Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

a, byłabym zapomniała, BYSIA! Dziewczyny Strzelce są suuuuuper :D Szczególnie z 14 grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
wszystkie juz na nogach:)?????????????? ja ledwo wstałam,włąsnie pije kawke zeby sie dobudzić. Aga.. gratuluje:) super:) wszystkim studiującym życze łatwej i przyjemnej sesji ( ja osobiście nigdy takiej nie miałam, no ale moze akurat taka się trafi:)) Bysia my tez wczoraj byliśmy w kinie... spedzilismy bardzo miły wieczór. co do znaków zodiaku to oboje jestesmy z lipca, ja -rak, On- Lew ( i to taki prawdziwy:) ). Tula to rzeczywiscie czeka Was bardzo duzo pracy w zwiazku z planowanym ślubem...ale fajne to wszystko jest:). My moze w nastepnym roku...nie wiem zobaczymy. dzisaj nie wytrzymałąmi pobiegłam rano zrobic test ( @ powinnam dostać w środe), i niestety:( jedna kreska... tak wypatrywałam tej drugiej i nie chciała sie pojawić:(. moze nastepnym razem. miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kali, ranny ptaszku :) może jeszcze się wyjaśni in plus ;) czekamy do @. dziewczynki, ile ja mam dzisiaj energii!!! normalnie już od 7 nie spie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochana....kaffka zaparzona, a dla fasolinek herbatka. Dziś serwuje owocową. Do wyboru truskawkowa, brzoskwiniowa, ewentualnie owoce leśne ;-) Tulaaa w życiu nie rzypuszczałam, że można mieć taką kochaną topikową funfelę ;-) za ten ogródek jakoś się odwdzięczę np. jak urodzisz to przyjade Ci pomóc przy małym Misiolinku albo Misiolince ;-) Tula z tą formalina to dobra sprawa, tylko trochę śmierdząca ;-) Tula kochana piekna sprawa z tymi przygotowaniami, tylko kosztowana.My to mieliśmy raptem 3 miechy i slub gotowy. Robilismy przyjęcie tylko dla najbliższych...Gabi dawała juz o sobie mocno znać. Ale fajowo maz juz sukienkę???? Strzelce są the best (jaaaa) ;-) Tyla to niedawno miałąś urodzinki ?? Kurcze dużo prezentów dostajesz w grudniu :-) Kali ściskam mocno z rańca i nie przejmuj się, wiem Tula tez mnie musiała ostatnio do pinu postawić ale coś Wam napisze kochane nie poto żeby Wam zrobic przykrośc czy zniechęcić do fasolki tylko żeby się zdystansować do tego.... Pisałam wam o tej mojej kolezance co zaszła w ciąże niechcący i teraz ryczy. Jak ona mi powiedziała co się z nią teraz dzieje . Tak strasznie wymiotuje że sie w pale nie mieści i jak ja zobaczyła to sobie wszytsko przypomniałam i wiem że teraz podchodze zupełnie na luzie to fasolki. Szkoda mi jej bardzo ojj bardzo. Niestety ale te pierwsze 3 miechy są kiepawe :-( Więc spokojnie nie ma parcia babeczki, każda z nas zajdzie w odpowiednim momencie :-) mówie wam zobaczycie :-) Kali a w kinie to byłam na zaczarowanej heheh niezła bajka ale jak sie film skończył to uświadomiłam Gabi że w życiu tak nie jest pieknie ;-) jestem okrutna wiem ale musi twardo stąpać po ziemi :-) Kali ja jak zaszłam w ciąże byłam na 3 roku dziennych studiów a jak się broniła to Gabi maiała 2 lata :-) my jeteśmy silne kobity... rany ale to były czasy z mleczarnia jeżdziłam na zajęcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulaaaa to pomoż mi obadek ugotować bo mam lenia dzisiaj. Poszłam spać o 3 bo oglądałam film :-( Ale kaffke przygotowaałam, lece Gabi do szkoły zaprowadzić ..come back soon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:* ale u mnie deszczowy i brzydki dzień, a ja do centrum muszę jechać:( wreszcie się skończył imprezowy weekend :D uffffffffff...co do przygotować, to ja wiecie ślubowałam w grudniu a przygotowania rozpoczęliśmy od lutego....zaczęliśmy od szukania sali i DJ (nie chceliśmy zespołu, i jak się okazało później był to bardzo dobry wybór-mogę dać namiary