Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość kali84
Tula Ty tez bez męza:) :) :)?????????:) A mój Miso 3 na przodzie w tym roku, wiec stwierdził ze juz najwyzszy czas:) skoro tak stwierdził to kłócić sie nie bede:) prawde mówiąc to czekałam na to az poczuje instynkt ojcowski:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy tez cos wspolnego moj tez juz dzieci ma:) najgorzej ze ten czas tak sie wlecze do miesiaczki i wariuje czy zaszlam czy nie! ale wiem ze nie moge o tym myslec bo to jeszcze gorzej ;) no to kongratulacje z\ okazji slubu! lepiej pozno niz wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no ja to nie mam jeszcze dzieci (nie licząc Misia, jak czasami się uwsteczni i robi to swoje buuuuuuu na środku kuchni, jak mu sie coś sfajczy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia Wa-wa
Rany długo mnie nie bylo a tu posta za postem się posypał :-) Kurcze fajnie jet sobie tak popisać z babeczkami, które rozumieją w czym jest problem. A dzisaj dzwoniła moja przyjaciółka i ryczy mi w słuchawke , że okres jej sie spóźnia wrrrrr i że jest chyba w ciązy a ona nie chce być i lament, cholerka te co nie chcą to mają WWWRRRRRRRRRRRR..... Jesli chodzi o te myśli przewodnie również jestem zaaaaaaaa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byśka, tak to jakoś w tym życiu jest, że nas nie cieszy, co mamy :( i chcemy mieć, co inni mają :P ech... Zdesperowana - mój to mówi, że beze mnie miałby więcej pieniędzy i mniej siwych włosów :P Taaa.... :D ale zgadzam się z Tobą: nie wiem, co Misioliński by sam na tym świecie beze mnie zrobił... błąkałby się jak ta krówcia bez dzwonka (to z filmu jakiegoś :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale dowcipnis z twojego :D moj to ani posprzatac ani ugotowac, no ale przynajmniej umie pieniadze zarobic- a to wazne u mezczyzny :P tula a ktory to dzien cyklu u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27dc :D ale ja już wiem, że nic z tego, bo zrobiłam test (ja raczej z tych niecierpliwych :P) i jutro dostanę @. A kurczę, dałabym sobie uciąć to i owo, że COŚ się tam działo w tym cyklu :( miałam taki fatalny wieczór kilka dni po dniach płodnych, i właśnie wtedy zaczęłam się zastanawiać, czy to może TO. I kurczę, nie to :( ale nic to, optymistą trzeba być! widać taka wola nieba :D zresztą to dopiero nasz pierwszy cykl :) Dzieciaczek będzie innym razem (a już nawet imionka mamy powybierane, hi hi, tacy szybcy jesteśmy) :D a u Ciebie ktory dzień????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia Wa-wa
Metkaa piękny wiek, własnie rozkwitamyyyyyyyyyyyy Tula_76 ja zawsze mam ochotę na seks, kurde nawet przed okresem ( zawstydzona) chyba jestem jakaś zboczona albo nimfomanka ;-) A jesli chodzi o humory to posiadam i to takie konkretne :-) ale ucze się panowac nad sobą ( ale talerze nie fruwają) Kurcze tak czytam że Was te bolą brzuchy. Ja od 4 dni mam bóle w podbrzuszu i skurcze. Dzwoniłam wczoraj do lekarza i kazał mi wziążć nospe, która podziałała przz 4 godz. Dziś tez mnie zaczął boleć po południu i mam uczucie odretwienia na dole....rany zaczynam sie denerwować. Tak sobie myslę że to chyba nic grożnego bo nie ma temperatury itd ... co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
a Mój umie zmywarkę włączyć:) :) i ugotowac umie jak ma natchnienie oczywiście:) szok:) Tula my tez mamy imionka powybierane tylko maleństwa brak:( wiecie jak jeszcze nie mysleliśmy o maluszku to myslalam ze to takie proste, chcę i jestem w ciązy... człowiek młody to głupi:) a to nie takie proste. Desperate- a ile Twój ma lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 16. ale wiesz jak bylam w ciazy w zeszlym sierpniu to bylam na 100%pewna ze dostane miesiaczke nawet poszlam do mojej lekarki po kolejne tabsy na owulacje(staralam sie zajsc rok i nici) a ona mowi poczekaj czasami taksamo jest jak sie jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia Wa-wa
