Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luxury

Znalazlam sposob na opuchlizne pod oczami!!!! yeah

Polecane posty

Gość Luxury

Wreszcie, pierwszy dzień po tylu latach ich nie ma!!! Znalazłam przyczynę i usunęłam. Opłaciło się szukanie przyczyny, żaden lekarz mi nie pomógł. Te wszystkie kremy, żele... niech ich sobie używają producenci bo na nic się zdają. Nie wiem jak u Was dziewczyny ale u mnie to po prostu zatrzymywanie wody w organizmie. Dwa dni temu farmaceutka poradziła mi Aqua Femin i rewelacja, to działa. Sika się po tym koncertowo, ale wreszcie nie ma obrzęku ani pod oczami ani nóg! Zobaczymy jak to podziała dalej ale jestem przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm
Hehe ale wypróbuj Proszek zasadowy Dr,Auera:)to dopiero rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkaalalan
Dziewczę, aleś ty durne. Amerykę odkryłaś. Bossssh... skąd wy się bierzecie, głupie niunie. To może odkryj jeszcze, że masz NIE JEŚĆ SOLI. to jest podstawa na dłuższą metę, a nie środki odwadniające. Może najpierw usuń przyczynę zatrzymywania wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxury
mówisz? bardzo możliwe że masz rację i to nawet może być zdrowsze, jak będzie przerwa od Aqua to sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxury
Nie nie nie, nie durne!!! Po pierwsze ja soli dużo nie jem, 2. lekarze nie potrafili określić i mieli to mówiąc szczerze w d... ważne żeby zainkasowali swoją kaskę, a mi się nie chce już wydawać kolejnej kasy żeby po wielu próbach wreszcie trafić na właściwego albo nie znajdując właściwego się poddać. A zanim zaczniesz mnie wyzywać od durnych poczytaj o tym leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxury
Heheh jeszcze ktoś się pode mnie podszywa - proszku nie miałam i papek nie robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz cos wiecej
o tym proszku napisac . Popieram ten Agua Femin .. rewelacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawrulaaaaaaaaa
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłaś przyczyny, tylko jeden ze skutków, organizm nie zatrzymuje wody bo tak mu sie podoba, coś jest nie tak. Zbadaj sobie nerki. Chyba że puchniesz tylko przed miesiączką, wówczas nie ma sie co martwić. Dziwię się że że babka w aptece tego nie powiedziała, no ale ona lekarzem nie jest. Tym niemniej do lekarza powinnaś pójść, bo na pewno to nie zaszkodzi a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację przyczyny gromadzenia wody w moim organizmie nie znalazłam ale znalazłam przyczynę opuchlizny pod oczami. O tej przyczynie pisałam. Nerki mam ok, bo badałam. To z hormonami zawsze miałam problem ale żaden lekarz mi tego nie ustawił. Znam swój organizm, myślę że te proszki mogą mi pomóc, oczywiście będę obserwować wszelkie zmiany i zapytam się mojego ginekologa co o tym myśli. Po prostu jest to jakiś postęp i jeśli inne dziewczyny mają podobne problemy typu: opuchlizna pod oczami, obrzęk twarzy (tak jakbyś dopiro co wstała) puchnące dłonie, stopy, obrzę łydek, zaburzenia cyklu miesiączkowego i skłonność do cellulitis to to właśnie może być spowodowane zatrzymaniem wody. A przyczyna zatrzymywania to już inna sprawa. Przeważnie mówi się że to zespół napięcia, estrogeny itd i dupa, bo nic z tego dalej nie wynika. Już to przerobiłam. Sprawdzę ten środek, po 2-3 tygodniach należy zrobić przerwę. Przetestuję na sobie. :) Na chwilę obecną jest gucio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaQ_8860
Korzystaliście z leku o nazwie Bilberin? Bo szukałam informacji na temat tego leku i chciałam Was zapytać. Może moglibyście coś opowiedzieć mi o tym produkcie? Opłaca się go używać, znacie jakieś zamienniki? Tutaj przeczytałam trochę informacji o Bilberin: http://www.listalekow.pl/bilberin/ - myślicie, że to sprawdzone informacje? Nie chciałabym się przejechać i zmarnować bezsensownie kasę, dlatego pytam Was. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×