Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wampirzyca30

wierzycie w przeznaczenie?

Polecane posty

Gość Blo ndi b
kazdy ma zycie na jakie zasługuje ,nie wierze w bzdury o przeznaczeniu.To dla małych dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile jest to przenzaczenie
w stylu: nic nie osiągnę, nikt mnie nie polubi, związku nie stworze, nic nigdy sobą nie będę reprezentować to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze w przeznaczenie to ze kazdy jest kowalem swego losu nie wierze bo nie moze docydowac człowiek sam za siebie juz w dniu narodzin nie mozemy wybierac czy jestesmy kobieta czy mężczyną kazdy ma jakies przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze ze 90% tego co robimy to nasza praca ale 10% to jednak przeznaczenie. Na wszystko nie ma sie wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze nie wiem, co mam myśleć... ale pewne fakty pozwalają sądzić, ze istnieje przeznaczenie.... mój narzeczony zginął tragicznie 4 dni po chrzcie naszego synka. Jakby jego celem było splodzić i ochrzcić dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah te prezenty
nawet to ,że załozyłaś ten temat było przeznaczeniem... i to,że ja na niego odpowiedziałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da ma
pierdoły....przeznaczenie jak bym czekała co mi los przyniesie nie konczyłabym studiów medycznych.Sama wszystko własnymi rekami .....przeznaczenie jest dla leni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak
ja wierze tyko ze czasem trzeba mu pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowidam ci
tak ale trzeba mu dopomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd, ale wierzę...:D Myślę, że właśnie wszystko co robimy jako \"kowale własnego losu\" robimy, bo tak zaprogramował nas LOS, zebysmy wlasnie do przeznaczenia doszli... i dlatego trzeba dzialac, cieszyc sie z tego co sie udaje i nie smucic jak sie nie udaje, bo tak wlasnie mialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze wszystko co się dzieje to są nasze trafione albo nie trafione decyzje. Możemy także przyjąć decyzje za nieszczęśliwe. To że owdowiałem w wieku 28 lat, nie było żadnym przeznaczeniem, tylko moją niesczęśliwą decyzją o związaniu się z tą kobietą a nie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×