Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jessi **

Podoba wam się imię Jessica ? Jakie zdrobnienia są do tego imienia ?

Polecane posty

Gość Jessi **

1. Czy podoba wam się imię Jessica ? 2. Jakie zdrobnienia są do tego imienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej koleżanki córeczka ma tak na imię i jest najukochańszym dzieckiem na świecie. Imię nie za bardzo mi się podoba ale dzięki tej małej dobrze mi się kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessuniaa *
Ubustwiam to imięę ... ;-* Jessica.. BOSKOO ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna siostra meduzy
Ale dla polskiego dziecka?? FUJ!! Zauwazylam ze takie dziwne imiona kochaja nadawac osoby z nizszych warstw spolecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessuniaa *
Ty bnienormalnia idź się leczyc kobietoo albo facecie ;| Głupiaa ... ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalak
Dokładnie, to w sam raz dla dziecka urodzonego w rodzinie patologicznej, gnieżdzącej się w lokalu komunalnych, gdzie rodzice czerpią wiedzę o świecie głównie z tego co "daje telewizja". Ewentualne dla popranych snobów maskujących kompleks niższość wydziwaczonymi imionami dzieci i zaciągających kredyt po kredycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j a
pakudne imie dla burakow ktorym sloma z butow wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feratyu
Koszmar. Jak można mieć tak nasrane w słowie, żeby wymyślać takie imiona dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j a
buractwo buractwo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolee *
Piękne imionkoo ;D Cudnee ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa -
No, no to się zapowiada ślicznotkaa ;D ale ty jesteś piękna .. wygrałaś konkurs na najładniejszą dziewczynę w szkole .. teraz na najładniejszą nastolatke śląska .. uchh .. ale ty naprawdę jesteś boska mmm .. cudnaaa ;* a te imię jest zarąbistee ;*** np. Jess, Jessa, Jessi, Jessunia, Jessuś, Jessusia, Jessiczka echh.. piękna jesteś ;-) i te imię też przecudownee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się :-o poznałam taką Dżesiką.. Kowalską :-o jak to brzmi w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie 2. jessica-srika ogolnie: :o ale jak sie komus podoba,to powodzenia. wspolczuje dziecku. np takiej dżesice płot albo nowak. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
okropne imie, nigdy bym nie wybaczyla mojej mamie gdyby tak dala mi na imie, ale to juz rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie takie imiona są wstrętne po prostu,jak słyszę np. że ktoś nazwał swoje dziecko Amanda,Sandra,Jessica,Brian,Kevin to ogarnia mnie pusty śmiech.Znam jedną rodzinkę,która żyję z pomocy społecznej ,ale dzieci nazywają się ,,po światowemu''- Dżenifer,Kłentin i Olimpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srete tete dupete
Super imie zwlasza jak masz na nazwisko np: Kapusta :P Jessica Kapusta :D zazwyczaj wymyslne imiona nadaja swoim dzieciom ludzie z kompleksem nizszosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he heee heee he
Otoz to- co widze jakis reportaz o patologicznych rodzinach, to lepsze imiona. Im wiekasza ciemnota tym wiecej "Dżesik" i "Dżeniferów" :D Klepisko na podlodze, grzyb na scianie, 10 dzieciakow kazde ma innego ojca, ale co tam, grunt ze imie z "Holiłud". Ostatnio rozbawila mnie Angelina Banan, twierdzaca ze bedzie slawna aktorka, bo takie imie to nie w kij dmuchal, niemalze polowa sukcesu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubianaa
1. Bardzoo ;* i to jak bardzoooo uch .. xDD 2. Jess, Jessi, Jessa, Jessuś, Jessusia, Jessunia, Jessiczka ;* Znam tą dziewczynę ze szkoły xDD Wygrała konkurs najpiękniejszej dziewczyny szkoły .. każdy jej zazdrości w szkole i na podwórku tego imienia też byśmy chciały się tak nazywac .. ale my się na podwórku nazywamy tak .. ;C Agnieszka, Ewelina, Natalia, Martyna, Marta, Ola, Kinga, Sabina, Magda, Ewa, Asia, Kasia, Amelia, Basia, Paulina, Monika, Karolina, Ania, Aneta, Marcelina, Bożena, Marlena, Nikola, Patrycja, Iwona, Ilona, Karina, Kunegunda, Nadzieja, Sandra, Roksana, Daniela, Olga, Iga, Pelagia, Tamara, Dagmara, Ada, Alicja, Tolina, Polina, Małgosia i Dżesika ale Dżesika przez d to jest jakieś OKROPIEŃSTWO ! ;// bleeeeeee ..... ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, proszę Was. Zastanówcie się, o czym mówicie. To, że Wy nazywacie się Kasia, Basia, Ola czy Marta i nikt Was nie potrafi rozróżnić, nie znaczy, że musicie jeździć po tych, którzy noszą oryginalne i wyróżniające się imię. Rodziny patologiczne właśnie zjeżdżają do poziomu Asi-Kasi, ponieważ nie mają pomysłu na nic ciekawszego. Co nie znaczy, że każda Asia, Kasia, Basia, Ola itd. jest lepsza czy gorsza od Jess czy Jennifer. Nie raz zagraniczne imię ładnie komponuje się z odpowiednim polskim nazwiskiem. Gdy w parze z imieniem idzie uroda, taka Jess czy Jenny mogą być z siebie zadowolone. Gdy byłam młodsza, nienawidziłam, gdy mówiono do mnie \\\"Jessica\\\", teraz wszyscy mówią \\\"Jess\\\", co jak najbardziej mi odpowiada. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj drogi
Mimo, ze nie mam uprzedzen, to jednak uwazam, ze zyjemy w Polsce i polskie imiona trzeba nadawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeeeeee
Tego imienia dla swoich dzieci przeważnie używają patologiczne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo112
Nie pochodzę ani z rodziny patologicznej ,ani nie mam kompleksu niższości,a mojej córce dałam na imie właśnie Jessica,ponieważ podoba mi się i kropka.Przykro czytać,że ktoś bezpodstawnie obraża rodziców,którzy nadali takie,a nie inne imię dziecku./ W Polsce namnożyło sie teraz od Jasiów,Stasiów ,Zosi itp/taki renesans zapoczątkowały gwiazdy polskich mediów/i bardzo dobrze,bo to piękne imiona,tak samo jak każde inne zagraniczne.JA co prawda w Polsce nie mieszkam,ale to nie ma tu znaczenia,a w przyszłości zamierzam wrócić do kraju,i mam nadzieję nie poznać ludzi ograniczonych z zaszufladkowanymi pogladami,którzy będą oceniać mnie/ już nie bedę wymieniać pod jakimi względami/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie.
Moim zdaniem jest to imie bardzo ladne! Pelno jest teraz Kaś i Ań w Polsce wiec cos orginalnego budzi troche zazdrosci:D:P zdrobnienia : Jess,Jessie,Jessunia, Jessiś,Jay, Dżezzzzi ostatnio slyszalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
Jessica czy Dżesika? jak ma w dokumentach Twoja córka? szczerze to trochę śmieszy mnie ta pogoń za zachodem i "egzotyczne" imiona. nieraz słyszę na ulicy matki wołające za dziećmi wiktoria, nikol, karmen itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×