Tula musisz mieć wesoło z tym swoim Misialińskim :-) ale tez nie moge narzekać na mojego i czasem biedny jest ma dwie baby w domu ;-) U mnie dziś 22 dzień cyklu . A ten brzuch to nie naprawde martwi i raczej nie podciagam tego pod objaw ciązy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, Kali - mój to głównie zmywarke opróżnia, włączać to nie bardzo, nawet wkładać nie bardzo, ha ha :D a powiesz, jakie macie imionka? :D (wiesz, imiona to podstawa, reszta to już z górki :P) Zdesperowana, kochana jesteś, ale u mnie w tym syklu sprawa jasna na 100% - zrobiłam sobie test z krwi, i wyszło poniżej 2, więc soooory Winetooo, maybe next time :D Bysia... coś Ci powiem, tylko się nie obraź, bo mówię to z dna serca - brzuch to może boleć od tego, że się za dużo o tym myśli!!!! ja tak właśnie miałam w tym cyklu. uuuu! ja to już nawet w ciąży z bliźniakami byłam, tak mnie jajniki i pdbrzusze bolały :D Najważniejsze to nie martw się!!! jeśli nie miałaś w przeszłości jakichś złych wydarzeń w tym temacie, to chyba najlepiej jest się kochać ze swoim mężczyzną i nie czekać na @ i nie wyszukiwac sobie objawów!!!! I wyluzować, wyluzować i jeszcze raz wyluzować. No i fajnie, że masz apetyt na seks non-stop :D ja przed @ to mam apetyt na czekoladę, a nie na bara bara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Desperate to skoro tyle odczekaliście to moze teraz rzeczywiscie bedzie szybciutko. zobaczymy jak długo to u nas potrwa. Tula jesli chodzi o czekolade przed @ to ja jestem jak najbardziej za:) :) :). i tylko na słodycze, na nic innego:) słuchajcie jesli chodzi o objawy ciązy to ja tez tak miałam (+ gadanie mojego mężczyzny, ze nie moge wychodzic tu czy tam bo w ciazy jestem, ze alkoholu zero,ze humory mam czyli jestem na 100% w ciazy i do jeszcze brzuch mnie bolał),a ze nie było łatwo obliczyć dni płodne wiec poszlismy na zywioł mniej wiecej w tych dniach:) . co sie okazłało ze dni plodne były w nieco innym terminie:),ale w ciązy na bank byłam:) jesli chodzi o imiona to napewno bedzie Nadia (teraz podobno szał,ale ja to imie wymyslilam juz pare ładnych lat temu,a poza tym,jak to mi mówia po mami córeczka musi mieć nietypowie imie) ,a dla chłopca uparł się Marcel.ale sama jeszcze nie wiem. Tula a Wy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez kocham czekoladke przed@! u mnie pierwszy objaw to byly bolace brodawki! ale jak mnie bolaly! az tak jakby szczypaly! no i zaczelam plakac bez powodu- poprostu siedzialam i ryczalam w glos :D jesli chodzi o apetyt to ja mam go zawsze az nadto :D ale wszystkie zapachy czulam intensywniej! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kali, coraz więcej mamy wspólnego :D Mój też mówi, że dziewczynka ma mieć nietypowe imię po MAMUSI :D hi hi, ciekawie sie robi :D Nasze typy dla chłopaka: Misiek chciał Marek, ale po moim trupie!!! Jakoś mi to imię absolutnie nie leży, Marków jakichś samych malo ciekawych i niezbyt rozgarniętych w życiu spotykałam, a wiadomo, że tak się potem imiona kojarzą - bez urazy. No wiec ma byc Mati czyli Mateusz. Albo Piotruś po Tatusiu, czyli Junior :D a dla dziewczynki, to mamy totalny odjazd: Lara (albo Sonia, albo Łucja - czyli Lusia, albo Róża). Nadia to przepiękne imię, trochę podobne do mojego :D ale jakbym dała tak dziecince na imię, to by się wszyscy pytali, czy my obie z Rosji, ha ha ha :D (Dziewczynki, ile ja sie w zyciu nasluchalam, czy ja Ruska jestem.... to szok!). Więc Mati/Piotruś oraz Lara/Sonia/Luśka/Róża :D a teraz tylko do roboty, hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana! Właśnie dlatego myślałam, że zaciązyłam!!! na zapachy miałam taką wrażliwość, że Misiolińskiemu kazałam płyn do płukania wymieniać, bo tak mi śmierdział (a używam od roku ten sam.....). Generalnie większość rzeczy mi intensywniej pachniało i ... nadal pachnie. Ale ja rzuciałam w wakacje popalanie, to teraz sobie tłumaczę, że jeszcze mi się organizam oczyszcza... A co do cysiów, to sutki mnie nie bolały, za to mi urosły, no i cały biust się zwiększył z B na C.... do tego ból brzucha, jak już napisałam wcześniej - w myślach już bliźniaki rodziłam, he he :D a tu nic... dlatego idę wkrótce do gina przebadać się od lewej do prawej, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Tula no u nas tak bedzie, bo jesli bedzie dziewczynka i bedzie Nadia to obie bedziemy miala Rosyjskie imiona:). tez sie nasłuchałam czy z Rosji jestem i jak sie przedstawiam to wszyscy zawsze "jak?" jak?" "jak?" jak?" "jak?" jak?" "jak?" jak?" "jak?" jak?" :) :) Mój wpadł na pomysł imienia dla chłopca - Łukasz, czyli po tatusiu (Łukaszek junior).ale jeszcze nie jestem przekonana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali, Mój Misiek ma Łukasz na drugie :D Poza tym, jak dla nas to Junior brzmi fajnie! Wiesz, jak facet puchnie z dumy, że chcesz nazwać syneczka, jak jego Tatuś?! :D Mój lata 3 cm nad ziemią :D Hmmm... ale zagwostka... teraz się zastanawiam, jak masz na imię...