Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlasss

Najlepszy podkład

Polecane posty

Gość mlasss

jakich podkładów używacie i jaki wg was jest najlepszy? Najlepiej żeby dobrze krył i długo sie trzymał, chociaz jeszcze nie spotkałam takiego na naszym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s m g
żeby podkład długo się trzymał, musisz najpierw zastosować bazę. A co do podkładu- to zależy jaką masz cere..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlasss
Cere mam mieszaną... Miejscami jest sucha i mi sie straszne plamy robią w tych miejscach jak podkład "wysycha";/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Jagódka 76
Najlepszy CLINIQUE REPAIRWEAR ANTI AGING MAKEUP. Szczerze polecam. Doskonale kryje i bardzo długo się utrzymuje, poza tym jesy bardzo wydajny. Jedyny minus to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ile moze kosztowac
wiecej niz 10zl? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka11
Najbardziej lubię "norma teint" vichy:) idealny do cery mieszanej:) całkiem dobrze kryje i matuje, poza tym niezle nawilża:) używam już drugiej tubki tego specyfiku i jestem bardzo zadowolona:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromniutko
lasting performance Max Factora T balance foundation Oriflame matujący kryjący AA Oceanic dłuuugo się trzymają na twarzy po przypudrowaniu sypkim pudrem(polecam Inglota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diunka
Revlon Colorstay, najlepszy jaki miałam, trzyma sie na buzi cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasting Performance MF. Dobrze kryje, nieźle matuje. Ideałem nie jest, ale nie znalazłam i nie szukam lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzywam 2 podklady, czyli mieszam kropelke Lasting Performance z Max Factor odien 106 z Norma Teint Vichy, kolor 25, i ten kolor IDEALNIE mi odpowiada. Norma Teint jest podkladem leczniczym, a Lasting Performance nadaje sie bardziej do makijazu artystycznego, upiekszajacego. super sa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam vichy jest tani i dobrze kryje ja pomimo idealnej cery kupilam matujacy i jest swietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×