Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fanclub setuni

ciekawostka

Polecane posty

jak setunia sie wkońcu na rynku w Krakowie zjawi to jej nawet dwa postawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to nie wiedziałam ze Ty sie na rynku zjawić masz również:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JastrZab calkiem mozliwe , ze wslales Agiie zdjecie, tyle, ze wczesniej miala inny nick i dlatego tego nie mozesz sobie przypomniec:P a jak juz sie spotkam z Agiie na tym rynku, to wzajemnie bedziemy sobie stawialy do czas , az Nas jakichs dwoch przystojniakow nie przuwazy i nie zaczna Nam stawiac drinkw kolorowych:classic_cool: no a pozniej to juz tance i te sprawy:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jastrząbek Ty nie wiesz że ja to deko? Secia trzymam Cię za słowo:) hehe jeszcze Lingera moze wyciągniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingerka obowiazkowo:) a tymczasem ide se, moze wlasnie na piwko jakies:P do potem🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secia z piwa już wróciłaś? a jak tam twoja randa z początku roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastrzeb dzieki ale ja juz dzis niestety nie moge sie napic:( jutro se je wypije:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie no juz dawno wrocilam;) tylko u koezanki na tym piwku bylam, bo tu w promieniu 5km nie mam gdzie wyjsc na to piwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie si , dzwonilam;) jutro dowiem sie osobiscie;) aczkolwiek tak sobie mi sie to widzi:P Jastrzab no az tak to mi sie to nie marzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domyslam sie, ale z blaku laku.. a jak znajdziesz prace to mozesz zrezygnowac ze stazu z dnia na dzien bez zadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie no skoro mozna zawsze zrezygnowac to spko ale to i tak nic pewnego jak cos to oczywiscie wybiore stala prace a nie jakis staz;) Jastzab Ty juz dzis za duzo i tak piszesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×