na super grajka, który rozkęci i poprowadzi zabawę wspaniale), służę pomocą i radami ;) Gratulacje dla kolejnej fasolinki Agi :) u nas mnie więc trwa owulacja...zobaczymy za ok 14 dni :)trzymajcie kciuki Laseczki:) Lecę już, do później...podam Wam też przepis wreszczie, ale teraz nie mam czasu pisać :) buźki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, nie mam sukienki, w ogóle nic jeszcze nie mamy, poza tym, że mamy termin i kościołek zaklepany oraz SIEBIE :P Ale my szybcy jesteśmy, to i z tymi zadaniami się szybko uporamy :) co do sukienki, to liczę, że teściówka mi pomoże, bo pracuje w salonie :D :D :D mam to szczęście, co? :D Więc przez kilka najbliższych tygodni czeka nas ostry zasuw, ale powiem Wam - NIE MA TERAZ SZCZĘŚLIWSZEJ KOBIETKI NA ZIEMI ODE MNIE ❤️ Równo za pół roku zmieniam nazwisko :D :D :D BYSIA, też chciałabym pójść na ten film !!! fajnie córę uświadomiłas, brutalna babeczko :) Obiadek Ci pomóc gotować?! nie ma sprawy. Polecam barszczyk z pasztecikami, mogą być jarskie np. ze szpinakiem PYCHA. Dania nieco droższe - polędwiczki wieprzowe obtaczane w musztardzie i mące, do tego sałatka z rukoli z kropelką czerwonego wina, dużą ilością cytryny i odbrobiną parmezanu :) albo naleśniki z nutellą i babanem :D albo rosołek! Albo tradycyjne mielońce z buraczkami i pysznymi ziemniaczkami z koperkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON, po tym weekendzie to będziesz mieć u nas ksywkę Imprezowa Ivoon :D Ale fajnie się tak wybawić, w końcu od czego jest karnawał, prawda? :) Trzymamy kciuki za owulacyjne staranka ;) BYSIA, jeszcze co do urodzinek, to ja styczniowa, ale moja przyjacióła Strzelczyni z 14 grudnia ;) (co nie zmienia faktu, że jak zacznę świętować w Mikołajki, to potem Gwiazdka, urodzinki i imieninki, i z końcem stycznia na cały rok świętowanie z głowy, co ma oczywiście te plusy dodatnie i ujemne :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nie odzywałam się do Was bo w weekendy nie ma dostępu do internetu. Ale łapię się na tym, że po przyjściu do pracy zamiast ściągać firmowe maile to pierwsze co wchodze na Kafeterie i śledzę to co się u Was wydarzyło! Tula - ja tez jestem Koziorożec a mój mąż Waga! Podobno te znaki do siebie nie pasuję, ale... cos mi się nie chce w to wierzyć. Zaraz dopiszę się do tabelki. Aha - dzisiaj jest 10 dc. lekarka kazała mi od 12 -ego dnia przychodzić na monitoring -nie wiem czy jest sens tak wcześnie skoro moje cykle sa 32-33 dniowe i ostatnia owulacja była 18 dnia. Chyba pójdę dopiero w piątek. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANKI NICK.................LATKA.........MIASTO...........IL CYKLI Aga..................24..............Podkarpacie........ .3 Bysia................30..............Waw................ ..3 Ivoon................31..............Katowice........... .1 Tula.................32..............Waw................ ...2 DeeDee22..........26.............????................... ..2 Kali84...............24..............Gorzów............. ..1 JLo74...............30..............Podlasie............ ..2 Kathreen28........31..............Wrocław..............6 2w1 – FASOLINKI NICK............LATKA......MIASTO............IL CYKLI....TERMIN PORODU Ula122.........28............????????................1.. ............. ?? Emsy...........27............Wielkopolska........2...... ........ 7. 09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety....ja za stara na takie dzienne imprezy jestem :D a do tego dochodzi niedospanie z wiadomego powodu :D ale z tą suknia to się masz fajowo....jakby co to ja mam swoją do odstąpienia :) hihihihi dobra lecę już do centrum, bo nigdy tam nie zajadę :) do za chwilkę Dziewczątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agla
