Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupłe uda

Ile cm w szczupłych udach?

Polecane posty

Gość dziewczyny troche przesadzacie
ja mam 170 cm waze 53 kg, w udzie mam 51,5 i uwazam ze jestem troche za chuda. chciałabym w udzie miec 52,5. w łydce mam ok - 35,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku mialam z tym problem.odmawiac sobie czegos co lubie jesc.ale chcialam za wszelka cene dojc do swojego celu.po jakims czasie moj organizm przyzwyczail sie do zmiany diety a zaznaczm ze wczesniej jadlam wszystko i o roznych porach.znajomi i rodzina juz sie przyzwyczaili ze taka jestem.nikt oprucz mojego faceta nie probuje zmuszac mnie do jedzenia 3 razy dziennie.chociaz dlugo z tym walczylam.miewam czasem dni ze zjadam cos czego moim zdaniem nie powinnam bo jest z duza zawartoscia cukru czy tluszczu.gdy mi sie to zdarza po prostu dzien pozniej trenuje dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko zalezy od budowy moja
droga, poza tym tez od preferencji, jedni lubia byc chudzi inni szczupli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny troche przesadzacie
ja bym własnie chciała byc szczupła. w sumie nogi mam ok, ale rece chude, zwłaszzca ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow naprawde podziwiam
za dyscypline. 12-13 kg schudnac i tak juz przy szczuplosci to wyczyn i utrzymac czy poprostu zmienic nawyki na stale. ja tez sie podiziwam :P ale wlasnie ci niektorzy znajomi mnie irytuja no ale mniejsza o nich,bede grubi a ja nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D K
ja mam 52 cm w udzie/na 161 nie łącza sie;) ale i tak do wiosny muszą być szczuplejesz.. nie wiem o ile? może o 4/6 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migawa
a ja mam 170cm wzrostu i w udzie 49cm to chyba mało, bo wszyscy mi mówią ze nogi mam jak patyki a wy co myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do migaway
Może i chudo ale właśnie fajnie ;) Ja mam 170 cm i 52 cm, łączą się i wyglądają kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak myślałam
talie się mierzy tam gdzie pas??? pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talię w najszczuplejszym m-scu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaaa
ja mam w udzie 55,5 176 cm wzrostu i waże 65 jak sądzicie? grubas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z tą talią
powie mi ktoś wkącu gdzie się ja mierzy????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaaa
jessu w najszczuplejszym miejscu w pasie na czczo, a powie mi ktoś czy mam grube uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aloooa
jaki grubas ..poprostu pewnie wygladasz szczuplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaaa
no wygladam w miarę szczupło, ale chce wazyc 57 i bedzie ok, do sylwestra musze jeszcze zgubic 5 kilo biore adipex, może się uda, jem 700 kcal, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aloooa
hmm 7 kg w niecale 2 tyg :/ daj spokoj ..rany jakies katusze i te 700kcal? po co zeby w 1 dzien roku czuc sie slabo i z poczuciem wiony ze "niewystarczajaco" dobrze wygladasz?? dziewczyno ciesz sie zyciem ciesz sie ze masz rece nogi oczy ..ze mozesz sobie tak ulozyc zycie ze wreszcie za jakis czas bedziesz na stale wazyc te 57 a moze nawet jesli zechcesz 55 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaaa
do sylwestra chce schudnąc do równego 60 i to mi przysłanie życie to fakt, biorę adipex, jem 700 ale nie odczuwam głodu, nie wchodzę w fajne spodnie sprzed roku, ale wejde, tylko te 5 kilo, a później powolutku do 57 i to mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aloooa
nie zauwazylas ze Twoim celem sa cyferki ?" 31.12.2007" chcesz wazyc "60" bo jak nie to bedzie ci zle .. zrozum ze robisz sobie krzydwe taka dieta, i to nie chodzi ze niby jednorazowo ..to co sobie fundujesz odzwierciedla twoja stosunek do siebie do swojego ciala ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaaa
znam te gadki, tak wiem,, mam problem z akceptacją siebie, z jedzeniem, albo jem wszystko albo nic, ale teraz mi dobrze lubie taki stan, w końcu przestałam się obżerac i wzięłam się za siebie, od razu mi lepiej, niz kiedy codziennie przez rok mówiłam OD JUTRA a rosłam w szerz bo trudno schudnąc mi normalnie bo mam niedoczynność tarczycy, endo dała mi meridie, ale nic na tym nie schudłam, tak jakby nie działała, dopiero adipex ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aloooa
no to jak teraz jest lepiej to za pare kawalkow czasu bedzie jeszcze lepiej :) wiem ze z tego da sie wyjsc i jesc normalnie i sie cieszyc ciastkiem czy czekolada ale w umiarze,, walcz ale nie po trupach ... miej dla siebie cierpliwosc, szacunek, milosc szukaj w sobie drogi ktora Ci pomoze z tego wyjsc czytaj duzo ksiazek o tej tematyce ,,o rozwoju duchowym. SZUKAJ!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oasis07
kurcze, masakra, ja nie wiem jak można ,,nie umieć mierzyć ud"! bierze się miarkę i mierzy się najgrubsze miejsce w udzie. jak maz problem to stań przed lustrem i zmierz w kilku miejscach (nie uciskać!!!) i odpowiedni będzie największy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolberrger
chyba kazdy wie, gdzie ma udo najszersze?? kurde, to takie proste biust - najszersze miejsce w cyckach talia najwęższe miejsce między biustem a dupą biodra - najszersze miejsce ponizej talii ( lub nie przebierając w słowach W DUPIE ) udo - najszersze miejsce w udzie ja 166 cm wzrostu 58 kg udo 53 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej grube udo
ja przy 165 cm mam obecnie 53 cm .Jeszcze niedawno było troche lepiej bo 52 cm i te głupie 1 cm widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treq=a
mam 46 cm w udzie, 160cm wzrostu, 45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojawiem
właśnie się wymierzyłam: wzrost 168, udo 45, ważę też koło 45, ale jakoś wybitnie mało mi się to nie wydaje, jeszcze trochę nad tym pracuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam sobie
43.5-44 cm w udzie 155 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)))))))))))))))
169 cm wzrost waga 53 udko w najszerszym miejscu 49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hssmsls;s;s
171cm, waga 58, w najszerszym miejscu - 52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efdw
ja mam 58 cm a nad kolanem już tylko 38 strasznie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×