Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajka21

Brak pomysłu na siebie i swój styl... POMóżCIE!

Polecane posty

A wiec problem mam taki jak w temacie ale moze najpierw opisze troche siebie.. jestem studentka, wysoka-171cm, szczupla, wlosy proste za ramiona koloru ciemny blond-naturalne, ale ostatnio zrobilam delikatniuske pasemka-raczej refleksy w kolorze jasnego-zlotego blondu, niektorzy ich wcale nie zauwazaja ale ja widze:) heh chcialam cos zmienic w sobie po prostu no i zaczelam od wlosow:)aha, cere mam jasna choc opalam sie na braz a nie na czerwono, no i taka o zoltawym odcieniu, oglonie jestem typem WIOSNY. Jesli chodzi o styl.. no wlasnie..wczoraj zrobilam porzadek w szafie!Rzeczy ktorych nie nosze od lat oddam innym, zostawilam tylko to w czym chodze i lubie. Gdy spojrzalam na zawartosc szafy to..hmm..szaro-bure ponure kolory zobaczylam i troche mnie to przerazilo:( kolory dominujace: czarny, granat, szary, troche brazu, no i przeblyski zieleni trawiastej- w ktorejj mi bardzo ladnie( odkrylam to latem) i fioletu(kiedys bylam w nim zakochana)kotry akurat jest modny.. Chcodzi o to generalnie, ze nie mam pomyslu za bardzo jak sie ubierac- rano sie spiesze, biore jeansy rurki i dluzszy sweter i do tego kozaki czarne(spodnie w buty) na plaskim zupelnie takie marszczone- ktore kocham ale chodze w nich non stop(od zeszlej jesieni) wiec znudzily mi sie. Na to czarny plaszczyk oceplany, wiazany w pasie z kapturem, bordowo-czarna torba z house\'a przez ramie, i jakis szalik lub chusta i lece na autobus. Codziennie podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to link do moich kozakow: http://www.mc-buty.pl/pokaz.php?id_prod1=10253&prez=detail&PHPSESSID=ef243514ddf7569197c4cca31b497c30 tylko ja mam te brazowe i sa jasniejsze niz te na zdjeciu. bradzo wygodne,cieplutkie i ze skory. Co myslicie i co mi radzicie?:) najgorsze jest to ze nie mam do nich plaszczyka bardziej eleganckiego..tylko ten czarny do kolan wiazany w pasie i z kapturem, raczej elegancki to on nie jest..ja bym chciala jakis taki krotki do pupy, braz.. no i ja znowu ten braz.. ehh czemu taka smetna i nudna jestem??:( poradzcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
sa straszne , sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1osa1
pomoglabym ci ale nie znam zawartosci twojego portfela hheh jak jestes bidulka to moze nie oddawaj swoich starych rzeczy innym , ale jesli masz ochote poszastac forsą to podpatrz ,,gwiazdy,, one są ubierane przez najlepszych stylistów (mysle o tym zagranicznych) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1osa1
a kozaki fatalne rzeczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde myslicie ze te kozaki sa okropne? powiem Wam tylko ze ja mam te brazowe a nie czarne i one nie sa takie jak na tych zdjeciach swiecace jakies, no i ja mam jasniejsze niz te brazowe ktore widac na zdjeciu. Hmm.. a jakie wg Was sa ladne? chodzi mi o takie na codzien.. do szkoly, na miasto.. pokazcie jakies linki osa jesli chodzi o pieniazki to moge przeznaczyc jakies 300-500 zl co miesiac. Wiec moze cos poradzisz? kurcze naprawde te kozaki fatalne? a takie wygodne i cieple... moze zrobie zdjecie wlasnym aparatem bo moje sa naprawde matowe i jasniejsze i na nodze wg wmnie wygladaja super...ale moze to tylko mi sie tak wydaje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa jak dla mnie srednie...takie kowbojsko-oficerkowe... a mi w ogole oficerki ani kowbojki sie nie podobaja u siebie.. chociaz u innych nawet ladnie wygladaja na nodze. Ale juz bardziej bylabym sklonna kupic oficerki niz kowbojki, bo tych to w ogole nie cierpie. W skali 0-10 to ja bym dala za te jakies 5.. obcas mi sie nie podoba..nie lubie takich wole albo wyzsze albo calkiem plaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wg mnie są fajne
