Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupłe uda

Ile cm w szczupłych udach?

Polecane posty

Gość szczupłe uda

Mam pytanko do szczupłych (już) lub chudych dziewczyn - jaki macie obwód ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mi się nie chce nooo
165 cm wzrostu 52 kg wagi 49 cm w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
powiedzcie mi czy uda mierzycie przy samym kroku do góry i to są te wymiary wyżej podane czy mierzycie uda po środku mniej więcej??? PS. Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI. moje wymiary uda to----59 do góry przy samym kroku a niżej z pare cm moje udo ma 49 cm.niewiem czy to dużo ale raczej tak ocencie mnie !!!!!dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
hej szczupłe uda ---dzieki za odp. to w takim razie wszyscy mierzą się niżej i te cm podają tak nikt tych przy kroku nieepodaje no bo jeżeli ktoś chciałby porównać to niewiadomo jak na to patrzeć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mi się nie chce nooo
ja mam 49 przy samy kroku. Miałam 53 ale troche schudłam no i jest 49. Wymiary uda podaje się przy kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłe uda
jestem z wami - niestety raczej podaje się przy kroku a potem ewentualnie środek uda. Ja obecnie mam 53 tuż pod tyłkiem i 46 w połowie, walczę o umięśnienie lub zrzucenie tych bułek. Kasia12347 - wow, musisz mieć bardzo smukłe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja mam 57cm w udach i waze 57kg przy 165cm wzrostu. Chcialabym tak 52cm w udach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
no dzięki za odp. ja mam wagę ok 70kg.no 164 i w udach na samej górze 59 a co do izyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy to jesteś tego samego wzrostu prawie co ja i bardzo ładną masz wage bo 57kg. o jejku kiedy bede taką mieć chyba nigdy!!:D a co do ud to nie różnią się wiele odemniebo to tylko 2 cm różnicy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi słodkie
izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja mam 57cm w udach i waze 57kg przy 165cm wzrostu. Chcialabym tak 52cm w udach ja mam tyle samo wagi wzrost 166 i mam w udach właśnie 52 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooda.
obecnie przy 173cm wzrostu mam 51cm a moj cel to 48-47cm pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 168
wzrostu a udo 53, to duzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkj
ja myslalam ze obwod ud mierzy sie w naszerszym ich miejscu czyli kilka cm ponizej pachwiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi słodkie
w najszerszym miejscu - to jest miarodajne najbardziej ja mam 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfh
a ja mozna schudnąc z ud??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi słodkie
ja polecam rowerek :-) koleżanko a ile kg zrzuciłaś że zeszłaś 4 cm?? ja planuję jeszcze ze 3 stracić i się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be-be-c
no jak dieta malo da ?? dieta spowodowala ze zlecialo mi z 58 na 49-50 bo moglam sie objadac i cwiczyc i nic by z tego nie wychodzilo nie cwiczylam szczegolnie procz cwiczen rozciagajacych i godzinnego spaceru dziennie(szybkiego) z psem .h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes za chhuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes za chhuda
no skoro tak :) sory za wscipstwo ale ile mniejwiecej jesz w ciagu dnia zeby utrzymac wage i czy cwiczysz i czy wogole nie masz czasem momnetow ze Ci slabo jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feratyu
To jest chyba oczywiste, że mierzymi w najgrubszym miejscu, czyli na górze. Ja się tu zdumiewających rzeczy dowiaduję na kafe, że 53 cm np to grube uda. Ja mam 172 i właśnie 53 i naprawdę moje uda są zbyt pełne. Dodam: mam sporo lat i nie mam problemu z zaburzeniami łakinienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feratyu
Miało być, że 53 to chude uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runway
czyli ile np przy 168 chude sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem raz dziennie solidny posilek.czasem wieczorem skusze sie na owoce.zwracam uwage na tluszcze i staram sie jesc zdrowo.po za tym jezdze konno 2 razy w tygodniu albo na rowerze stacionarnym 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes za chhuda
ok dzieki a jak jest jak sie spotykasz u znajomych rodziny?? moze dasz mi jakies zlote mysli jak odmawiac wlasnie jakis tlustych slodkich dan czy wogle jak sie nie ma wogole na jedzenie bo ostatnio mam z tym problem - ja mowie dziekuje NIE JESTEM glodna a oni mi podstawiaja pod nos wslasnie wszytsko co jest niezdrowe albo mam alergie pokarmowa na to i juz nawet to nie wystarcza mam 171 wzrostu i waga 54-55kg, schudlam bo zaczelam nieciekawie wygladac i chce tyle juz wazyc , no a te ich docinki czy wogole wlasnie namawianie mnie cholernie wkur*** :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłe uda
feratyu - zgadzam się, moje też kiepsko wyglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×