Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kieddy

czy serin na świeta moge upiec w niedziele?

Polecane posty

Gość kieddy

czy zawzesnie? moja mama zawsze piekłą i robiłą kremy w wigilie zeby było świeze wszystko wiec niewiem chciałąbym w niedziele rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieddy
serin oczywiscie miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieddy
sernik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem........?Chyba,jednak w poniedziałek lepiej,tzn.w Wigilię.Od niedzieli do wtorku moze się nieco zeschnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debiutantka patelenka
Raniutko w wigilię, aha napiszcie co robicie by sernik nie oklapł...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie a muzom...
zrobisz w niedzielę, wystawisz na balkon albo do spiżarni i nic się nie stanie :) ja w poniedziałek mam do doprawienia zupę rybną, sałatkę i smażenie karpika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę robiła sernik w niedzielę. Zawsze robię dzień wcześniej i nie ma problemu, byleby go trzymać w chłodnym miejscu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieddy
Marketa od niedzieli do wotrku moze nie ale u nas w wigilie nieje sie ciast i uzywany bedzie wtorek-czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, sernik, szarlotkę i piernik będę piekła w niedzielę. Zawsze piekę je dzień przed Wigilią i jest OK. Nie zostawiam tego na Dzień Wigilijny, bo tego dnia i tak jest zawsze dużo do zrobienia, a nie chcę siadać do stołu padnięta. Co mogę robię wcześniej, a w Wigilię piekę jeszcze mięso i ubieramy choinkę. Uwielbiam Święta. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sernik najlepiej smakuje następnego dnia, więc lepiej go zrobić w niedzielę i przykryć folią spożywczą (srebrną) żeby nie przyschnął. Moja teściowa tyle sernika zawsze robi na święta że potem jeszcze cały tydzień go męczymy :) i ciągle jest smaczny więc nawet jak zrobisz w sobotę to nic mu ze świerzości nie ubędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinek
Sernik jest najlepszy nastepnego dnia i jeszcze nastepnego, takze radze upiec w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×