te Twoje kozaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej DZIEKI!! to chyba pierwsza pozytywna opinia!!:D jeszcze raz dzieki heh:) a moze powiesz z czym bys je zestawila? tylko dodam jeszcze raz ze naprawde moje sie nie swieca i sa jasniejsze i w ogole ladniejsze niz na tym zdjeciu, a na nodze naprawde super jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osa jak mozesz to odp. mowilas ze moglabys mi pomoc... podalam kwote:) moze pogadamy na gg? bo cos nie moge Cie tu zlapac a poza tym czekam na dalsze sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka hm..ciezko bedzie mi cos doradzic, przede wszystkim nie widzac Ciebie. Ja zazwyczaj tez nie mam pomyslu jak sie ubrac..dopiero gdy jestem w sklepie, wybieram kilkanascie rzeczy i \"w glowe\" wymyslam, co by do czego pasowalo. Mozesz kupic sobie kilka gazet, na przyklad \"Glamour\" , albo \"Avanti\", znajdz kilka propozycji, ktore Tobie najbardziej odpowiadaja, a potem szukaj w sklepie, podobnych rzeczy, krojem, kolorem..itd. :) Minie troche czasu, zanim sie \"odnajdziesz\", ale pierwszy krok wlasnie zrobilas, piszac tu na forum. ciemne blondynki ladnie wygladaja w kolorze czerwonym, wiec moze kup jakas bluzeczke w tym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg mnie kaja ma swietny gust, podobny do mojego :D bardzo podobają mi się te Twoje butki :) choć ja stale na szpilkach biegam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wg mnie są fajne
No bo są fajne ;) Może jakaś krótka spódnica w nieco sportowym fasonie tzn. bez falbanek itp.? Oczywiście rurki ale to już nudne. Ja osobiście nie przepadam za jaskrawymi ubraniami ale możesz przecież nosić kolorowe kolczyki, chusty, rękawiczki, czapkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka pierwsze co chciałam napisać te buty to twój wybór twój gust. każda z nas ma inny stad opinie ze beznadziejne i inne ze fajne. w zależności od tego kto będzie na forum tak rożne dostaniesz odpowiedzi:P mi np. buty pokazane przez osę wydaja sie fatalne o twoich powiedziałam nie mój styl a moje wielbię:P przypuszczam ze jakbym pokazała moje opinie były takie same:P co do tych z luxlux które chciałabyś sobie kupić to zajrzyj do baty i aldo tam widziałam podobne gładkie. co do kolorów to boje sie co byś powiedziała patrząc na moja szafę gdzie dominują same stonowane ciuchy:P pamiętaj dobrze dobrane kolory to podstawa i 3 to idealna mieszanka:) super wydaje mi się pomysł z kolorowymi dodatkami:) pisałaś o trawiastej zieleni może spróbuj iść w tym kierunku. co powiesz na kilka intensywno zielonych lub butelkowo zielonych topów. zielonych rękawiczek, szalika swetra? albo do granatu i szarości czerwonych? wystarczy top, opaska, wisior, kolczyki korale rękawiczki, apaszka i stój będzie żywy i będziesz mieć masę możliwości składania różnych zestawów nawet paznokcie pomalowane na intensywny kolor ożywiają:) d nie wskakuj w inne kolory szybko bo okaże sie ze masz ciucha który pasuje tylko do jednej rzeczy i nie możesz go założyć inaczej. pooglądaj stronki z ciuchami, jak znajdziesz coś co si sie podoba to pokazuj pomyślimy z czym to złożyć i gdzie kupić:) www.style.com www.vogue.de www.glamour.pl www.luxlux.pl www.snobka.pl www.cogdziezaile.pl www.kbieta.wp.pl www.kobieta.interia.pl http://www.promod.com/ http://www.hm.com http://re-reserved.com/nowinstores/ http://www.solar-company.com.pl/ http://www.tatuum.