Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PECHOWAA.

2 RAZ POD RZAD PEKLA PREZERWATYWA-SKONCZYL WE MNIE! -HELP

Polecane posty

Gość PECHOWAA.

Wczoraj mialam straszny dzien, pelno stresu. przeszkod w kazdej niemal czynnosci. Moj chlopak postanowil dac mi chwilke radosci i zaczelismy sie kochac./ po 2tygodniach az chcialam go zjesc:) / Prezerwatywa pekla, skonczyl we mnie....nawet sie nie zdziwilam zbytnio, ze tak sie stalo, bo WSZYSTKO wczoraj bylo do bani. Mam w zwiazku z tym kilka pytan: -biore tabletki hormonalne, nieregularnie, tzn raz jest o 19.00 raz biore o 3 w nocy...roznie to jest, to bylo 1 opakowanie, 10 tabletka -dodatkowo mialam tabletki plemnikobojcze, ale ja ofiara-poszlam sie podmyc, a pisze ze nie wolno :/ -no i fatalna prezerwatywa, ktorA miala zapewnic komfort a znowu pekla. Czy moge sie spodziewac, by zostac mama?mam nadzieje ze nie... Prosze o zyczliwe podejscie do sprawy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulinka
ale co to za hormonalne tabletki? Nie tylko antykocepcyjne są hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulinka
Jeśli to antykoncepcyjne i zaczęłaś je brać pierwszego dnia miesiączki to powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PECHOWAA.
tak, to antykoncepcyjne... mam nadzieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulinka
W końcu jak się podmywasz to chyba sobie nie przepłukujesz pochwy wodą, więc jednak te antyplemnikowe też dodatkowo pomogą. Może źle wkładacie te prezerwatywy, bo 2 razy pod rząd to okropność. Jak założycie kondom to trzeba zostawić trochę miejsca na końcu na przyszły wytrysk, on wchodzi z prezerwatywą, która tak odrobinę zwisa na końcu penisa. W instrukcji do prezerwatyw dołączanej jest o tym. Inaczej ciśnienie może zrobić swoje zwłaszcza jak na kondomie nie będzie taka idealna ta wartewka latexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigulinka
Pechowa, przeczytaj ulotkę do tych pigułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×