Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reno1965

Kuszą , kuszą i uciekają.. he..he..

Polecane posty

Ciemnooka, Sara..a, Jeni.. Zono.. same kusicielki! Do tego Joanna, Motylkowa.. co za Kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oui tres sage. et un brin devergondee. J\'aime! Zono.. same tance? Oj mylisz się dziewczynko mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zono co do przytulance ,.. nie, nie mylisz się! Motylkowa.. quel affront ai-je fait! Moi? Je n\'ai rien dit de tel! Je pense a une erreur dans ta \" greczną\", ne serait ce pas \"sz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo... \"łapiesz sie reno1965 na mnie \", lata dajesz cień a zimą grzejesz.. docieniam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je reste sur mon idee.. je suis tetu! He..he.. Je me demande a quoi ressemble cette fleur qui attire le regard..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszkolę w francuskie.. czy po francusku.. he..he.. La fleur, nic nadwyczajnie.. noz mi mówi że wyjątkowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem.. he..he Dobra dziewczynki mam trochę tutaj robooootę.. muszę się zbierać bo co rusz zlatuję do ltpa i czas leci.. I tak tylko kusicie i żadna nie wie co jej się chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie wygląda jak \"une fleur\" z swoje płatki?... Orchidea.. piękna, powabna.. Hv a nice day!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Jeni uwierzę.. w bajki prędzej! O Królewna śnieżna.. w koronki i biały ponćzochami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja????? Kusze????? Nie obrażaj mnie Miss Kaithyleen!!!! Hmmmm.. zaciekawiło mnie... w czym są upiększone tych słodki nózki dziszaj.. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×