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a jestes studentką?? Mi sie podoba jak dziewczyny chodza w czarnych wysokich kozakach, do tego spódnice teraz na zime sa takie ładne posrebrzane pozłacane, może byc do kolan lub az do łydek jak dla mnie to bardzo kobiece zeby nie było zimno to mozesz ubrac troche grubsze rajstopy bardzo kobiece sa satynowe bluzeczki, najlepiej z jakimis słodkimi dodatkami w koncu jestes młoda np. mały zabocik falbanka czy koroneczka, ale bez przesadyzmu to wiadomo na to jakis sweter bo to niestety zima ale jest duzy wybór swetrów które nie wyglądają jak worki ale podkreslaja kobieca linie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebka nie z housea tylko elegancka np. lakierowana, w ogóle mi sie bardzo podobaja kozaki i torebki lakierowane jak chcesz to mozesz je dobrac kolorystycznie np. czerwone ale najbardziej klasyczne to jednak czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83 ja zawsze kombinuje w domu jak mam cos nowego... to zestawiam z innymi ciuchami i patrze co najbardziej pasuje.. a moze chcesz moje zdjecie zobaczyc? moglabym wyslac Ci na maila to bys cos moze bardziej doradzila..hmm? napisz co o tym mysllisz.. Avanti czesto ogladam na necie ale kupuje tez czasem gazete..ale moze Glamour teraz zaczne czytac:) ja tak mam ze najpierw wielki zapal a pozniej chodze w tym samym przez tydzien:/ bo nie chce mi sie nic wymyslac nowego:( brak inwencji tworczej... a w czerwonym jakos sie nie czuje... chyba ze zgaszona czerwien, raczej taka malinowo-arbuzowa..zobaczymy..:) grawitacja dzieki:) a Ty tez lubisz stonowane kolory, raczej plaskie buty- taki styl miejski chyba to jest wg mnie.. jak chce dodac oryginalnosci sobie to zmieniam dodatki, nie cale ubrania. Takie ponadczasowe rzeczy lubie.. Ty tez? zdradz cos...co robic jak brak inwencji? no i pokaz te swoje szpilki bo jakos mam ochote teraz sobie jakies kupic! te kozaki na obcasach jakos we mnie kobiecosc obudzily!!! naprawde! i dzisiaj mialam sopodniczke wlasnie ta w krate, linki zaraz pokaze i w miescie 2 panow zatrzymalo auto przed pasami jak czekalam!! :)) ale sie dowartosciowalam hahaha!! i tak mysle ze to za sprawa tych butow wlasnie!:D i teraz mam ochote na spodniczki, spodenki + jakies fajne rajstopy i jakies szpilki:D buahaha ale mnie wzielo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESLI NIE MASZ POMYSLU NA
SWOJ STYL NIE WIESZ CO CI SIE SAMEJ PODOBA TO ZNACZY ZE NIE MASZ OSOBOWOSCI I JESTES PO PROSTU NIJAKA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys heh nie balabym sie zajrzec w Twoja szafe bo ja tez mam same stonowane ciuchy! :) no poza malymi wyjatkami zieleni i fioletu(naprawde malymi):) tez juz gdzies wyczytalam ze 3 kolory to idealne polaczenie:) a jesli chodzi o trawiasta zielen to upolowalam dzis sliczna torebke w takim kolorze, skorzana, przez ramie:) ale dziewczeca, delikatna, jutro pokaze na fotosiku, juz Ci o niej pisalam chyba na temacie u Dorotki:) fajnie, bo mam tez podobne korale i koszulke:) bede tak kombinowac z tymi dodatkami... granat+szary+czerwony/zielony...podoba mi sie! sklonie sie bardziej ku zieleni na poczatek:) i dziekuje za duuzo, duuzo linkow:) Karolina niestety nie podobaja mi sie kompletnie lakierowane koazki albo torebki, nigdy takich nie kupie, to zupelnie nie moj styl. Nie cierpie rzeczy blyszczacych, z cekinami, brokatem itp. Nie lubie \"swiecic\". To do mnie nie pasuje po prostu, akurat to wiem:) ale dziekuje za rady:) tak, jestem studentka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie laczyc cztery kolory
przy czym zawsze jednym z nich jest czarny. Moj ulubiony tandem to bialy, fioletowy, troche rozowego i czarny (jestem szatynka). Tez kiedys mialam szafe cala na ciemnobrazowo, jakies zgnite zielenie itp. Do dzis mam sentyment, ale teraz zawsze staram sie zalozyc chociaz jedna jasna rzecz - wyglada sie pogodniej i bardziej wyraziscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ta rade z jasniejszym kolorem:) rzeczywiscie chyba masz racje chociaz wydaje mi sie ze zawsze tez nie trzeba sie do niej stosowac.. Ale kazda rada jest bezcenna i za nie serdecznie Wam dziekuje:) czekam na dalsze propozycje i zaraz podam link dozielonej torebki ktora wczoraj upolowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co tu taka cisza??? podnosze topic bo mi spada:)) czekam na propozycje jakis ubran do tych moich bucikow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×