblyskow wiec dlatego jasny braz odpowiada mi najbardziej ale co zrobic zeby nie byl az tak ciemny na poczatku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaania
a ja używam Loreal Recital preference. ma super odżywkę i włosy sa po niej takie fajnie lśniące - długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowa
Wypróbuj ciemny blond z Castinga, on nawet na opakowaniu wygląda na odcień brązu. Odcień Castinga noszący nazwę "jasny brąz" wychodzi jak ciemny brąz i właśnie dopiero po kilku myciach wygląda, jak powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazowa dzieki ale wiesz...probowalam ciemnego blondu tylko ze z excellence i od poczatku wychodzi ciut za jasny przy skorze glowy a po kilku myciach w sloncu wpada w delikatny rudy..:( Mi przydaloby sie cos pomiedzy ciemnym blondem a jasnym brazem ale nie wiem czy istnieje taka farba :( A do fryzjera chodzilam latami i niby bylam zadowolona ale fryzjer ma to do siebie ze musisz go odwiedzac przynajmniej raz na miesiac,bo kolor szybko schodzi.No ale ciemny blond tez szybko blaknie wiec dlatego sie zastanawiam nad tym jasnym brazem. uf...sorry ze tak nudze ale to dla mnie wazne,za kazdym razem mam ten sam problem i dosc juz mam przezywania,chcialabym kupic farbe z ktorej bede zadowolona i do ktorej bede wracac,dlatego liczylam ze ktos mnie oswieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×