Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość kali84
popieram!!!!! chcemy telenowele:) :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec...... wstalom rano zła jak cholera-nawet nie wiem dlaczego?!poszłam do łazienki biorac wczesniej test nie zdążyłam jeszcze porzadnie go zamoczyć ba barwnik szedl w góre a krecha od razu jak BYK!!! Gdy wyszlam z łazienki dalej jakaś zla ale i oszolomiona myslałam jak mu powiedzieć -a tu pustka w głowie nic zero pomyslu!Rzucilam tert na szafke myslac ze zareaguje i zobaczy wynik a on nic (ah ci faceci).To wyjelam z szafki pocztowke z wózkiem (ktora sama zrobilam na ta okazje )z napisem:JUZ ZA 9MIESIĘCY....A on patrzy na nia i nie wie o co chodzi wiec daje mu jeszcze testa do reki i to go trafiło!!!Zareagowal prawidłowo no wiecie -buziaki ,slówka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha - to widzę, że full romantic :D :D :D A teraz UWAZAJ!!! SIEDZISZ? :D ja nie traciłam czasu i już Ci wyliczyłam, że dzisiaj Ci się zaczął 7 tydzień!!!!! tada!!! taki ze mnie dedektyw inwektyw :P No, Mamuśka No1 - wpiszesz się do tej tabelki JLo, czy sama mam Cię wpisać?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Aż mi się ciepło i błogo zrobiło! Ale dodałaś nadzieii i wiary! Kurcze normalnie mam gęsią skórkę! Ile cylki się staraliście bo nie apmiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprwade to zadrugim razem nam wyszlo! wiecie to po Egipcie tamtejsz wiagrrrrra czyni cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo Emanuela połknęła piłkę.....bravooooooooooooo ale tak czułam, babeczki wlewam wam po kieliszeczku likierku i sobie też moż enie fiknę ;-) JLo Tobie nie dam Ty masz Fasolke my narazie likierek :-) PIsz kochana wszytsko jak na spowiedzi....tak sie tym wszytskim przejełam że spaliłam kotlety :-)))))))))))))i nasz telenowela....poprawiajcie tabeleczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt byl nasza podróża poslubna❤️ tak na zakonczenie wazności gwarancji małżeństwa (1 rocznica)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko z ta tabela niech mi jakis medyk potwierdzi mój stan!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo już nic musi pić :P na pewno jest jak na haju.. radości i szczęścia :D :D :D a tę tabelkę to chyba same będziemy jej musiały zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA, ja Ci zrobię zaraaaaz :D tylko wygrzebię ostatnią wersję z czeluści naszego rozrastającego się wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo kochan nawet dwa kawałeczki dla Ciebie ups dla WAS, i herbatkę Ci zrobię z cytrynką. Teraz musimy sie tobą opiekować :-) Kochana dobrze sie wogóle czujesz, jakieś inne objawy ? Kuo sobie na w razie czego migdłaki na żyganko :-) dobra rada starej mamy Bysi Migueli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tula jak lekarz m i potwierdzi mój stan to przekaze tobie pałeczke bedziesz kolejna-to wrózba noworoczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie to sie bardzo dobrze czuje-wieczorkiem to tak jakbym sie przeziebiła a i od 4-5 dni bola mnie piersi a i nie wygodnie mi sie leży na brzuchy jakoś ciezko( tak lubiłam) Tula moze i dobrze liczysz bo ja to juz naprawde nie wiem ostatni normalny @był 1.12 potem ten @dwu dniowy 28.12 wiec nie wiem od kiedy liczyc ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tabelkę już w Wordzie gotową :) Więc czekam na decyzję! No i datę porodu to wpisałam wrzesień, ale teraz myślę, że to raczej będzie sierpień :D JLo74 - dzisiaj jest Twój dzień, Kochana! I to Ty podejmujesz decyzję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poczekajmy do przwszłego weekendu bo w nastepna sobote planuje isc do lekarza wiec bedzie wiadomo! a teraz wpisz mnie do staranek czy staraczek jak wolisz -wiem ze potrafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Et voila! :) STARANKI NICK..........................LATKA.............. IL CYKLI Aga...........................24............................3 Bysia.........................30............................2 Ivoon........................31............................1 Tula..........................32............................2 DeeDee22...................26............................2 JLo74........................30............................2 A co Wy na to, żeby podopisywać miasta? Albo chociaż obszarowo: Mazowsze (Tula Manula), Podlasie (JLo Matka Polka) :D....? Będziemy z grubsza wiedziały, w którą stronę świata machać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 ŻYJMY JAK ARYSTOKRATKI- KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA -A KAŻDA Z NAS JEST KRÓLOWĄ !!! 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki bardzo chętnie do Was dołączę. Nie chcę teraz się jeszcze starać o dzidziusia, dopiero pod koniec roku jakoś, ale to w końcu będzie 2008:) Gratuluje J.Lo74:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
JLo gratuluję z całego serducha:) dziewczyny nawet nie wiecie jak marzę żeby być w waszej sytuacji:( jeszcze gratulacje ja teraz będę zaczynać staranka nr 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięęęęęęęęęknie :) tylko obiadek i goferki poszłam robić a tutaj a tutaj takie cudowne wieści :D gratulacje i całuski dla Ciebie J.Lo74 i Fasoleczki :* skoro nasza liderka zaciążona to może nas szybko pozaraża cio?? :D Bysia teraz to już NAPEWNO musimy obalić tę Twoją flaszeczkę ;D polewaj Dziewczyno droga :) no i witam jesio wszystkie nowe forumowiczki;) aha...ja jestem ze Śląska kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×