Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Homo Homini

Niezwykły sekret pozbycia się długów. Jest ktos zainteresowany?

Polecane posty

Poznałem kiedyś sekret, który pomógł mi spłacić wszystkie długi, z którymi sobie nie radziłem. Jaką maksymalną kwotę zapłacilibyście za takie informacje? Albo inaczej - ile wg was byłoby warto zapłacić? Do wyboru 3 warianty: 100 zł 20 zł symboliczna złotówka. Można podawać też każdą inną kwotę, którą uznacie za słuszną. Nie zamierzam, przynajmniej na razie, przekazywać ten sekret, ale jestem ciekaw - jak drogo ocenilibyście takie informacje? Bardzo proszę o poważne odpowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo poważnie odpowiadam,ani centa bym nie dała.Nie wierzę w takie \"cuda\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batalia baxis
po co drugi raz zakladasz ten sam topic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt
symboliczna zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo4898
Sekret ma to w sobie że odkrycie go może ucieszyć,rozśmieszyć lub poniektórych oczekujących cudu zawieść:)Oddać wszystko i nie ma się długów:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro miałeś długi to wiesz jak ciężko z nimi żyć i się ich pozbyć, więc czemu nie chcesz się tą informacją z nami podzielić ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie chcę? Bardzo chcę, ale ta sprawa wymaga sporego wysiłku (przede wszystkim umysłowego) dłużnika. Postanowiłem poszukać ludzi, którzy są naprawdę gotowi zabrać się za robotę. Za dużo w życiu usiłowałem ratować kogoś bez jego szczerych chęci. Drogo mi to na końcu kosztowało i nie chcę powtarzać tę głupotę. Zaspytanie o kwotę, którą mogą zapłacić za pomocną informację jest pewnym testem. Ale też, przy okazji, pomyślałem o przeanalizowanie - czy nie wyjdzie z tego jakiś dobry interes? Skoro banki robią duży interes na zadłużaniu ludzi, czemu ja nie moge zrobić małego na ich oddłużaniu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllll
jeśli ktoś kto ma długi, jest w stanie zdobyć 300 zł za taką informację to może też sam znaleźć sposób by zdobyć pieniądzę na te długi. Dla kogoś innego nawet symboliczna złotówka to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dłużnica
100 zł .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazureczka
tutaj tez napisze ze jestem zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia gawron
20% wartosci dlugu nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydzia gawron
ale glupoty gadacie ze jak by mial 300 to by sobie sam znalazl pomysl :O Z mojego doswiadczenia wiem ze ludzie moga nawet bardzo duzo zaplacic aby znalesc wyjscie z sytuacji ktora im spac po nocach nie daje.. chocby mieli jeszcze bardziej sie zadluzyc u znajopmych i rodziny znajda kazde pieniadze aby chocby miec nadzieje ze wszystko wyjdzie na prosta :) I to nie jest tak ze jak czlowiek jest zadluzony to szkoda mu kazdej zlotowki bo na cos zbiera , zwykle ci ludzie sa rozrzutni i to bardzo zyja marzeniami stad te ich dlugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam 5 lat za oszustwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muurcia
murcia - bedziesz miała na nowe perfumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze nie są najważniejszą rzeczą w życiu, ale wydają się mieć wpływ na wszystko, co jest ważne. Jeżeli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, dołącz do gry i zagraj w Cashflow we Wrocławiu. Proponujemy Tobie pasjonującą zabawę, w trakcie której możesz nauczyć się podstaw rachunkowości, finansów i inwestowania. W grze, podobnie jak w życiu: otrzymujesz comiesięczną wypłatę, posiadasz karty kredytowe, posiadasz kredyty bankowe, prowadzisz zestawienie finansowe i zestawienie bilansowe, zdarzają się Tobie nieprzewidziane wydatki, jesteś pod presją zwolnienia z pracy i musisz pilnować swojej wypłaty, zostajesz wystawiony na ryzyko związane z rozwodem, bankructwem, chorobą, możesz kupować nieruchomości i inwestować w trakcie całej rozgrywki. Jeśli grasz i inwestujesz rozsądnie - kończysz grę będąc naprawdę bardzo bogatym i możesz zrealizować największe marzenie swojego życia, dlatego spróbuj nic nie tracisz, a dużo możesz zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×