Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sianko

30-lat to mniejsza szansa na ciaze

Polecane posty

Gość sianko

Zwlekalam z decyzja ciazy az do 30.Bylam pewna ze jak tylko podejme decyzje to bedzie bach i bede w ciazy.Zreszta opieralam sie tym ze tyle 30 dzis zaczyna.A dzis zestresowana od 9 miesiecy staram sie i NIC.Czytam wasze topiki i dochodze do wniosku ze wlasnie 30 juz trudniej zajsc w ciaze a mlodsze zaskakuja szybko.Nachodza mnie mysli czy ja bede miala dzieci czy przegapilam cos w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mówi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieprawda
ja za niecałe 2 miesiace skonczę 30 lat, a w ciążę zaszłam przy pierwszym podejściu:) obecnie jestem w 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33 lata
i mam 10 cio miesięczną córcię.W ciąże zaszłam 4 miesiące po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych.Nic się nie martw , na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sianko - wiek nie ma tu nic do rzeczy.Jedna moja kolezanka ma dzis 26 lat starala sie o dzidziusia 6 lat.Druga ma dzis 27l.i starala sie dwa lata ja mam 29l.i jestem w 20tc.Sa dwie opcje albo ty lub twoj partner macie problemy natury zdrowotnej albo tak bardzo chcesz miec dziecko ze sie\"zablokowalas\".Moja koleznaka(33l)starala sie o dzidziusia dwa lata i nic.O niczym inym nie myslala idac z partnerem \"bara bara\"miala tylko jeden cel i d... Dopiero jak machnela reka tracac nadzieje na potomstwo zaszla w ciaze.To samo z ta 27l.kumpela.Tyle staran w glowie jedna mysl.Mowie dziewczyno spokojnie wyluzuj przeprowadzisz sie(kupili domek)zajmiesz sie robota zapomnisz i zajdziesz.Faktycznie tak sie stalo.Przeprowadzili sie miala czas zajety nawet jej za bardzo na reke w tym okresie ciaza nie byla i jest dzis w 6 miesiacu:)Napewno sie doczekasz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też mam 30 na karku i zaszłam za pierwszym razem, więc to chyba nie do końca tak, że za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że po 35 roku życia trudniej zajść w ciążę, ale 30-stka to jeszcze wcześnie. Ja zaszłam za 1 razem. Miałam 28 lat i nie żałuję. Moja siostra starała się o dziecko 3 lata, a zaczęła starania, kiedy skończyła 22 lata, także reguły nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 34 lata i zaszłam od pierwszego strzału :D tak, jak sobie zaplanowałam :) Ale fakt, że wiele kobiet ma już w tym wieku problemy. Po 30 płodność spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 3 tygodnie skończę 30 lat, jestem w ciąży również z pierwszego strzału:) Tak więc głowa do góry i luz, luz, luz... Będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×