cześć dziewczyny! moge sie do Was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agla
tak, staram sie, w sumie to 4 m-ce sie staramy, ale dopiero od 3 cykli licze dni plodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agla
myslalam ze juz sie udalo, bo okres spoznial mi sie dwa tygodnie, pomimo iz robilam test i wyszedl negatywny, mialam NADZIEJE, mialam zamiar isc zrobic test z krwi, lecz dzisiaj wczesnym rankiem spotkala mnie niemila niespodzianka-dostalam okres :/ i teraz jestem juz calkiem zalamana, bo do tej pory mialam dosc regularne okresy co 30,35 dni, wiec moglam obliczac dni plodne, a od dzisiaj juz nie bede wiedziala jak liczyc dni plodne :(((( jestem zalamana i boje sie, ze cos zlego dzieje sie z moim organizmem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKA..........................
witajcie dziewczynki. Byłam u lekarza i potwierdził ciąże. Tak sie ciesze.mam nadzieje że tym razem wszysko bedzie dobrze. I życze wszystkim żeby też zaowocowały. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoonnnbaluj ile sie da bo niedługo to będziez balować przy przewijaku ;-) Tulaaa ale masz fajne obiadkowe pomysły zwłasz cza te polędwiczki w musztardzie zrobie dla mojego chłopa ...a niech się cieszyyy;-) Tula spokojnie wszystko się załatwi. A sale macie??? bo jak nie to mój wujek prowadzi taki fajny dom weselny to może cos pomoge załatwić jak byś chciała :-)Ja sukienkę szyłam na miarę bo Gabi szybko rosła :-) Film faktycznie daje cholera do myslenia..Tula ty może lepiej nie idz bo się mi jeszcze cholerko rozmyslisz i uciekniesz z jakimś księciem z bajki ;-) wiem wiem Ty już go znalazłaś :-) kathreen wiesz co ja myślę, że Pani ginekolog chce zobaczyć ja dojżewają Twoje pecherzyki i czy pękają i jak duże rosną. Idz lepeij tak jak ci kazała w końcu to lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agla, spokojnie tak się czasem zdarza z okresem, może byłaś chora albo jakiś stresik. Narazie odpuść sobie lekarzy i zobacz jak będzie w tym cyklu jak sie powtórzy to wtedy idz do lekarza bo tak naprawdę to może być tysiące przyczy dla których tak ci sie opóżnił okres.A co do płodnych podobno liczy sie je i tak ze średniej z ostatnich tzrech miesięcy. Podam Ci link do kalkulatora oblicznia płodnych dni, jeśli ktoś regularnie miesiączkuje i wie zema owulację to sie sprawdza http://www.gazetaecho.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/chk/07 albo kup sobie testy owulacujne tez dają podobno 98% pewności http://starania.webd.pl/skrocona-instrukcja-obslugi-testu-owulacyjnego-vt3704.htm, trzymaj się cieplutko i witamyyyyy Chyba okna pomyję bo nic juz nie widać ;-) cholerka a może jak umyję to słonko zobaczę ;-) Mika gratuluję i trzymam kciuki za łagodne trzy miesiące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agla
Dziekuje Bysia Wa-wa! test owulacyjny juz mam i uzywam go, obliczanie dni plodnych tez znalazlam na stronach, ale tego co Ty podalas jeszcze nie mialam-dziekuje. chora to w sumie nie bylam, ale przeziebiona, stres to moze mam przez to ze ciagle mysle o ciazy, tak bardzo pragne miec dzidzie.. nie umiem przestac o tym myslec, nie da sie...moze dlatego tak bardzo mi sie opoznil okres..nie wiem juz co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agla - spokojnie.. Wiem co czujesz bo sama przechodziłam takie stresy i za każdym razem myslałam, ze się udało a był tylko ogromny płacz. Rozczarowanie boli,ale poczekaj jeszcze troszkę.Idz do dobrego lekarza, zbadaj się. Musimy wszystkie zaskoczyć prędzej czy póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agla
