Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolcia19190

mamy 2 miesiecznych maluszków i nie tylko piszcie

Polecane posty

moja malenka w piatek skonczyła 2 miesiace od jakis 3 tygodni zaczela ulewac mam pytanie czy to długo trwa i jak to sie długo utrzymuje bo ja słyszalam ze jak długo to oznacza to alergie pokarmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja radzilabym polecić sie pediatry bo są specjalne mleka dla dzieci ktoe ulewają :-) gratuluje córeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko może ulewać również dlatego, że np za dużo zjadło, albo mieć niedojrzały jeszcze układ pokarmowy, przyczyn jest wiele, alergia objawia się zwykle wysypką dodatkowo czy biegunką. jesli dziekco przybiera prawidłowo, kupy są ok, nie ma wysypek to raczej jest to normalne ulewanie które powinno przejść jak dziecko zacznie przyjmować stałe pokarmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze bo naczytam sie tych gazet a potem swiruje i wymyslam a moja malenka ma maly problem z kupa robi raz na 3,4 dni a niechcem caly czas pakowac w nia czopki pije cherbatke i dostala od lekarza Debridat ale zero efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ulewa aż miło! :D Nie, żartuję. Prawda jest taka, że moje dziecko ulewa praktycznie ciągle. Po jedzeniu, po spaniu, nawet 2 godziny po posilku :-0 Raz wiecej, raz mniej, nie wiem czemu. Nie ma zadnych innych dolegliwosci, czy chorób; przybiera dobrze, wysypki nie ma, kupka często... a czasem potrafi ulać chyba z polowe tego co zjadla. mimo ze chce jej dawac mniej - placze, bo chcę dalej jeść, wiec glodzic jej nie będę :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia19190- to co ze robi kupki raz na 3,4 dni!! to wcale nie oznacza ze jest cos nie tak! moja Amelcia tez ulewala i robila kupki tak jak twoja albo i zadziej!! bylam u pedjatry i powiedziala ze nie ktore dzieci nie robia tak czesto kupki, ponaciskal jej na brzuszek i powiedzial ze nie ma zadnych zastojow kalu wiec dziecku nic nie jest!! a teraz Amelcia skonczyla 4 miesiace juz prawie nie ulewa a kupki robi calu czas tak samo i nawet kolek nie ma! wiec nie przejmuj sie tymi kupkami a ulewanie w wiekszosci przypadkow samo przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×