Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ufff JLo74 ulżył mi ;-) niby urodziłąm sie w Wawie i cały czas tu mieszkam to nie czuję sie taka typową WArszafką ;-) Aguś25 spokojnie i na nas przyjdzie "Kreska" na matyska.Wczoraj ja miałam doła ale juz dobrze bo wiem że dostane @ i zaczne od początku, byle do płodnych i znowu nadzieja że może się udało :-) JLo my jako forumowe matki chrzestne chyba zaczniemy kaftaniki dziergać dla Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -bedzie dobrze ,jestes młoda - dasz rade :) ja jestem starsza i mi chyba wyszlo takze i tobie wyjdzie wierze w to! dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon podstawiaj kieliszeczek ;-) Szarloteczki juz nie ma bo JLo74 zjadła , jej nie wolno teraz niczego żałować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo myszki przyjda!!!:D a te moje to szczególnie cięte ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
JLo ale od ciebie szczęście promienieje:) może i mi się to udzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak !!!! jeśli mi sie udalo to bede was wspierac w starankach codziennie -no chyba ze mi net padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lej do pełna dziewczyno trzeba opić zdrówko J.Lo :) ja mogę dorzucić serniczek mojej teściowej;) pyyyszniutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nie pijcie tylko piszcie tez na PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. dawno mnie nie było.Dużo nas Wczoraj byłam u lekarza. Jest dzidzia widziałam na USG 2 cm pęcherzyk i w środku juz malutki dzidziuś się tworzy. 6 tydzień wg USG. Jeszcze tylko badania mam zrobić i wizyta za miesiąc. Czuję się strasznie. Przeszło mi zmęczenie na rzecz całodziennych mdłości. Okropność. Dzis zwolniłam się z pracy i na jutro wzięłam urlop bo nie wydolę. tak tez doradziła mi Pani doktor, że na mdłości na najlepszy spokój i relaks no i drzemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Tula a ja?????????????????????????:( ja tez chce byc w tabelce:) NICK..........................LATKA.............. IL CYKLI Aga...........................24........................ ....3 Bysia.........................30........................ ....2 Ivoon........................31......................... ...1 Tula..........................32........................ ....2 DeeDee22...................26........................... .2 Kali84........................24......................... ...1 JLo74........................30......................... ...2 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak sie obroci tabele JLo na czele :) Ula-twoje szczęsnie rośnie ❤️ pozdrowionka i wszystkiego naj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula te żyganko to ponoć normalka :D migdałki i mleczko proponuję Kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć jedna od flaszki odeszła!!! ;) no nie druga???????????????? to może Egipskie CUDO postawie po tym to wszystkie ZAFASOLKUJECIE :) ja jestem przykladem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
to my chyba wszystkie powinnysmy do Egiptu sie wybrac. tamtejszy klimat widac sprzyja:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
a hasło mi sie podoba:) JLo przed nami jeszcze tyyyyyyle dni i tyyyyyyyle haseł do wymyślenia:) :) Tula i co z ta tabelką??? zrobisz?:) to prosze o mnie pamiętac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali -upomnij sie o tabelke a raczej o wpis jutro bo Tula dziś chwiejnym krokiem chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Nasza rosyjska kolezanka - Tula zaszalała dzisiaj:). miłego wieczoru Wam życze i uciekam juz:) papapapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecałą dobę mnie nie było a t taka niespodziewajka!!! Gratuluję JLo74!!!!!!!!!!! Z całego serca naprawdę, dzięki Tobie nadzieja nie umyka (chociaż ja nie racę nadziei). A wczoraj jeszcze pamiętam jak pytalam czy już któraś zafasolkowała... Bardzo sie cieszę for you ;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej i Ula122 też!!!!!!!!!! N o no dziewczynki, szalejecie z tym nowy rokiem!!!!!! Ula, serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki jesteście !!!!!! Wróciłam własnie ze szkoły córki, byłam na koncercie mandolinowym bo Bysia jest w klasie muzycznej, przepraszam za brak skromność ale musiałam sie pochwalić :-) też będziecie dumne ze swoich dzieciaczków..... Dziewczynki zabieram sie do pieczenia szrlotki na jutro, tak żeby było na rano do kawki i oczywiście herbatki---->JLo74 Gratulacje dla Fasolek Ulaa i Emsy brawoooo, wysyajcie fluidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee dobrze że szaleją to i nas zmoywują do roboty..:-) Tula to teraz pewnie tuli swojego misiaczka ;-) tylko proszę nie przesadzać z niebieskim szaleństwem bo Misiaczek pewnie do pracy rano musi pójść ;-) Komuś jeszcze likierkuu, DeeDee masz ochotkę ??? Ulaaa dasz rade, ja wymiotowałam książkowo od 3 tyg do końca 3 miesiącą,,, a kiedyś jak jechałam autobusem to już nie dałam rady i musiałam .....do torebeczki która miałam wcześniej przygotowaną na taką sytuację, a jakieś starsze Panie skomentowały to \" nie dość,że taka młoda to jeszcze pijana w biały dzień i to jak \" więc i tak szybciutko musiałam opuścić autobus. Teraz to się śmieję i dziś bym powiedziała co nich myśle a wtedy nie miałam siły nawet powieki podnieść.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deedee oj dzieje się dzieje ;) a jak my dołączymy to .........strach sie bać hihihihi ;) Emsy moje gratulacje:) to pierwsze dzieciątko?? :) Bysia Ty nam tutaj standard podnosisz (i podniesiesz) takimi zdolniastymi dzieciaczkami :D moje będzie mądre i piękne po mamusi, a nadmiernie pracowite i praktyczne po tatusiu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon, napewnooo i zyczę wam dziewczyny naprawdę z całego serca takich dzieciaczków....każda mama lubi się chwalić swoimi brzdącami tym bardziej jak sie strają bo moja Gabrysia jest naprwdę ambitna, hmm tak jak mamusia :-)))))))))))))) W związku z tym ponieważ jak wcześniej pisałam lubię seks o każdej porze dnia i nocy, przed @ i po@ to pójdę i chyba ambitnie wykorzystam swojego małża, tym bardziej że dzieci w postaciach dwóch czyli teśc i Gabi juz śpią ... Ale tak naprawdę to zamiast oglądania mandolinki Gabi wolałabym jakieś pampersy w domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... ja dziś wieczorem umieram, leje się ze mnie baaaardzo, byle do jutra. Zrobię dla Was w piątek updejcik tabelki, bo widzę, że jest co dopisywać! ściskam Was ja - Tula dziś Ketchupińska... JLo74 - to był fajny dzień, co....? :) ciaooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula kochana nie leciiiiii, im szybciej wyleci tym szybciej płodne się zaczną :-) Śpijcie dziewczyny słodko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×