Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haha

aborcja

Polecane posty

nie wiem nie pisze...ale ginkolog powiedziala ze nie jestem;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz...zastanowie sie zanim zrobie to..nie z takim frajerem..po pierwsze..po drugie musze byc gotowa na dziecko..cos sobie obiecalam jak nie bede i dotrzymam slowa..a i dzieki tym ktorzy wysylali strony..no i ja mam 2...;) ginekolog tez sie ucieszyla..bo widziala moje zdenerwowanie..i mogla mi zapisac tabletki ktore przywroca okres ale powiedziala ze zaczekajmy ze powinna przyjsc a jak nie to mam sie zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baardzo..mam nauczke..na dzidzie nie jestem gotowa..i ciesze sie ze nie musialam robic tego..;( a dzisiaj w kosciele ksiadz mowil o nienarodzonych dziciach...odetchnelam z ulga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..ale chcialam was sprawdzic..bardzo sie balam..ale jestem teraz szczesliwa..i kiedys napewno bede chciala miec dziecko..:) a mama...hmm..wczoraj jeszcze mnie denerwowala zabobonami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozesz w morde;) minutke temu:)doslownie;) dostalam okress;D to dzieki Gogu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje, słonko :) To było ostrzeżenie od tego miłego Pana z góry. Skorzystasz z niego, prawda? Cieszę się baaaardzo :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzystam;) i wzielam wieeelkie wnioski:) ciesze sie ze nie musialam to robic;) wierze w Boga i w to ze on..mi pomogl..zobaczyl jakiwgo ojca by mialo dziecko..chyba jakiego nie.,i nie dal mi:) na szczescie..sama nie dalabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo sie nauczylam...i wiele z tego wyciagne..a ten kolo..to straszny frajer;/ az nie moge..a nadal go kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam was wczoraj i bardzo bylam cielkawa wyniku teraz jak juz wiesz ze nie jestes zastanow sie na spokojnie co chcialas zrobic jezeli ogladalas wczoraj ta strone co przyslal Love Tito to ja juz mialam dosc kto wogole moze robic takie okropnosci ja mam 19 lat i 2miesieczna corke mimo ze mam faceta to nawet jakbym go nie miala nigdy bym tego nie zrobila za takie cos powinni karac i nikt mi nie wmowi ze aborcja powinna byc legalna jezeli ktos nie chce dziecka to niech sie zabezpiecza a nie robi cos takiego przeciez to jest czlowiek maly bezbronny ale czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale inaczej myslisz w chwili kiedy wiesz ze mam 17 lat i twoje zycie moze sie zmienic..ja nie mam takich rodzicow ktorzy by bylo zadowoleni..ciezko..bardzo mi bylo a i ogladalam to wiele razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze chociaz zdajesz sobie sprawe ze to jest straszne mam nadzieje ze wyciagniesz wnioski i powodzenia a chlopaka olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborcja - wolność wyboru
Women on Web jest cyfrową wspólnotą kobiet, które miały aborcję oraz osób i organizacji, które popierają prawa aborcyjne. Tam Ci pomogą, dziewczyno. http://www.womenonweb.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie dowiedzialam ! nie jestem w ciazy! ale dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chlopaka..niestety nadal kocham;(a to frajer..a chlopak ktory mi pomagal mnie kocha..hmm..i co tu robic;( wolalabym jego pokochac;( ale niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×