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tula jesteśmy z tego samego rocznika;-) a mężatką jestem niecałe 3 tygodnie;-) a jeśli chodzi o to co robimy w życiu to jakbyście chciały posłać swoje pociechy do dobrej szkoły to jestem do usług hihihihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon, bo 76 to dobry rocznik był :D a już wybitnie ciekawy był styczeń 76 :D a Ty z jakiego miesiąca ivoon? :) Gratuluję z okazji ślubu!!! A Twój mąż ile ma lat? też młodszy od Ciebie? :D Pociechy wyślemy do Twojej szkoły, tylko jeszcze najpierw musimy j je urodzić :D Laseczki, ja spadam do łózia. Czas wygrzać kości, he he. No i mam nadzieję obejrzeć dziś mój ulubiony serial Chirurdzy, bo zaległości mam przez te poźne godziny nadawania. JLo74, czekamy jutro rano na Hasło Dnia dla nas :D : D :D Trzymaciej się ciepło (i swoich Misiów :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivooon- no to swiezo upieczona mezatka z ciebie :) ja jestemjuz prawie 2lata po slubie! jesli chodzi o imie dla bobaska to jeszcze nie wiemy ale na pewno bedzie to egzotycze i niespotykane :D ja jestem z roczn 85! :) kali- tez mam rosyjskie imie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Tula mi sie jeszcze Lena podoba. A ta Twoja Sonia to tez z rosyjskiego:).coś nas ciągnie do tej Rosji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczątka za życzonka;-)tula ja z lutego jestem;-) a chłopa mam młodszego i to o 5 lat;-) ale to najlepszejszy mąż na świecie;-) a co do imion to mamy mnstwo pomysłów i nie możemy się jak na narazie w tej kwestii dogadać więc przyjdzie mi z 10tkę urodzić;-) hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteśmy \"Trzy Ruskie\" na jednym topiku, hi hi :D Dobrej nocy, dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Tula to wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek minionych albo przyszłych:) no prosze dziewczyny topik rosyjskich imion:) rocznik 84 tez jest udany;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki laseczki;-) ja też zmykam, bo trzeba \"pomęczyć\" \' mężulka ;-) do juterka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
no to ja tez uciekam spijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) ale miałyście wene dziewczyny!!!!! ledwie zdarzylam poczytac!! witam nowe dziewczyny!! co do mezow....ja mam swietnego;) do tego jest super ojcem i kocha nas nad zycie.zreszta ma szczescie ze mnie ma:P:P:P zawsze mu to powtarzam, ze lepiej nie mógł trafić :D:D ma tyle lat co ja...29 a od slubu minely juz przeszlo 4 lata (zaczynam sie powoli mylic wiec dawno to bylo) ale ja z moim\"starym\" jestem juz 14 lat! szczeniacka miłość i tak nam zostalo! a dzieci to ja mam czasami dwoje, melgo i duzego co do seksu....zalezy od nastroju, generalnie mamy \"przeszkadzacza\" malego, ktory w dzien nie spi a do tego wedruje w nocy do nas do łóżka, tak ze juz na faze cyklu zwalac czasami nie musze ;) zreszta jak pisalam, roznie to bywa.a nerwus jestem straszny, staram sie opanowywac ale czasami nerwy sa silniejsze ode mnie. Tula 76,tak....jakbym czytala siebie w zeszlym cyklu, bylam pewna, moj maz polecial po test choc zostalo jeszcze kilka dni a okres dostalam....dlatego teraz juz patrze przez palce na siebie i moje domniemane czy tez nie, objawy.....bedzie co bedzie;) Bysia, mnie brzuch w ciazy bolal i piersi, pamietam to uczucie dlatego teraz czekam na to samo, mnie kłuły jajniki, dol brzucha byl jakis wydety, potem zaczelo mnie bolac w pachwinach, piersi byly nabrzmiale, gorace i tak jakos wieksze....niby mam doswiadczenie, 3,5 roku temu bylam w ciazy a jednak czlowiek wariuje.... hahah imiona;) tez mam wstepnie wybrane.....imie Alexander wybralismy jeszcze zanim sie junior w ogole pojawil na tescie....a dla drugiej dzidzi.....jak bedzie dziewczynka to byc moze Elisabeth a jak chlopczyk to....nie mam pojecia:P a moj mąż to Marek...imie srednie, faktycznie, ale facet z niego....nie bede go zachwalala bo jak sobie przeczyta to sie bedzie cieszyl;) fajny jesy i tyle! ok uciema do synusia:) milego dnia!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×