Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fat freeta

Do modnych Kobietek...Help me

Polecane posty

Gość fat freeta

Dziewczyny... Okazalo sie ze moja kuzynka wpadla, nie robi wesela tylko przyjecie-male, skromnie, niecalonocne, a ze moja mama jest chrzestna to na pewno bedziemy zaproszeni, a na takie przyjecie nie wypada nie isc.Domyslam sie ze to bedzie w restauracji i kompletnie nie wiem jak sie ubrac...nie wiem czy suknie wypada wlozyc na taka okazje...Moze skromna elegancka sukienke i zakiet,czy moze spodnie w kant...Podpowiedzcie mi bo chce jeszcze przed swietami kupi poki mam czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja......................
Myśle ze jeden i drugi pomysł jest dobry jesli się wachasz co do spodni uważam że bedzie ok ponieważ bedzie to przyjęcie a nie wystawne wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja......................
Sukienka tez jest ok i według mnie najładniej komponuje się z białą bluzką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fat freeta
A jak z prezentem...Daje sie tak samo ja idac na duze wesele czy troche skromniej...Moja mama troche sie o to martwi...Ostatnio na slub chrzesniaka dala 2 tys. a jak ta siostra robi przyjecie na 20 osob to takim prezentem praktycznie zaplacila by jej za wszystko...jak to ma wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja......................
hmm...jeśli chodzi o prezent niech mama kupi to co uważa za stosowne i za kwote za jaką ją stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fat freeta
Dzieki za pomoc.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja......................
Prosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbgbbgbg
ja miałam takie skormne przyjędcie na 30 osób - taką praktycznie obiadokolację. Nie wpadłam - taki wybór ;-) to było co prawda 5 lat temu ale jak pamietam moi goście byli ubrani elgancko i wizytowo ale nie wieczorowo raczej... Widzisz różnicę? A prezent ja nei liczyłam na żadne wielkie prezenty i dobrze bo takie nie były - rodzice dali kasę i którą później zainwestowalismy jak kupowalismy mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fat freeta
Czyli spokojnie pasuje stroj stonowany,elegancki ale nie jakies suknie itp.? A tak naprawde to ile dostawalas na prezent od gosci...Interesuje mnie to dla rozeznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjojjyjy
a to bardzo różnie - w zalezności od tego na co kogo było stać. Były tez prezenty typu zestaw obiadowy - takie codzienny, zestaw kawowy - nic drogiego.kasę dostalismy od rodziców (po kilka tys) i od chrzestnych to tak w zaokrągleniu 800-1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×