kathreen28 wybieram sie do lekarza, ale nie wiem jeszcze na kiedy bede mogla sie umowic, poniewaz nie mieszkam w Polsce i musze dopiero poszukac jakiegos dobrego lekarza, ale napewno pojde, niech zobaczy co sie ze mna dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj desperate.....uuuu ale skucha :-) heheh ale przynajmniej przez dwa dni byłaś we Włoszech w mojej głowie ;-) ;-) Agla nie ma sprawy ważne żeby Ci się przydało..:-) JLo kochana odezwij się.... napisz ja sie czujesz???? Ula, Emsy, Aga to samooo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie idż - uspokoisz się. Ja \"zawaliłam \" 3 cykle przez to, że chodziłam z jakimś zapaleniem, przy którym poprostu nie możliwe było zajście w ciążę. Ale szybciutko wyleczyłam i teraz jestem przygotowan do tego aby \"zaciążyć\". Tak więc jest to mój 6 cykl starań, ale taki prawdziwy \"zdrowy\" to 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agla porób sobie wszytskie badania podstawowe i może hormonki bo to też czasem przyczyna opóźnienia okresu lub braku fasolki, wiem to po sobie :-( A skąd Ty piszesz do nas jesli można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agla- hej staraj sie o tym nie myslec, bo przez ten stres to moze sie opoznic. wiem latwo powiedziane, ale trzeba sprobowac. hej dziewczyny trzeba tabelke uaktyw NICK............LATKA...............MIASTO..................IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW.............................3 IVOON............31..................KATOWICE......................1 TULA..............32..................WAW.............................2 DEEDEE22........26..................RZYM............................2 KALI84............24..................GORZOW.......................1 JLO74.............30..................PODLASIE.......................2 KATHREEN28......31.................WROCLAW......................6 AGLA...............???...................?????.............................4 DESPERATE........22...................Q8..............................1 FASOLINKI NICK......... LATKA..........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN POR ULA122........28.............DOLNOSLASK........1....................?? EMSY...........27.............WIELKOPL...........2..................7.09 AGA.............24............ GDANSK...............3.................24.9 MIKA...........????..............?????????..............??....................??? mam nadzieje ze nikogo nie pominelam mika, agla dopiszcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agla- idz sie przebadac. ja nie moglam zajsc w ciaze rok, dopiero po roku lekarze zrobili mi rozne badania- w tym droznosc jajowodow i wszystko bylo ok, wiec dostalam tabletki na owulacje, po ktorych sie udalo. niestety byla to ciaza pozamaciczna, trzasnal mi prawy jajowod, musieli go wyciac i teraz jestem prawie5miesiecy po operacji i probuje znowu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agla
ja mam 25 lat i pisze do Was z Belgii. ok dziewczyny postaram sie jak najszybciej znalezc lekarza i sie umowic i dam znac co i jak. dziekuje za odpowiedzi i podtrzymanie na duchu. lece do pracy. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście:) Muszę nadrobić zaległości w czytaniu. Ja, odpukać czuję się dobrze i nie mam nic z dolegliwości ciążowych ( obym nie zapeszyła ). Dziś ma wizytę u gina, troszkę się denerwuję czy wszystko będzie ok. Pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooooooooooooo 2 godziny mnie nie było a tu kolejna Fasolonka:) GRATULACJE ;) ale zaszalałam na mieście i wydałam kupę kasy na ciufy:) narazie tylko dla siebie:( teraz się biorę za obiadek, ale jestem w pobliżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×