Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łuszczyca

Łuszczyca

Polecane posty

Gość Oletta

Mają zaplecze do robienia recepturowych, więc nie powinno być kłopotu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalanyn

Długo się czeka w DOZ na te robione leki? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardinka
Dnia 7.05.2019 o 10:43, Gość oszalanyn napisał:

Długo się czeka w DOZ na te robione leki? Jak to wygląda?

Zależy czy z antybiotykiem czy bez, jeśli z antybiotykiem to maks 7 dni ale zazwyczaj to u mnie 1-2 dni to trwało, bez antybiotyku może być dłużej, chociaż też nie czekałam nigdy dlużej niż kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszasz
Dnia 24.04.2019 o 02:56, Gość Aneka napisał:

A wiecie może, czy wszystkie leki realizują? Ja mam konkretnie do zrobienia krople do oczu, więc wiem, że może być z tym różnie. 

Spokojnie, nie ma żadnego problemu. Prawdopodobnie w każdej aptece DOZ zrealizujesz, ja regularnie zamawiam takie krople dla syna, nigdy nie było problemu. Z tego co kojarzę, u nas na drzwiach chyba jest nawet informacja, że i krople można zamówić, ale pewności z tą naklejką nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie na głowę najlepiej skutkował Silkum. Ale tego też w aptece nie ma tylko przez internet zamawiałem www.silkum.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrą metodą na walkę z Łuszczycą jest terapia fotodynamiczna. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia i rozglądacie się za sprawdzoną placówką, która zajmuje się leczeniem przy pomocy tej terapii to polecam wam skontaktować się z dermaderm.pl Na pewno będziecie zadowoleni z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuszczyca- belosilac
Dnia 23.01.2016 o 23:46, Gość gość napisał:

Ja zachorowalam 3 lata temu , zaczęło się od plamy na kolanie , dermatolog przepusala mi belosilac zeszło od razu po pewnym czasie wróciło ale zawsze pomaga. Teraz karmię piersią i praktycznie wszystkie leki są zakazane więc gdy już pojawią mi się rany i świąd nie do wytrzymania to smaruje ta maścią doraźnie przez dwa dni na noc i na jakiś czas mam spokój 🙂 inaczej się nie da a ta maść naprawdę działa 🙂

Witam, ja choruję od 23 lat. miałam stany remisji, wysypy, całkowity zanik (przez prawie 5 lat) po urodzeniu dziecka, od kilku lat miałam tylko jedną sporą zmianę z tyłu głowy. Niestety wrzesień i październik były dla mnie bardzo stresujące w pracy, mało spałam i obecnie obsiało mi całe nogi 😞
Musze wrócić do  belosilaca, kiedyś ten steryd mi pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna84

Czytam co piszecie i jestem przerażona... Też mam łuszczycę, ale na szczęście mi wystarczają zwykłe maści natłuszczające, najskuteczniejsze są chyba te konopne, np. Cannaderm Konopka Maść konopna 50% do skóry bardzo suchej. Jak się pojawią jakieś zmiany (łokcie/kolana) ok. tydzień smaruje i mam spokój na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pomóc smarowanie olejem z czarnuszki. Jest to całkiem silny olej z wyraznym zapachem ale też przynosi dobre efekty. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama zmagam się z łuszczycą i doskonale wiem jaki to jest problem... skórny i psychiczny. I powiem tak: najważniejsza jest indywidualnie dobrana terapia, bo każda łuszczyca jest inna... Tutaj w sumie trafiłam na fajny artykuł a właściwie debatę o tym https://www.mzdrowie.pl/pacjent/debata-o-dermatologii-najwazniejsze-jest-personalizowanie-terapii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×