Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nectarine

Kocha się raz....

Polecane posty

Gość Gdansk38
Mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ..... ..... .....
MIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to myt, ponieważ można kocha dwa, trzy lub nawet więcej razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura okropna:-) Każda miłość jest inna, ale to nie znaczy, że druga czy trzecia jest gorsza od pierwszej (którą często myli się tak czy tak z zauroczeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldek_FSO
To nie tak. Każda miłość jest prawdziwa i z każdym zawodem wycinasz sobie kawał serca. Po kilku zawodach jesteś już tylko cieniem człowieka, który w nic nie wierzy i którego już prawie nic nie może zaskoczyć i zdziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda każda miłość wydaje sie \"tą jedyną\" dopóki tej jedynej się naprawdę nie spotka dopiero wtedy wszystkie inne bledną.. nie każdemu dane jest spotkać tę prawdziwą miłość, czasem nie potrafimy jej rozpoznać i przechodzimy obok, czasem nie potrafimy zaryzykować i przekonać się czy to ta właściwa, czasem się poprostu boimy - dlatego niektórzy myślą, że kochali po kilka razy i za każdym razem było inaczej i cudownie prawdziwej miłości do niczego nie da się porównać i żadne inne uczucie, które było przed nią, miłością nazwać się już nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierd...nie o szopenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka11
Oczywiście, że tak. Jeżeli ktoś naprawdę kocha, to do grobowej deski. Kocham swojego męża i nie wyobrażam sobie życia u boku innego mężczyzny. Jestem mężatką od 6 lat i jeszcze dużo może w moim życiu się wydarzyć, ale jeśli by kiedyś mój mąż mnie opuscił, to napewno nie związałabym sie z innym. Nie umiałaby kochać tego następnego i pewnie wybrałabym samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrtert
Ja miałam tak że gdy kochałam pierwszy raz... myslalam że to forever and ever... Potem kochałam drugi raz i wydawało mi się że tak naprawdę kocham pierwszy raz. Potem trzeci, czwarty... i za każdym razem wydawało mi się że wczesniej nikogo tak nie kochałam. Zapominałam że przecież wczesniej też myslalam w ten sam sposob. Słowem - pojawia się nowy obiekt westchnień to idzie w niepamięć to, co czułam przy poprzednim. Tamto wydaje się jakąś nieprawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BorD
mit!!! ja kochałem, kocham i będe kochał wszystkie kobiety jakie napotkam na swojej drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka11
U mnie już w sercu nie znajdzie się miejsce dla innych mężczyzn, nawet jak moje małżeństwo się rozpadnie. I to jest miłość- prawdziwa wg.mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"każda miłość jest pierwsza\"...przy czym za każdym razem ta miłość jest rochę inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi.\" Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12:58 Inka11 U mnie już w sercu nie znajdzie się miejsce dla innych mężczyzn, nawet jak moje małżeństwo się rozpadnie. I to jest miłość- prawdziwa wg.mnie. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh a ja sama nie wiem... jestem jeszcze młoda, moze dlatego ( 20 lat) Kochałam kiedys bardzo mocno, calym serduszkiem- pierwsza miłość i wiem że byla ona prawdziwa, rozpadło się, pozniej powrocilo, ale tylko na chwile poniewaz nie bylo juz to samo. miałam tez innego i jeszcze innego, zalezało mi na nich... ale nie kochałam i boje się ze taka miłość jak ta pierwsza nigdy juz mnie nie spotka... :( mimo tego ze za tamtą osoba już w ogole nie tęsknie, \"wyleczylam\" sie z tego zwiazku bo bylo to dawno... ale mimo wszystko... ciągle mam wrażenie że juz nigdy nikogo tak nie pokocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik tak tik tak
a co wg was oznacza prawdziwa milosc ? bo ja sie zawsze nad tym zastanawiam :) wlasciwie chyba tak jest ze mozna kochac wiele razy a kazda milosc jest inna z 2 str slyszy sie o dozgonnej milosci do 1 osoby nawet jesli sie ja straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
Kochać można wiele razy....za każdym razem inaczej... ale....prawdziwej miłości doświadcza sie tylko raz albo i wcale...to jest ta druga połówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×